Mimarlık Öğrencileri Yaz Kampı: Hekimhan

Malatya’nın Hekimhan ilçesinde belediye tarafından mülk edinilen demir-çelik tesislerinin yeniden işlevlendirilmesi için, 24-30 Temmuz 2017 tarihleri arasında “Maden, Mekân, Doğa, Tarih” temasıyla yaz kampı yapılacak. Son başvuru tarihi: 30 Haziran 2017.

Yaz Kampı Hakkında:

Mimarlar Odası mimarlık öğrencilerinin yerinde deneyimleme yöntemiyle mimarlığı paylaşmaları kapsamında gerçekleştirdiği yaz kamplarına devam ediyor. Yerel yönetimlerle işbirliği içerisinde katılımcı bir yöntemle mekânların yeniden işlevlendirilip düzenlenmesi amacıyla düzenlenen mimarlık öğrencileri yaz kampı,TMMOB Mimarlar Odası Ankara Şubesi, Elazığ Şubesi, Eskişehir Şubesi, Gaziantep Şubesi, Hatay Şubesi, İzmir Şubesi ve Malatya Şubesi tarafından düzenleniyor. Doğu Anadolu’da maden, doğa ve tarihle şekillenen Hekimhan’ın tarihi ve mekânsal potansiyelinin açığa çıkarılması, kültürünü öğrenme ve yaşama yönelik teknik geziler ve sosyo-kültürel etkinliklerle (forum, söyleşi, atölye çalışmaları, konserler vb.) yürütülecek olan Hekimhan “Maden, Mekân, Doğa, Tarih” Mimarlık Öğrencileri Yaz Kampı’na katılım için son başvuru tarihi 30 Haziran 2017 olarak belirlendi.

Başvuru:

Mimarlık öğrencilerinin başvuruları kayıtlı oldukları düzenleyici şubeler tarafından alınacak. Şubelerin iletişim adreslerine buradan veya internet sayfalarından ulaşabilirsiniz. Kampa katılmaya hak kazanan öğrenciler 10 Temmuz 2017 tarihinde açıklanacak.

Katılımın ücretsiz olduğu kamp süresince konaklama Hekimhan Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleşecek.

Etiketler

Bir cevap yazın