+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Domus Academy Interior Design Master Burs Yarışması

8 Ağustos 2016, 10:44
  defa okundu.

Domus Academy’nin Interior and Living Design masterı için bu seneki burs konusu “Innovative Office Spaces for Smart Working Experiences.” Son başvuru tarihi ise 9 Eylül 2016.

Domus Academy Interior Design Master Burs Yarışması

Proje konusu

Yarışma Siemens ortaklığı ile açıldı. Yarışmada Siemens'in esnek ofis projesinden ilham alındı. Projenin konusu "Innovative Office Spaces for Smart Working Experiences." (Konu yoruma açık olduğundan orjinal metin [email protected] adresinden istenebilir.)

Burs yarışması için hazırlanacak belgeler

  • 2 A3 boyutunda proje paftası ve maksimum 2000 karakterlik proje açıklaması (Yarışmanın tam metni CV ile birlikte [email protected] adresinden istenebilir.)
  • Diğer belgeler: Portfolyo, CV, motivasyon mektubu, transkript, mezuniyet belgesi veya son sınıfta okuyan öğrenciler için öğrenci belgesi, başvuru formu. (Başvuru formu [email protected] adresinden istenebilir.)


Burs miktarları

Yarışma ile birer kişiye %60, %50 ve %40 ve 2 kişiye de %20 burs veriliyor. Burslar 28.600€ eğitim ücreti üzerinden veriliyor. Burs miktarı sadece 12 Ocak 2017'de başlayan master programı için geçerli olup bir sonraki seneye ertelenemiyor. Bu yüzden sadece Ocak ayında mezun olacak öğrenciler ve mezunlar katılabiliyor.

Son başvuru tarihi

Yarışma için son başvuru tarihi 9 Eylül Cuma günü. Bu tarihte tüm belgelerin [email protected] adresine iletilmiş olması gerekiyor.

Açıklanma tarihi

Yarışmanın sonuçları 27 Eylül Salı günü açıklanacak.

Yarışmanın tam metni ve başvuru formu Domus Academy Türkiye resmi temsilcisi Vera Eğitim'den istenebilir. Danışmanlık hizmeti ücretsiz olup, burs metni ve başvuru formunu isterken CV'lerin de paylaşılması gerekmekte. Burs kazanmış örnek projeleri görmek isteyenler 0 216 504 20 12 numaralı telefonu arayarak randevu alabilirler.

Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!


Henüz yorum yapılmamış!
SONA ERDİ
Künye
Başlangıç: 30 Haziran 2016
Bitiş: 09 Eylül 2016 18:00
Düzenleyen: Domus Academy