Şişli Lisesi Ulusal Mimari Proje Yarışması’nın Sonuçları Belli Oldu!

Şişli Belediyesi tarafından açılan "Şişli Lisesi Ulusal Mimari Proje Yarışması"nın sonuçları açıklandı.

Sonuçlara göre ödül alan proje ekipleri şu şekilde sıralanıyor:

1. Ödül

Selim Velioğlu (MSÜ) – (Ekip Başı)
Erce Funda (İTÜ)
Orkun Özüer (İTÜ)
Ersen Gömleksiz (YTÜ)

2. Ödül

Hasan Özbay (ADMMA – ODTÜ) – (Ekip Başı)
A.Tamer Başbuğ (ADMMA)
Aslı Özbay (MSÜ –ODTÜ)
C.Baran İdil (İTÜ)
Merih Feza Yıldırım (DEÜ)
Serdar Uslubaş (DEÜ)

Yardımcılar:
Özlem Arvas, V.Murat Ölgün, Tuba Tuncalı, Mahsure Köse, Melike Evcil, Semra Altıntaş, Gülten Nur Aslan, Sami Biçer

3. Ödül

Ahmet Hulusi Alataş (Viyana T.Ü) – (Ekip Başı)
Emre Açar (İTÜ)

Yardımcılar:
Gabriella Colacicco, Ayşen Duman, Elif Gündoğdu, Nuno Marcos, Dilan Yüksel

Maket Grubu:
Serap Bilgen, Serkan Mengü, Neslihan Pekcan, Sinan Azizoğlu, Sevim Uyan

5 Adet Eşdeğer Mansiyon (Sergileme Sıra Numarası İle)

011 Sıra Numaralı 77994 Rumuzlu Proje

Selamettin Şerifoğlu (D.G.S.A)

Yardımcılar:
İsmail Turgut, Emrullah Çetin

Maket:
Metine Şerifoğlu, Gökhan Şerifoğlu

Görsel:
Oğuzhan Sur

028 Sıra Numaralı 79408 Rumuzlu Proje

Oral Göktaş (İTÜ) – (Ekip Başı)
Sevince Bayrak (İTÜ)

Yardımcı:
Eugenio Lintas

039 Sıra Numaralı 78946 Rumuzlu Proje

Mehmet Mustafa Tural (YTÜ) – (Ekip Başı)
Yıldırım Gigi (YTÜ)

Yardımcı:
Cem Kaptan

062 Sıra Numaralı 13420 Rumuzlu Proje

Evren Başbuğ (ODTÜ) – (Ekip Başı)
Ramazan Avcı (DEÜ)
Umut Başbuğ (ODTÜ)
Nabi Hamdi Mortan (İYTE)

Danışmanlar:
Seden Cinasal Avcı (GÜ)
Özcan Kaygısız (ODTÜ)

Yardımcılar:
Müğe Bilgi, Hüseyin Komşuoğlu

087 Sıra Numaralı 72915 Rumuzlu Proje

Selva Gürdoğan Thomsen (Southern California Institute of Architecture) – (Ekip Başı)
N.Kerem Piker (İTÜ)

Proje Ekibi:
Gregers Tang Thomsen, Timur Erşen, Canan Erten, İdil Serenyücel, Marta Marszal, Matthias Poen, Beyza Gürdoğan, Hande Karakaş, Derya İyikul, Pelin Serbes, Simon Oberhofer, Patrycja Stal, Tobias Benjamin Bosse, Erdem Tuzun, Volkan Buluç Yağ

4 Adet Eşdeğer Satın Alma (Sergileme Sıra Numarası ile)

026 sıra numaralı 26278 Rumuzlu Proje

M.Murat Uluğ (DMMA) – (Ekip Başı)
Eylem Pala Uluğ (Osmangazi Üniversitesi)

Yardımcılar:
Nur Olgaç, Müge Sümer, Tuğçe Barkoç, Hazal Şenel

Maket:
Erdinç Kolcu

037 Sıra Numaralı 18711 Rumuzlu Proje

Aziz Rıdvan Kutlutan (MSÜ) – (Ekip Başı)

Danışmanlar:
Kemal Genç
Ömer Deniz

064 Sıra Numaralı 98724 Rumuzlu Proje

Kutlu İnanç Bal (GÜ) – (Ekip Başı)
Hakan Evkaya (GÜ)
Cengiz Gündemir (GÜ)

Yardımcılar:
Mehmet Çıkrık, Mehmet Yılmaz

079 Sıra Numaralı 17070 Rumuzlu Proje

Fatih Yavuz (ODTÜ) – (Ekip Başı)
Ömer Emre Şavural (ODTÜ)
Hasan Okan Çetin (ODTÜ)

Danışmanlar:
Selim İtez – İnşaat Mühendisi
Orhan Murat Gürson – Makine Mühendisi
Birkan Yüksek – Elektrik Mühendisi

Yardımcılar:
Olsi Kafeja, Gökçe Ersel, Öznur Yıldız, Cenk Erkoçoğlu

Yarışmanın kolokyumu 29 Temmuz 2011 tarihinde gerçekleşti. Ödül töreni ise 2 Ağustos Salı günü saat 18:00’de Yapı Endüstri Merkezi’nde gerçekleşecek.

2 yorum

  • dincer-dincer1Dinçer Dinçer says:

    Tüm arkadaşları tebrik ederim….

  • omer-yilmazOmer Yilmaz says:

    Temmuz ve Ağustos’ta kolokyum yapmamalı demek ki. Manisa da Şişli de sakinlik örneği oldular. He diğer yandan varsa sakinlik isteyen işveren kolokyumunu Temmuz ve Ağustos’ta yapsın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir