“Yapı Unplugged II”ye Katılacak İsimler Belli Oldu

42. Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul kapsamında 20-21 Haziran arasında Arkitera iş birliğinde, Herkes İçin Mimarlık ve Erzurum Atatürk Üniversitesi Mimarlık Bölümü yürütücülüğünde düzenlenecek "Yapı Unplugged II"ye katılacak isimler belli oldu.

9-28 Mayıs tarihleri arasında devam eden başvuru sürecinde Türkiye””deki farklı üniversitelerden toplam 68 başvuru yapıldı.

Atölye yürütücüleri arasında yer alan Herkes İçin Mimarlık ekibi ile Arkitera Mimarlık Merkezi çalışanları ve ITE Turkey yetkilileri yaptıkları değerlendirme sonucunda 40 adet mimarlık, iç mimarlık ve çevre tasarımı, kentsel tasarım ve peyzaj mimarlığı ile şehir ve bölge planlama bölümlerinden mezun ya da öğrenciyi atölyeye katılması için seçti.

Katılacak Kişilerin Tam Listesi Şu Şekilde (Alfabetik olarak sıralanmıştır)

  1. Ahmet Oylumlu – İstanbul Arel Üniversitesi
  2. Ahmet Tunahan Akyel – İstanbul Bilgi Üniversitesi
  3. Aleyna Çınar – Abant İzzet Baysal Üniversitesi
  4. Ali Tavlaşoğlu – İstanbul Kültür Üniversitesi
  5. Almira Kanbur – Kadir Has Üniversitesi
  6. Arda Coşan – İstanbul Teknik Üniversitesi
  7. Atalay Akpınar – Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi
  8. Ayşe Feyza Karakoç – Gebze Teknik Üniversitesi
  9. Almira Kanbur – Kadir Has Üniversitesi
  10. Beyza Sezgül – Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi
  11. Burak Can – Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
  12. Burçin Murathan – Trakya Üniversitesi
  13. Büşra Yavuz – Yıldız Teknik Üniversitesi
  14. Ceren Duruk – Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi
  15. Deniz Ay – Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi
  16. Ecem Önen – İstanbul Kültür Üniversitesi
  17. Elif Şencal – Gazi Üniversitesi
  18. Elifnur Öztürk – Arel Üniversitesi
  19. Ezgi Leblebici – Yaşar Üniversitesi
  20. Filiz İrem Memişoğlu – Maltepe Ünivesitesi
  21. Gamze Üyrüş – Bilkent Üniversitesi
  22. Gizem Bozkurt – Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi
  23. Gökçe Aydan Işık – İstanbul Teknik Üniversitesi
  24. Hakan Ilıkoba – İstanbul Teknik Üniversitesi
  25. Hamdi Çakır – Abdullah Gül Üniversitesi
  26. Hande Metin – Bahçeşehir Üniversitesi
  27. Harith İbrahim – Altınbaş Üniversitesi
  28. Hümeyra Alemdar – İstanbul Ticaret Üniversitesi
  29. İrem Köse – Yıldız Teknik Üniversitesi
  30. İrem Özkan – TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi
  31. Kübra Altan – Erciyes Üniversitesi
  32. Meryem Yazar – Yıldız Teknik Üniversitesi
  33. Nisa Varlı – TED Üniversitesi
  34. Seda Aydın – Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi
  35. Sevda Uçak – Kadir Has Üniversitesi
  36. Sinem Nazlı Çakıroğlu – İstanbul Teknik Üniversitesi
  37. Tülay Haspulat – Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
  38. Tülay Savcılı – Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi
  39. Veli Öğülmüş – İstanbul Teknik Üniversitesi
  40. Yeşim Urun – İstanbul Kültür Üniversitesi
  41. Yunus Bulut – Amasya Üniversitesi
  42. Zülfiye Altuntaş – Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir