Monte Grup – Projelere Özel Konteyner ve Prefabrik

Mimari projelere özel konteynerler üreten Monte Grup Konteyner & Prefabrik, standart konteyner modellerinin dışında, konteyner modifikasyon işlemleri ile hızlı ve yenilikçi yaşam alanları üretiyor.

En son teknolojiden faydalanmakla birlikte el emeğine ve işçiliğe son derece önem veren firma, kullandığı TSE ve CE belgeli malzemeler ile kaliteli işçiliği birleştirerek dayanıklı ve modern konteynerler üretiyor.

Butik konteyner projelerinde ve özel konteyner üretiminde Türkiye liderlerinden olan Monte Grup Konteyner firması gerçekleştirdiği birçok butik proje ile sıra dışı işlere imza attı. Birçok konser, etkinlik ve festivalde firma tarafından üretilen event bar, kiosk, modifiye konteyner modelleri kullanıldı ve kullanılmaya devam ediyor. Birçok mimarın ve reklam ajansının modüler yapılar çözüm ortaklığını yapmakta olan firma, konusunda uzman ekibiyle konteynerin projelendirilmesinden, üretimine, montajından, satış sonrası hizmetlerine kadar tüm aşamalarda müşterilerine hizmet veriyor.

Üretilen konteynerlerde taşyünü yalıtım ve izolasyon, epoksi zemin uygulaması, baklava sac zemin uygulaması, lambri zemin uygulaması, Betopan kaplama, sandwich panel kaplama, Alucobond kaplama, ahşap kaplama, hidrolik açılır kapaklar, uzaktan kumandalı panjur/kepenk uygulamaları gibi konteynere ihtiyaçlara uygun birçok uygulama yapılıyor. Konteyner ev, otel, ofis, depo, garaj, kafe, güvenlik kulübesi üretilen konteyner çeşitlerinden yalnızca birkaçı.

Konteyner satın almayı düşünen fakat hali hazırda herhangi bir projesi olmayan müşteriler için konteynerin kullanım amaçları, üretilmesi istenilen en ve boy ölçüleri, oda/bölme sayıları, kullanılması istenilen malzemeler gibi gerekli bilgiler müşterilerden alınarak projelendirme ve fiyatlandırma çalışması yapılıyor. Firma, belirlenen proje üstünde öneriler sunarak ve yine müşteri istekleri doğrultusunda revizyonlar yaparak en doğru proje ve fiyatı sunuyor. Ayrıca firma tarafından standart şantiye konteynerlerinin, sıfır ve ikinci el olarak iso yük konteyner çeşitlerinin satışı da yapılıyor.

A kalite konteyner üretimi, tam zamanında ürün teslimi ve %100 müşteri memnuniyeti firmanın birinci önceliği.

A: Bağdat Cad. İstasyon Yolu Sok. No:3 34840 Bostancı – İstanbul
T: 0216 240 06 00
M: 0532 436 25 80
W: www.montegrup.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir