+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

ODTÜ TEKNOKENT Bilişim İnovasyon Merkezi İçin İsim Yarışması

4 Aralık 2017, 10:18
  defa okundu.

ODTÜ TEKNOKENT'te yeni kurulan Bilişim İnovasyon Merkezi’ne isim önerisi için son tarih 20 Aralık 2017.

ODTÜ TEKNOKENT Bilişim İnovasyon Merkezi İçin İsim Yarışması

Ulusal ve uluslararası büyük şirketlere ev sahipliği yapan ODTÜ TEKNOKENT, Bilişim İnovasyon Merkezi ile bu hedef doğrultusunda ilerleyerek uluslararası başarılı teknolojik ürünlerin ve teknoloji şirketlerinin oluştuğu, küresel teknoloji şirketlerinin yer aldığı, değer yaratan bir inovasyon ekosistemi oluşturmayı amaçlıyor.

ODTÜ TEKNOKENT Bilişim İnovasyon Merkezi ile 5G/ileri iletişim teknolojileri, bulut çözümleri, büyük veri, nesnelerin interneti, sanayide sayısal dönüşüm (Sanayi 4.0) başta olmak üzere, odaklı ve özgün çalışmalar yapacak bilişim ve telekomünikasyon şirketlerine ev sahipliği yapılacak. Ayrıca bilim, Ar-Ge ve teknoloji geliştirme faaliyetleri sonuçlarının kamuoyu ile paylaşılarak farkındalığı arttırılırken, teknoloji üreticilerinin, üniversite öğretim üyelerinin/öğrencilerinin, şirketlerin çözüm, ürün ve vizyonlarının sergileneceği seminerler, eğitimler ve etkinlikler düzenlenecek.

ODTÜ TEKNOKENT Bilişim İnovasyon Merkezi sadece Ar-Ge ve teknoloji geliştiren şirketlere ev sahipliği yapan bir iş merkezi olarak değil aynı zamanda, yüksek kalite ve çeşitlilikte sosyal alanlarında yer aldığı bir yaşam alanı olacak, merkezde farklı konseptlerde restoran ve kafeler, çalışanların ihtiyaçlarını karşılayacak sosyal alanlar da yer alacak.

4-20 Aralık 2017 tarihleri arasında isim önerilerinin toplanacağı yarışmada, birinci seçilen isme 10.000TL ödül verilecektir. Kazanan ismin 2018 yılı Ocak ayı içerisinde açıklanacağı yarışmada başvurular yarisma.odtuteknokent.com.tr adresinden yapılabilecektir.

Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!
ahmet karataş / 6 Şubat 2018, 15:20
bilgilendirme için teşekkürler.
 
Nilüfer Karakoç / 5 Şubat 2018, 11:25
İsim önerilerinin değerlendirilmesi hala devam ediyor. Ne zaman sonuçlanacağı ile ilgili olarak https://goo.gl/5sknp1
 
ahmet karataş / 4 Şubat 2018, 14:04
Sonuçlar ne zaman ve nerede açıklanıyor, bilgilendirebilir misiniz?
 
ahmet karataş / 4 Şubat 2018, 14:03
Ocak ayı geçti, ancak yarışma sonuçlarını hala göremiyorum. Sanki yarışma hiç yapılmamış gibi.
 
 
SONA ERDİ
Künye
Başlangıç: 04 Aralık 2017
Bitiş: 20 Aralık 2017 23:59