Türkiye’nin Ürün Dergisi RAF’ın Ocak Sayısı Çıktı!

RAF Ürün Dergisi'nin 60. sayısı çıktı! Ocak sayısı yeni ürün tanıtımları ve proje sayfasıyla dikkat çekiyor.

RAF Ürün Dergisi Ocak sayısı ürün tanıtım sayfalarında birçok yeni ürün ve sistem tanıtılıyor. Toplam 52 farklı ürünün ele alındığı ürün tanıtım sayfalarındaki güncel iletişim bilgilerinden firmalara ulaşarak detaylı bilgi almak mümkün. Aynı zamanda www.raf.com.tr adresindeki detaylı bilgi formları aracılığıyla firmalara doğrudan e-mail yoluyla ulaşılabiliyor.

RAF Ürün Dergisi’nde bu ay Fehmi Kobal Design Architects tarafından tasarlanan, İstanbul’un iş merkezi olarak gelişen önemli bölgelerinden biri olan Ataşehir’de bulunan Allianz Tower projesi ele alındı. Proje, tasarım fikrinin çıkış aşamasından detay çözümlerine kadar 16 sayfalık kapsamlı bir dosyayla tanıtıldı.

 

Demet Çekiç, 10.RAF Kapak Tasarım Yarışması’nı Kazanarak RAF’a Kapak Oldu!

Bu sene, Kapak Tasarım Yarışması için sloganımızı “RAF’a Kapak Olmak İster Misiniz?” olarak belirlemiştik. Yarışmaya 467 kişi tasarımlarıyla başvurdu. RAF Ürün Dergisi’nin 2016 Ocak sayısının kapağında yer alacak tasarım, Arkitera.com editörlerinin ön elemesi ve jüri üyelerinin değerlendirmesi sonucunda Demet Çekiç’in tasarımı, RAF Ürün Dergisi Ocak 2016 sayısının kapağında yer almak üzere ödüle layık görüldü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir