+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

"Yapı Unplugged II"ye Katılacak İsimler Belli Oldu

31 Mayıs 2019, 17:27
  defa okundu.

42. Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul kapsamında 20-21 Haziran arasında Arkitera iş birliğinde, Herkes İçin Mimarlık ve Erzurum Atatürk Üniversitesi Mimarlık Bölümü yürütücülüğünde düzenlenecek "Yapı Unplugged II"ye katılacak isimler belli oldu.

"Yapı Unplugged II"ye Katılacak İsimler Belli Oldu

9-28 Mayıs tarihleri arasında devam eden başvuru sürecinde Türkiye'deki farklı üniversitelerden toplam 68 başvuru yapıldı.

Atölye yürütücüleri arasında yer alan Herkes İçin Mimarlık ekibi ile Arkitera Mimarlık Merkezi çalışanları ve ITE Turkey yetkilileri yaptıkları değerlendirme sonucunda 40 adet mimarlık, iç mimarlık ve çevre tasarımı, kentsel tasarım ve peyzaj mimarlığı ile şehir ve bölge planlama bölümlerinden mezun ya da öğrenciyi atölyeye katılması için seçti.

Katılacak Kişilerin Tam Listesi Şu Şekilde (Alfabetik olarak sıralanmıştır)

  1. Ahmet Oylumlu - İstanbul Arel Üniversitesi
  2. Ahmet Tunahan Akyel - İstanbul Bilgi Üniversitesi
  3. Aleyna Çınar - Abant İzzet Baysal Üniversitesi
  4. Ali Tavlaşoğlu - İstanbul Kültür Üniversitesi
  5. Almira Kanbur - Kadir Has Üniversitesi
  6. Arda Coşan - İstanbul Teknik Üniversitesi
  7. Atalay Akpınar - Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi
  8. Ayşe Feyza Karakoç - Gebze Teknik Üniversitesi
  9. Beyza Sezgül - Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi
  10. Burak Can - Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
  11. Burçin Murathan - Trakya Üniversitesi
  12. Büşra Yavuz - Yıldız Teknik Üniversitesi
  13. Ceren Duruk - Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi
  14. Deniz Ay - Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi
  15. Ecem Önen - İstanbul Kültür Üniversitesi
  16. Elif Şencal - Gazi Üniversitesi
  17. Elifnur Öztürk - Arel Üniversitesi
  18. Ezgi Leblebici - Yaşar Üniversitesi
  19. Filiz İrem Memişoğlu - Maltepe Ünivesitesi
  20. Gamze Üyrüş - Bilkent Üniversitesi
  21. Gökçe Aydan Işık - İstanbul Teknik Üniversitesi
  22. Hakan Ilıkoba - İstanbul Teknik Üniversitesi
  23. Hamdi Çakır - Abdullah Gül Üniversitesi
  24. Hande Metin - Bahçeşehir Üniversitesi
  25. Harith İbrahim - Altınbaş Üniversitesi
  26. Hümeyra Alemdar - İstanbul Ticaret Üniversitesi
  27. İrem Köse - Yıldız Teknik Üniversitesi
  28. İrem Özkan - TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi
  29. Kübra Güt - Erciyes Üniversitesi
  30. Meryem Yazar - Yıldız Teknik Üniversitesi
  31. Nisa Varlı - TED Üniversitesi
  32. Seda Aydın - Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi
  33. Sevda Uçak - Kadir Has Üniversitesi
  34. Sinem Nazlı Çakıroğlu - İstanbul Teknik Üniversitesi
  35. Tülay Haspulat - Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
  36. Tülay Savcılı - Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi
  37. Veli Öğülmüş - İstanbul Teknik Üniversitesi
  38. Yeşim Urun - İstanbul Kültür Üniversitesi
  39. Yunus Bulut - Amasya Üniversitesi
  40. Zülfiye Altuntaş - Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi
Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!


Henüz yorum yapılmamış!
7 gün içinde en çok
Okunan Yorumlanan
İlgili Haberler