Sucuzade Mahallesi Kentsel Tasarım ve Proje Yarışması Sonuçlandı

Seyhan Belediyesi tarafından 1 Nisan 2016'da ilan edilen, serbest, ulusal ve iki aşamalı olarak açılan yarışma sonuçlandı.

Yarışmada dereceye giren isimler şunlar:

1. Ödül

7 Nolu Proje (Rumuz:65382)
Proje Ekibi

  • Hatice Büşra Al Özdilek (Y. Mimar, Yıldız Teknik Üniv- İstanbul Bilgi Üniv)


Yardımcılar

  • Turan ALTINTAŞ (Mimar, İTÜ)
  • Bihter ÖZTÜRK (Mimar, Bilgi Üniversitesi)
  • Ozan ÇELİK (Mimar, Bilgi Üniversitesi)
  • Burcu SARAL (Mimar, Kocaeli Üniversitesi)
  • Merve SİPER (Öğrenci, Yıldız Teknik Üniversitesi)
  • Sargun AYKAÇ (Mimar, Bilgi Üniversitesi)


Danışmanlar

  • Adem ALTINTAŞ (Şehir Plancısı, İTÜ)
  • Nursen GÜMÜŞSOY (Peyzaj Mimari, İTÜ)
  • Noyan ŞENEL (İnşaat Mühendisi, İTÜ)
  • Erdem GÜLAÇ (Makine Mühendisi, Akdeniz Üniversitesi)
  • Hasan ÇELİK (Elektrik Mühendisi, Sakarya Üniversitesi)

2. Ödül

8 Nolu Proje (Rumuz:17459)

Proje Ekibi

  • Nurhak İnan KARAÇAY (Ekip Temsilcisi) (Peyzaj Mimarı, Ege Üniversitesi)
  • İlker ERTUĞRUL (Y. Mimar, MSGSÜ)

Yardımcılar

  • Fahmi ARDİ (Peyzaj Mimarı, Institut Pertanian Bogor)
  • Bengi ALTUNAY (Mimar, İTÜ)

Danışmanlar

  • Zafer BAŞTUĞ (İnş. Müh, Selçuk Üniversitesi)
  • Sercan ÜNAL (Makine Müh, Yıldız Teknik Üniversitesi)
  • Nevin UYSAL (Elektrik Müh, Yıldız Teknik Üniversitesi)
  • S. Deniz AKMAN ( Peyzaj Y. Mimarı, ODTÜ)

3. Ödül

10 Nolu Proje (Rumuz:72159)
Proje Ekibi

  • Ali Furkan YÖNDER (Ekip Temsilcisi) (Mimar, Çukurova Üniversitesi)
  • Gözde PARACI (Mimar, Çukurova Üniversitesi)


Danışmanlar

  • Bedel EMRE (Şehir Plancısı, İTÜ)
  • Elif ERKMEN (Peyzaj Mimarı, Yeditepe Üniversitesi)
  • Uğur ÖZDEMİR (İnş. Müh, Pamukkale Üniversitesi)
  • Selçuk ANAR (Elek. Müh, Yıldız Teknik Üniversitesi)
  • Zekeriye ÇAKAR (Mak. Müh, Selçuk Üniversitesi)

1. MANSİYON

11 Nolu Proje (Rumuz:59736)
Proje Ekibi

  • Ümit Tarık YAŞAR (Ekip Temsilcisi) (Peyzaj Mimarı, Bilkent Üniversitesi)
  • Esma Selen AKSOY (Mimar, İTÜ)
  • Gülce KANTÜRER (Peyzaj Mimarı, İTÜ)
  • Tuğyan KEPKEP (Peyzaj Mimarı, İTÜ)
  • Deniz Erdem OKUMUŞ ( Şehir Plancısı, İTÜ)
  • Tunay KANTÜRER (Mimar, MSGSÜ)
  • Nalan ALTINIŞIK (Peyzaj Mimarı, Ankara Üniversitesi)

Yardımcılar

  • Lizge OTURAN ( Peyzaj Mimarı, İTÜ)

Danışmalar

  • Erkan ŞAHİN ( İnş. Müh, İTÜ)
  • Salih COŞKUN ( Elekt. Müh, İTÜ)
  • Tunç GÜNEY (Makine Müh, Yıldız Teknik Üniversitesi)

2. MANSİYON

4 Nolu Proje (Rumuz:12759)

Proje Ekibi

  • Rıdvan FİL (Ekip Temsilcisi, Mimar, Mersin Üniversitesi)
  • Selami KÖSEHAN (Mimar, Çukurova Üniversitesi)
  • Derya ERDAŞ (Mimar, Mersin Üniversitesi)
  • Yrd.Doç.Dr. Fikret ZORLU (Şehir Plancısı, ODTÜ)
  • Yrd.Doç.Dr. Onur BOYACIGİL GÜNGÖR (Peyzaj Mimarı, Çukurova Üniversitesi)

