Kentsel Belleğin İzleri Üzerinden Akhisar Eski Belediye Meydanı ve Yakın Çevresi Ulusal Mimarlık ve Kentsel Tasarım Fikir Yarışması Sonuçlandı

1. Ödül

İbrahim Tolga HAN –(Mimar, İTÜ) Ekip Temsilcisi

Çağlar BARIŞ-( Mimar, DEÜ)

Ece DOĞAN- (Mimar, MSÜ)

Fatma Gökçen KARA- (Mimar, MSÜ)

Edis Bengi ERCİYES- (Peyzaj Mimarı, İTÜ)

Sevcan UÇLAR- (Şehir Plancısı, İTÜ)

Danışman

Doç Dr. Ozan Önder ÖZENER- Y. Mimar

Yardımcı

Yunus SALÜN- Mimarlık Öğrencisi

2. Ödül

Sıddık GÜVENDİ – (Mimar K.T.Ü.) Ekip Temsilcisi

Oya ESKİN GÜVENDİ- (Mimar K.T.Ü)

Barış DEMİR – (Mimar Esk. Osmangazi Ü.)

Mesut YEŞİLTEPE – (Şehir Plancısı O.D.T.Ü.)

Eda EKİM YILMAZ – (Peyzaj Mimarı İ.T.Ü.)

Yardımcılar

Ebru Elif AYDIN – (Mimar/ İnş. Müh. İ.T.Ü.)

Egehan SAVGI – (Mimar Y.T.Ü.)

Beyza PORTAKAL (Öğr.İ. Kültür Ü.)

3. Ödül

Özlem EREN AKAYDIN -(Y. Mimar Beykent Ü.- İ.T.Ü.)

Mehmet Hakan AKAYDIN- (Y. Mimar ESK. OSMANGAZİ Ü.- İstanbul Bilgi Ü.)

Enes YALIM- (Peyzaj Mimarı Ege Ü.)

Okan ERKILIÇ- (Şehir Plancısı K.T.Ü.)

Yardımcılar

Emine GÜN( Mimarlık Öğr.)

Elif Sena IŞIK(Mimarlık Öğr.)

1. Mansiyon

Lebriz ATAN KARAATLI –(Mimar,İTÜ) Ekip Temsilcisi

Sacit Arda KARAATLI –(Mimar, İTÜ)

Cihan ŞEHLA- (Şehir Plancısı, YTÜ)

Süveyda BAYRAKTAR ATAGÜR- (Peyzaj Mimarı, İTÜ)

2. Mansiyon

Fırat DOĞAN- (Mimar, İTÜ) Ekip Temsilcisi

Burcu KIRCAN DOĞAN- (Mimar, ODTÜ)

Ceren ÖZCAN- (Şehir Plancısı, YTÜ)

Gülçin ÖZDEMİR- (Peyzaj Mimarı, AÜ)

3. Mansiyon

Cemil Hamdi OKUMUŞ-(Peyzaj Mimarı, K.T.Ü.) Ekip Temsilcisi

Ezel Yağmur ÇEBİ OKUMUŞ-(Y. Mimar ve Peyzaj Mimarı, K.T.Ü.)

Paşa KAYA- (Mimar ve Peyzaj Mimarı, K.T.Ü.)

Ege KASKA AKİT –(Peyzaj Y. Mimarı, Ankara Ü.)

Mert AKİT-(Şehir Plancısı, O.D.T.Ü.)

Danışman

Emrah BAL-Mimar

İpek Deniz Alpdoğan- Mimar

Yardımcılar

Burcu BALABAN-Kentsel Tasarımcı ve Peyzaj Y. Mimarı

Emre KUL-Peyzaj Mimarı

4. Mansiyon

Ervin GARİP (Mimar, İ.T.Ü) (Ekip Temsilcisi)

S. Banu GARİP (Mimar, İ.T.Ü)

Kamer ÖZAYDAN (Peyzaj Mimarı, Bilkent U.)

Cansu BEYHAN (Şehir Plancısı, İ.T.Ü)

Yardımcılar

Samet KÜÇÜKBAY (İç Mimar, İ.K.Ü)

Fatma KARAKAYA (İç Mimar, İ.T.Ü)

5. Mansiyon

Deren UYSAL – (Y. Mimar D.E.Ü.-İst. Bilgi Ü.) Ekip Temsilcisi

Selen ÖZDOĞAN- (Şehir Plancısı ve Mimar İ.Y.T.E.)

Gürcü Burcu ENGİN- (Peyzaj Mimarı İ.D. Bilkent Ü.)

Danışmanlar

Levent Tanju UYSAL- ( Mimar İ.D.G.S.A / M.S.G.S.Ü.)

Nedim KEMER- (Dr. Peyzaj Mimarı Ankara Ü./ U.P.E.N.N./ U.M.A.S.S.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir