Beylikdüzü Belediyesi Yaşam Vadisi Uluslararası Fikir Projesi Yarışması Sonuçlandı

Beylikdüzü Yaşam Vadisi'nin geliştirilmesi için sürdürülebilir ve yenilikçi çözümler arayan iki aşamalı, uluslararası yarışma sonuçlandı.

Kazanan ekipler şu şekilde:

1. Ödül

Proje No: 1
Rumuz: 13406

  • Can KUBİN 
  • Ömer Selçuk BAZ
  • Kemal ÖZGÜR 
  • Onur YÜNCÜ 
  • Zeynep ERAYDIN 

2. aşamada dahil olan ekip üyeleri

  • Okan BAL 
  • Mehmet Akif ÖZMEN 
  • R. Aytül BARAN ÖZKAN 
  • Elif Tuğçe SARIHAN 
  • Yüksel ÇETİNKAYA

Danışmanlar

  • Semiha DEMİRBAŞ ÇAĞLAYAN 
  • Ali Cumhur ZİBEL
  • Ahmet Ziya KADIHASANOĞLU

Yardımcılar

  • Ece ÖZDÜR
  • Simge KUTSAL
  • Burçin AKCAN ÜNAL
  • Ege BATTAL
  • Cihan POÇAN
  • Burcu ERYILMAZ
  • Yekta SEREN, Architect

 

2. Ödül

Proje No: 4
Rumuz: 16180

OFFICE OF ARCHITECTURE IN BARCELONA

  • Carlos Ferrater Lambarri
  • Borja Ferrater Arquer
  • Lucia Ferrater Arquer
  • Xavier Marti Gali

JORNET – LLOP – PASTOR ARQUITECTES

  • Sebastia Jornet
  • Carlos Llop
  • Joan Enric Pastor

PIEMONTE SAMSARELOU ARQUITECTOS

  • Domenico Piemonte
  • Katerina Samsarelou

AHMET BALKAN ARCHITECTS

  • Ahmet Balkan
  • Andrea Balkan

LOCAL 4 ARQUITECTURA DEL PAISATGE

  • Arantza Iriarte Campo
  • Ane Barrutia Mendizabal
  • Maria Jover Sagales
  • Andrew Savage
  • Coque Slocker Julian

3. Ödül

Proje No: 2
Rumuz: 71968

TURENSCAPE

  • Kongjian Yu
  • Stanley Lung
  • Chun Shi
  • Bin Yan
  • Yuyu Wang
  • Andrew Buck
  • Haiyun Wang

PRAXIS Landscape & SALON

  • Enise Burcu DERİNBOĞAZ
  • Gül ERTEKİN
  • Alper DERİNBOĞAZ
  • Nilüfer ÇALIŞKAN
  • Büşra YILMAZ ŞİRİN
  • Ali ASAD

Eşdeğer Mansiyon

Proje No: 5
Rumuz: 47308

GRUPO ARANEA

  • Francisco Leiva Ivorra
  • Marta Garcia Chico

GUILLERMO VAZQUEZ CONSUEGRA

  • Guillermo Vazquez Consuegra

Eşdeğer Mansiyon

Proje No: 3
Rumuz: 30715

KCAP Architects & Planners

  • Ruurd Gietema
  • Frank Werner
  • Jeroen Dircks
  • Darrel Ronald
  • Hagen Zeisberg
  • Michael Trinkner
  • Pieter Theuws
  • Riikka Tuomisto

ABOUTBLANK Architecture & Urban Design

  • Erhan Vural
  • Osman Mürsel Ural
  • Hasan Sıtkı Gümüşsoy
  • Ozan Özdilek

Yarışmanın 1. aşama sonuçlarına buradan ulaşabilirsiniz.

2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir