+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Zamanın Ruhu: Doğaya Dönüş

Biraz hızlııca yazıldı ve daha derinlikli olabilirdi şüphesiz, yine de yorumunuz içın teşekkürler. Benim açımdan da uzun zamandır fikir yürüttüğüm meseleleri tekrar düşünme fırsatı oldu.
Çarşamba, 11:00
Emeğinize sağlık. Uzun zamandır üzerinde fikir yürüttüğüm bir takım meselelere farklı açılardan bakma fırsatı verdiniz. Teşekkür ederim
6 Eylül 2018, 15:55

Türk Mimarlık Camiasının Wikileaks’i Mimarazzi.com Yeniden Yayında

Merhaba Özgür, yorumun için çok teşekkür ederiz. Mimarazzi.com için yenilenmiş formatında yalnızca çalışanların daha önce çalıştıkları veya halen çalıştıkları yerler hakkında fikir - bilgi sahibi olabileceğimiz bir database oluşması biraz yetersiz kalacaktı.

Ayrıca ilk kurulduğu dönemde çalışan olan pek çok kişi şuan işveren pozisyonunda ve sorunlardan çok çözümlere odaklanmak adına yeni mimarazzi'de üyelerin özgürce sektöre dair her konuda kategorilerine göre başlıklar açarak ya da açılan başlıklara yorumlarıyla katkıda bulunarak paylaşımlarda bulundukları bir atmosfer olması tercih edildi.

Birlikte , bir arada olmak, soru ve sorunları duyuruları sosyal medyada sağda solda darmadağın vaziyette paylaşmak yerine bir web sitesinde toparlanmak gayesi içerisindeyiz.

Birnevi yeninesil forum, online tartışma - dayanışma - duyuru portalı olmak istiyoruz. Katkılarınızı bekleriz. Kaleminize kuvvet :)

Cumartesi, 23:18
Gördüğüm kadarıyla, orijinal formatından biraz uzaklaşmış. Yaşanan hukuki sorunlardan dolayı mı böyle bir odak kayması tercih edildi?
Cuma, 15:17

OVADA Yapı Atölyeleri I

Başvuruları https://goo.gl/3kvAzv adresinden yapabilirsiniz ve tüm bilgilere https://goo.gl/5niY2m adresinden ulaşabilirsiniz.
Cumartesi, 20:43
Nasıl başvuru yapabilirim?
Perşembe, 23:28
Katılımcı başvuruları açıldı mı?
9 Eylül 2018, 23:16

eVolo 2019 Gökdelen Yarışması

Evet uluslararası bir yarışma
Cuma, 12:22
uluslararasi bir yarismami? bakuden katila bilirmiyim
Cuma, 10:18
teşekkür ediyorum.
31 Ağustos 2018, 11:06
Evet, yarışmaya öğrenciler de katılabiliyor. Yarışma sitesinin linkini koyduk, ayrıntılara oradan ulaşabilirsiniz.
27 Ağustos 2018, 12:16
öğrenciler de katılabilir mi bu yarışmaya?
20 Ağustos 2018, 14:41

İTÜ Bisiklet Evi

Alan çevresinin pek bilmiyorum ancak proje beraberinde açık bisiklet park alanı düşünülmesi iyi olabilirdi. Ayrıca bisiklet şeridinden yapının yarı açık alanına keskin bir giriş yapılması, duraksama yapılabilecek bir cep veya alan bırakılmaması bisiklet trafiği ve kullanıcısı açısından zayıf bir yaklaşım olmuş.
Perşembe, 12:27