İnegöl Belediyesi Hizmet Binası Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

Eski hastanenin bulunduğu alanda yapılması planlanan Belediye Binası için düzenlenen mimari proje yarışmasına 49 proje katıldı. Jürinin değerlendirmesi sonucunda ödül alan ekipler bugün açıklandı.

1. Ödül

  • M. Arif Suyabatmaz (Ekip Temsilcisi)
  • Hakan Demirel

Yardımcılar

  • Elif Yılmaz (Mimar)
  • Aylin Güllüoğlu (Mimar)
  • Orhun Ülgen (Mimar)
  • Mustafa Uzman (Mmar)
  • Eda Yazkurt (Mimar)

Maket

  • Murat Küçük /Atölye K

Danışmanlar

  • Tarık Yaşar (Peyzaj Mimarı)
  • Bülent Deveci (İnşaat Mühendisi)
  • Hasan Özoğul (Makine Mühendisi)

2. Ödül

  • İbrahim Eyup (Ekip Temsilcisi)
  • Olcay Ovalı Eyup

Yardımcılar

  • Hakan Deniz Özdemir
  • Hale Özdemir

Danışmanlar

  • Şenol Tüysüz (Peyzaj Mimarı)
  • Ersin Deniz Çınar (İnşaat Mühendisi)
  • Ahmet Naci Boybada (Makine Mühendisi)
  • Sabri Pehlivan (Elektrik Mühendisi)

3. Ödül

  • Can Tamirci (Ekip Temsilcisi)
  • Hüseyin Komşuoğlu
  • Can Özcan
  • Oğuzhan Zeytinoğlu
  • Evren Başbuğ

Danışmanlar

  • Başak Taş Özdemir (Peyzaj Mimarı)
  • Abuzer Sarı (İnşaat Mühendisi)
  • Kanber Korkmaz (Makine Mühendisi)
  • Dilşad Kurtoğlu (Mimar)

Yardımcılar

  • Sezin Taner (Mimar)
  • Hakan Taş (Mimarlık Öğrencisi)

Eşdeğer Mansiyon

  • Umut İyigün (Ekip Temsilcisi)
  • Murat Aksu
  • Çağlan Çelebi
  • Nezahat Melis Eraydın

Yardımcılar

  • David Rato ( Şehir Plancısı)
  • Omar Araar (Mimar)
  • Hande Tunç (Mimarlık Öğrencisi)
  • Ayşe Selda Turan (Mimar)
  • Suhair Rahman (Mimarlık Öğrencisi)

Danışmanlar

  • Onur Yüzer (Peyzaj Mimarı)
  • Abuzer Sarı (İnşaat Mühendisi)
  • Metin Dağıstanlı (Makine Mühendisi)

Eşdeğer Mansiyon

  • Burak Pelenk (Ekip Temsilcisi)
  • Barış Demir
  • Sıddık Güvendi

Yardımcılar

  • Soyer Bayraktar (Mimar)
  • Dilara Demiralp (Mimar)
  • Damla İçyer (Mimar)
  • Oğuzhan Yılmaz (Öğrenci)

Danışmanlar

  • Ceyda Özbilen (Peyzaj Mimarı)
  • Murat Akyüz (Nşaat Mühendisi)
  • Orhan Murat Gürson (Makine Mühendisi)

Eşdeğer Mansiyon

  • Gürcan Demirtaş (Ekip Temsilcisi)

Danışmanlar

  • Duygu Uzeler Ünsal (Peyzaj Mimarı)
  • Cemal Bayram (İnşaat Mühendisi)
  • Tuncay Taş (Makine Mühendisi)

Yardımcılar

  • Haki Çoşkun (Mimar)
  • Rahim Can (İnşaat Teknikeri)

Eşdeğer Mansiyon

  • Çağlar İşbilir (Ekip Temcilcisi)
  • Pakize Kübra Ünal
  • Kaan Zontul
  • Hasan Aykaç
  • Deniz Kemaldar

Danışmanlar

  • Emel Kuşçuluoğlu (Peyzaj Mimarı)
  • Emre Can Dursun (İnşaat Mühendisi)
  • Hande Nuralan (Makine Mühendisi)

Jüri raporunu buradan inceleyebilirsiniz.

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir