+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Şehri Dinle Fotoğraf Yarışması

12 Eylül 2018, 00:00
  defa okundu.

Keten Grup tarafından düzenlenen Şehri Dinle Fotoğraf Yarışması'nın konusu, İstanbul'u İstanbul yapan değerlerin fotoğraflanması ve fotoğrafçının öznel bakış açısı ile İstanbul'un hikayeleştirilmesidir. Yarışmaya son başvuru tarihi 30 Kasım 2018.

Şehri Dinle Fotoğraf Yarışması

Sanat, tarih, sosyal yaşam ve kültürel değerlerin zenginliği, İstanbul'un her bir karesinin kendine has bir duygu yaratmasına neden olur. Keten Grup tarafından organize edilen bu yarışma, İstanbul'un güzelliklerinin görselleştirilmesi, şehri dinlerken şehrin yarattığı duyguların fotoğraf karelerine yansıtılması amacını gütmektedir.

Yarışma için seçilen semtler:

  • Nişantaşı
  • Bomonti
  • Kanlıca
  • Salacak
  • Çırağan
  • Cihangir

 

Yarışma Keten Grup tarafından düzenlenmektedir. Yarışma adayı fotoğraflar, her biri kendi alanında uzman jüri tarafından değerlendirilecektir. Fotoğrafların yukarıda belirtilmiş semtlerde çekilmiş olması gerekmektedir, seçilen bu semtler dışında kalan semtlerin yer alacağı eserler yarışmaya dahil edilmeyecektir. Katılım ücretsizdir ve seçici kurul, yarışma düzenleme kurulu üyeleri ve birinci derece yakınları dışında 18 yaş ve üzeri profesyonel ve amatör fotoğrafçılar yarışmaya katılabilir. 

Katılım koşulları buradan detaylı olarak incelenebilir.

Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!


Henüz yorum yapılmamış!
SONA ERDİ
Künye
Başlangıç: 12 Eylül 2018
Bitiş: 30 Kasım 2018
Düzenleyen: KetenGrup
Konu: Fotoğraf
Kent: İstanbul
Teslim Tarihi: 30.11.2018