Eğitim Kampüsleri Ön Seçimli Mimari Proje Yarışması 1. Grup Sonuçları Açıklandı

Eğitim Kampüsleri Ön Seçimli Mimari Proje Yarışması'nda 1. grup sonuçları açıklandı.

İstanbul Küçükçekmece Eğitim Kampüsü Proje Yarışması Sonucu

  • 1.lik Ödülü Kazanan Proje: Sıddık Güvendi, Tuna Han Koç, Barış Demir, Oya Eskin Güvendi
  • 2.lik Ödülü Kazanan Proje: İhsan Murat Tabanlıoğlu, Melkan Tabanlıoğlu
  • 3.lik Ödülü Kazanan Proje: Özgür Bingöl, İlke Barka, Tuğba Bilgiç, Berna Göl, Merve Şen
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Yakup Hazan
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Selim Velioğlu, Erce Funda, Orkun Özüer, Ersen Gömleksiz

Erzurum Yakutiye Eğitim Kampüsü Proje Yarışması Sonucu

  • 1.lik Ödülü Kazanan Proje: Ferda Dedeoğlu Bozkurt, Eda Dedeoğlu, Seda Dedeoğlu, Pınar Gülpınar
  • 2.lik Ödülü Kazanan Proje: Deniz Dokgöz, Ferhat Hacıalibeyoğlu, Orhan Ersan
  • 3.lik Ödülü Kazanan Proje: Ömer Selçuk Baz
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Kürşat Aybak, Can Çakır, İzzet Naci Çetingök, Bilge Develi, Hale Serttaş, Nihal Alp, Ayşe Çetingök
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Turgut Toydemir, Cengiz Yeter, Erhan Toydemir, Tuğçe Akyurt

İzmir Bornova Eğitim Kampüsü Proje Yarışması Sonucu

  • 1.lik Ödülü Kazanan Proje: Ahmet Mücip Ürger, Ali Özer
  • 2.lik Ödülü Kazanan Proje: Yavuz Selim Sepin
  • 3.lik Ödülü Kazanan Proje: Nimet Aydın
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Erdal Kemahlıoğlu
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: İlgi Karaaslan, Nuran Ünsal
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Tayyibe Nur Çağlar, Adnan Aksu, Ezgi Başar, Zehra Aksu

Kocaeli Cephanelik Eğitim Kampüsü Proje Yarışması Sonucu

  • 1.lik Ödülü Kazanan Proje: Özcan Uygur, İnanç Eray, Semra Uygur
  • 2.lik Ödülü Kazanan Proje: Oral Göktaş, Sevince Bayrak
  • 3.lik Ödülü Kazanan Proje: Murat Aksu, Umut İyigün
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Mehmet Murat Uluğ, Eylem Pala Uluğ
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Levent İnce
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Levent Timurhan, Reha Benderlioğlu, Azimet Karama, Bülent Biroğlu

Muğla Milas Eğitim Kampüsü Proje Yarışması Sonucu

  • 1.lik Ödülü Kazanan Proje: Bünyamin Derman
  • 2.lik Ödülü Kazanan Proje: Burçin Yıldırım, Pınar Gökbayrak, Ali Eray
  • 3.lik Ödülü Kazanan Proje: Evren Başbuğ, Can Tamirci, Hüseyin Komşuoğu
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Ahmet Can Ersan, Orçun Ersan, Nilgün Deniz, Uğur Furtana
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Hülya Turgut, Cem Erözü
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Emin Balkış, Elvan Çalışkan, Mustafa Batu Kepekçioğlu, Volkan Taşkın, Ali Önalp

Aydın Merkez Eğitim Kampüsü Proje Yarışması Sonucu

  • 1.lik Ödülü Kazanan Proje: Nihat Eyce, Aslı Özbek, Kadir Uyanık, Orkan Zeynel Güzelci, Ali Kemal Terlemez
  • 2.lik Ödülü Kazanan Proje: Rahmi Uysalkan
  • 3.lik Ödülü Kazanan Proje: Can Elmas, Çağla Akyürek Elmas
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Mehpare Evrenol

Şanlıurfa Merkez Eğitim Kampüsü Proje Yarışması Sonucu

  • 1.lik Ödülü Kazanan Proje: Cem İlhan
  • 2.lik Ödülü Kazanan Proje: Şükrü Ünal, Ekin Çoban Turhan, Ercan Çoban, Yurdanur Sepkin, Öner Olcay
  • 3.lik Ödülü Kazanan Proje: Devrim Çimen, Sertaç Erten
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Mustafa Mürşit Günday
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Şeniz Erdoğan, Taner Erdoğan
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Cahit Kumru Alpaydın

Adana Seyhan Eğitim Kampüsü Proje Yarışması Sonucu

  • 1.lik Ödülü Kazanan Proje: Ayhan Usta, Gülay Usta, Ali Kemal Şeremet
  • 2.lik Ödülü Kazanan Proje: Osman Ümit Sirel, Ayşe Sirel, Burak Tursoy, Erkal Şahoğlu
  • 3.lik Ödülü Kazanan Proje: Osman Üstünal, Mustafa Necati Gündüz, Muhsin Kapuci, Abdulmelik Aydın, Hasan Aydın, Lamia Tuğçe Esirkış
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Özkan Özgür, Kutlay Batur, Serap Güler, Yeşim Güler, Özge Ançel Kutluoğlu, Necla Yeşil Kitaplı
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Aytek İtez, Neşe İtez

Yarışmanın jüri tutanaklarına buradan, jüri raporuna buradan ulaşabilirsiniz.

Etiketler
Murat TabanlıoğluÖmer Selçuk BazDeniz DokgözBünyamin DermanCem İlhanDevrim ÇimenFerhat HacıalibeyoğluSemra UygurEvren BaşbuğMelkan GürselSıddık GüvendiÖzgür BingölSevince BayrakÖzcan UygurPınar GökbayrakOrhan ErsanOral GöktaşTuna Han KoçMurat AksuOrkun ÖzüerBarış DemirSelim VelioğluYakup HazanYavuz Selim SepinUmut İyigünSertaç ErtenAdnan AksuBurçin YıldırımAyhan UstaHülya TurgutAli ErayNur ÇağlarOya Eskin GüvendiErce FundaMurat Uluğİnanç ErayRahmi UysalkanMehpare Evrenolİlke BarkaNimet AydınErsen GömleksizMustafa Mürşit GündayErcan ÇobanEkin Çoban TurhanAytek İtezKadir UyanıkMerve ŞenAhmet Mucip ÜrgerZehra AksuCan TamirciAli Kemal ŞeremetGülay Keleş UstaÇağla Akyürek ElmasAli Kemal TerlemezCan ElmasEmin BalkışYurdanur SepkinEzgi BaşarNihat EyceAli ÖzerOrkan Zeynel GüzelciÖner OlcayOrçun ErsanAslı ÖzbekOsman Ümit SirelHüseyin KomşuoğluNeşe İtezNuran ÜnsalEylem Pala UluğElvan ÇalışkanAhmet Can ErsanAli ÖnalpVolkan TaşkınŞükrü Ünalİlgi KaraaslanTurgut ToydemirBerna GölLevent İnceMustafa Batu KepekçioğluBurak TürsoyKumru C. AlpaydınAyşe SirelCengiz YeterErhan ToydemirFerda DedeoğluKürşat AybakEda DedeoğluLevent TimurhanCem ErözüErkal ŞahoğluHasan AydınPınar GülpınarSeda DedeoğluCan Çakırİzzet Naci ÇetingökBilge DeveliHale SerttaşNihal AlpAyşe ÇetingökTuğçe AkyurtErdal KemahlıoğluReha BenderlioğluAzimet KaramanBülent BiroğluNilgün DenizUğur FurtanaŞeniz ErdoğanTaner ErdoğanOsman ÜstünalMuhsin KapuciMustafa Necati GündüzAbdulmelik AydınLamia Tuğçe EsirkışÖzkan ÖzgürKutlay BaturYeşim GülerSerap GülerÖzge Ançel KutluoğluNecla Yeşil Kitaplı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir