Forbo Allura LVT

Forbo'dan Yeni Allura LVT Serisi!

İsviçre merkezli 150 yıllık Forbo Grubu bünyesinde bulunan Dünyanın Lider yüksek kalite ticari ve konut zemin sistemleri çözüm üreticisi Forbo Flooring artık Türkiye’de !

Odak noktasında başta çevre duyarlılığı, fonksiyonellik ve tasarım olan Forbo Flooring; ürün gamındaki çeşitliliği ile uygulama alanlarında yaratıcı çözümleri artık Türkiye’de buluşturuyor.

Üretimini başta İngiltere, Fransa ve Hollanda olmak üzere, Orta Avrupa’daki 12 farklı tesisinde EN standartlarında üreten Forbo Flooring koleksiyonlarından biri olan yeni Allura LVT serisi ile Türkiye’de sürekli gelişen pazarda ilham ve cazibe yaratıyor.

Forbo Flooring yeni Allura LVT koleksiyonunda yer alan taş, ahşap ve beton yüzey görünümlü; Allura Wood, Allura Stone, Allura Abstract ve Allura Premium serileri ile modern mekanlar için farklı zemin tasarımları sunuyor. 15 farklı karo ve plank ebatı ile özel kombinasyonlara da olanak sağlıyor.

Ofis alanlarındaki yükseltilmiş döşeme üzeri uygulamalar için serbest döşenebilinir Allura Flex serisi sayesinde halı ve vinil zemin kaplamarında seviye farkı olmadan çözülebiliyor.

Forbo Flooring alanında ilk kez elmas ve üçgen formlu Allura Form’u geliştirdi. Böylelikle sıradışı ebatlarıyla klasik mekanlar için şık tasarımlar sunuyor.

Ayrıca Allura Click serisi ile lüks vinil karo koleksiyonunu, taş ve ahşap dekorlu, doğal yüzey dokusuna sahip gerçek tonlardaki 18 zarif deseni ile genişletiyor.

Düşey açılı klik sistemi ile alt döşeme hazırlığının düzgün yapıldığı garanti edildiği takdirde, yüzeylerde zemin yapıştırıcısına gerek duymadan uygulama yapılabiliyor.

Allura serisi sunduğu sayısız yüzey alternatifi yanı sıra yoğun trafik alanlarında üst düzey dayanım gösteriyor. Yüzeyindeki özel “PUR” koruma tabakası ile kolay temizlik ve bakım sağlıyor. Zaman içinde doğabilecek yenileme ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Plank ve karo halinde uygulandığı için mağaza, restoran, otel vb. ticari mekanlar için vazgeçilmez zemin çözümleri sunuyor. Ayrıca renovasyon projelerinde düşük maliyetle hızlı ve kolay montaj sağlıyor.

Avrupa REACH yönetmeliğine uyumlu olan yeni Allura LVT serisi %50’nin üzerinde doğal kaynaklardan elde edilmiş malzeme içerir ve geri dönüşüm ya da enerji geri kazanımı ile yenilenebilir.

 

A: iTower Plaza, Bomonti Ar Sokak No: 3 D: 60 Bomonti, Şişli – İstanbul
T: 0212 809 03 16 – 17 F: 0212 809 03 18
W: www.forbo.com/flooring/tr-tr/

Bir cevap yazın