Yardımcılar

  • Bora ÖZDOĞAN (Mimar, Mersin Üniversitesi)
  • Ahmet Zeynel CİVELEK (Öğrenci, Mersin Üniversitesi)
  • Yunus TEKLER (Öğrenci, Mersin Üniversitesi)
  • Gamze KAYA (Öğrenci, Mersin Üniversitesi)
  • Rumeysa Nur SARIHANLI (Öğrenci, Mustafa Kemal Üniversitesi)
  • İnanç ÖZER (Öğrenci, Toros Üniversitesi)
  • Onur DAĞ ( Öğrenci, Mersin Üniversitesi)


Danışmanlar

  • Mehmet ÇAKMAK (Mak. Müh, Mersin Üniversitesi)
  • Ulaş CEMGİL (İnş. Müh, Çukurova Üniversitesi)
  • Yeliz DOĞAN (Ele. Elo. Müh, Dumlupınar Üniversitesi)

3. MANSİYON

6 Nolu Proje (Rumuz: 72954)
Proje Ekibi

  • Harun EKERBİÇER (Ekip Temsilcisi, Mimar, MSGSÜ)
  • Hüseyin ÖĞE (İnş. Müh, İstanbul Üniversitesi)
  • Burhan ÇALIŞKAN (Mak. Müh, Akdeniz Üniversitesi)
  • Mehmet KARADURAK (Elek. Müh, İTÜ)

Yardımcılar

  • Sabiha GOLOĞLU (Mimar,ODTÜ)

Danışmanlar

  • Tolga Han ÖZBİLEN (Peyzaj Mimarı, Bilkent Üniversitesi)

4. MANSİYON

3 Nolu Proje (Rumuz: 14230)
Proje Ekibi

  • Ahmet Oktan NALBANTOĞLU (Peyzaj Y. Mimarı, Ankara Üniversitesi)
  • Filiz CİNCİ (Mimar, ODTÜ)
  • Alper TÜFEKÇİOĞLU (Peyzaj Mimarı, Karadeniz Teknik Üniversitesi)
  • Esra SERT (Mimar, Yıldız Teknik Üniversitesi)
  • Elif Ceren ENGİN (Peyzaj Mimarı, İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi)
  • Şahika BUZ (Peyzaj Mimarı, İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi)
  • Süleyman Can CİNKILIÇ (Peyzaj Mimarı, Bartın Üniversitesi)
  • Orçin YILMAZ (Mimar, Gazi Üniversitesi)
  • Gülşah AYKAÇ (Mimar, İTÜ)
  • Cemil Hamdi OKUMUŞ (Peyzaj Mimarı, Karadeniz Teknik Üniversitesi)
  • Yunus EROL (Peyzaj Mimarı, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi)

5. MANSİYON

12 Nolu Proje (Rumuz: 38617)
Proje Ekibi

  • Sabri PAŞAYİĞİT (Mimar, MSGSÜ)
  • Ozan ŞAHİN (Mimar, Yıldız Teknik Üniversitesi)
  • Uğur YILMAZ (Mimar, Yıldız Teknik Üniversitesi)

6. MANSİYON

2 Nolu Proje (Rumuz: 19283)
Proje Ekibi

  • Mehmet KESKİN (Ekip Temsilcisi) (Y. Mimar-Şehir Plancısı, Kansas State University)

Yardımcılar

  • Tuğçe ÖRNEK (Mimar, Mersin Üniversitesi)
  • Besimi OKUR (Öğrenci, Çukurova Üniversitesi)
  • Ahmet KARATAŞLI (Tekniker)
  • Belgin ŞİMŞEK (Tekniker)

7. MANSİYON

5 Nolu Proje (Rumuz:47521)
Proje Ekibi

  • Şule CANBAZLI (Mimar, Çukurova Üniversitesi)
  • Can Hazal AÇIKGÖZ (Mimar, Çukurova Üniversitesi)
  • Hasan AKYÜZ (Mimar, Çukurova Üniversitesi)
  • Uğur ALTUN (Mak. Müh, Kırıkkale Üniversitesi)
  • Sıdık ÖZEN (Şehir ve Bölge Plancısı, Bozok Üniversitesi)
  • Bayram Başar ZELCEK (İnş. Müh, Fırat Üniversitesi)
  • Anıl AR (Ele. Elo Müh, İnönü Üniversitesi)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir