+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

World Habitat Awards 2018

10 Ocak 2018, 12:00
  defa okundu.

Dünyanın önde gelen konut ödüllerinden biri olan World Habitat Awards, yerel halk üzerinde büyük etki yaratan üstün nitelikte konut projelerinin başvurularını bekliyor. 2018 ödülleri için son başvuru tarihi 31 Mart.

World Habitat Awards 2018

World Habitat'ın direktörü David Ireland, mimarlar ve projelerinin hak ettikleri itibarı kazanabilmeleri adına bu ödüllerin büyük bir fırsat olduğunu dile getiriyor.

Sadece seçkin konut çözümleri değil, aynı zamanda sağlık, enerji veya toplum bütünlüğü üzerinde daha geniş etkiye sahip iyi konutlar da arıyoruz. Geçtiğimiz yılların kazananları arasında, doğal afetler ve kronik evsizlik gibi geniş kapsamlı konuları ele alarak insanların yaşamlarını önemli derecede etkileyen projeler de vardı. Finalist veya kazanan olmanız size, yenilikçi çalışmalarınız ile uluslararası arenada tanınmanız için imkân sağlayacak. Kazanan projeler ayrıca 10.000£ para ödülüne ve ödül kazanmış yaklaşımlarını World Habitat sponsorluğundaki eş-değişim faaliyetleri yoluyla paylaşma fırsatına sahip olacak.

2017 yılının kazananlarına buradan ulaşabilirsiniz.

www.worldhabitatawards.org adresi üzerinden başvurulabilen World Habitat Awards, mevcut konut ihtiyaçlarına yönelik pratik, yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler barındıran bütün konut projelerinin katılımını bekliyor.

Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!
İbrahim Halil Meşe / 24 Ocak 2018, 23:26
katılım koşulları nelerdir acaba ?
 
 
SONA ERDİ
Künye
Başlangıç: 01 Ocak 2018
Bitiş: 31 Mart 2018