Plastik Çim Ayırıcı

Hem bahçesiyle uğraşan bireysel kullanıcılar hem de tecrübeli peyzaj profesyonelleri, çim ve çiçek parterleri arasında sınır çizgisi oluşturmanın sadece görsel açıdan önemli olmadığını çok iyi biliyor...

Döşeme, çakıl, çiçek parterleri gibi alanlar ile çim alanlar arasındaki net bir ayrım bahçe bakımını %100 kolaylaştırıyor. Güzel bir çim yüzey ve aynı zamanda bahçeye sahip olmak ve estetik olarak bu görüntüyü sürekli halde korumak zor ve uğraş gerektiren bir iş. Fakat bakım yükünü hafifletmek için çeşitli yöntemler mevcut ve bunlardan bir tanesi bahçelere çim sınırlama ürünleri dahil etmek. Çim sınırlama ürünleri bahçelerde çim alanları ile bitki alanları arasına bir engel olarak yerleştiriliyor.

Flex Edge® bitki, çim, malç gibi farklı yumuşak yüzey dolgu malzemelerini birbirinden ayırmak için yüksek dirençli plastiklerden üretilen, L yapıda, esnek çim ve peyzaj sınırlama ürünü.

Flex Edge®, pvc hammaddeden 25 mt rulo üretilmekte olup, ürün aşırı soğuklardan etkilenmiyor ve ek yeri olmadan uygulamalar yapılabiliyor.

Flex Edge®, taban kısmındaki boşluklu yapısı ile kendiliğinden esneyebiliyor ve istenilen kavisleri kolayca oluşturmayı mümkün kılıyor. Ürün, plastik sabitleme kazıkları ve birleştirme konektörü aksesuarları ile birlikte teslim ediliyor.

Küçük maliyetlerle bahçelere yapılan yatırım sonrasında tasarruf edilecek zaman ve çabaya fazlasıyla değiyor…

__________
EKOPLAS (Fabrika)
A: Ostim O.S.B 1213 Sokak 12/A Yenimahalle – Ankara
T: 0312 386 11 65
F: 0312 386 11 75
W: www.ekoplas.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir