+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Kore Savaşı Anma Alanı ve Ziyaretçi Merkezi Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

31 Ocak 2019, 14:07
  defa okundu.

Lüleburgaz Belediyesi tarafından açılan mimari proje yarışması sonuçlandı.

Kore Savaşı Anma Alanı ve Ziyaretçi Merkezi Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

249 adet projeden ödül ve mansiyon almaya hak kazananlar:

1.ÖDÜL

32 Sıra Numaralı Proje-Rumuz 74962

  • Ekip Üyeleri; Ömer Selçuk Baz (ekip başı) (Mimar), Ece Özdür (Mimar), Pınar Kılıç (Mimar), Bahadır Özcihan (İnşaat Mühendisi), Cansu Çekli Deringöl (Peyzaj Mimarı),
  • Yardımcılar; Atakan Koca (Mimar), Firdevs Ermiş (Mimar),
  • Danışmanlar; Okan Bal (Şehir Bölge Plancısı)


2.ÖDÜL

163 Sıra Numaralı Proje-Rumuz 63794

  • Ekip Üyeleri; Burak Pelenk (ekip başı) (Mimar), Baray Işık (Peyzaj Mimarı)
  • Yardımcılar; Eda Yazkurt Pelenk (Mimar), Damla İçyer (Mimar), Soysal Cirit (Mimar),
  • Danışmanlar; Ata Turak (Orman Mühendisi-Peyzaj Mimarı), Mustafa İspirgürbüz (İnşaat Mühendisi)


3.ÖDÜL

102 Sıra Numaralı Proje-Rumuz 78321

  • Ekip Üyeleri; Murat Arif Suyabatmaz (ekip başı) (Mimar), Hakan Demirel (Mimar), Zeynep Hagur Sorguç (Peyzaj Mimarı), Bülent Deveci (İnşaat Y.Mühendisi),
  • Yardımcılar; Orhun Ülgen (Mimar), Elif Yılmaz (Mimar), Kübra Paksoy (Mimar), Nurettin Şatır (Öğrenci), Kadir Mert Tatar (Mimar), Özge Özçelik (Mimar), Aylin Pakova (Mimar), Begüm Alyemiş (Mimar)


EŞDEĞER MANSİYON

112 Sıra Numaralı Proje- Rumuz 18520

  • Ekip Üyeleri; Erdal Sorgucu (ekip başı) (Mimar), Nihat Eyce (Y.Mimar), Aslı Özbek (Y.Mimar), Esra Ekincioğlu (Peyzaj Mimarı)
  • Danışamlar; Yüksel Konkan (İnşaat Mühendisi)


119 Sıra Numaralı Proje-Rumuz 53480

  • Ekip Üyeleri; Evren Başbuğ (ekip başı) (Y.Mimar), Oğuzhan Zeytinoğlu (Mimar), Oğuz Bodur (Mimar), Elif Geylani (Mimar), Celil Kahraman (Peyzaj Mimarı), 
  • Teknik Danışman; Cemal Coşak (İnşaat Y. Mühendisi),
  • Danışmanlar; A.Tamer Başbuğ (Mimar), Dilşad Kurtoğlu (Y.Mimar), Özcan Kaygısız (Mimar), Ceyhun Baskın (Y.Mimar),
  • Yardımcılar; Deniz Engin (Mimar), Duygu Öztürk (Mimar), Nazgül Berfin Gölge (Mimarlık Öğrencisi)


145 Sıra Numaralı Proje-Rumuz 38905

  • Ekip Üyeleri; Ömer Aloğlu (ekip başı) (Mimar), Sezgin Karaman (Peyzaj Mimarı)


149 Sıra Numaralı Proje-Rumuz 71384

  • Ekip Üyeleri; Tuna Han Koç (ekip başı) (Mimar), Fatma Zeynep Altınbaşlı (Mimar), Ayşe Nur Çabuk (Mimar), Mustafa Çimşir (Peyzaj Mimarı), 
  • Danışmanlar; Mehmet Ali Yılmaz (İnşaat Mühendisi)


236 Sıra Numaralı Proje-Rumuz 58170

  • Ekip Üyeleri; Mehmet Metin Polat (ekip başı) (Mimar), Bilge Altuğ (Mimar), Merve İmer (Peyzaj Mimarı),
  • Danışmanlar; Gökhan Turan (Mimar), Ezel Sağdıç (Y.Mimar), Ata Kurt (Y.Mimar), Onur Ertaş (Dr.İnşaat Y.Mühendisi),
  • Yardımcılar; Ecem Özden (Öğrenci) 
Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!
Azat Yalçın / 1 Şubat 2019, 10:57
Kaynak: Lüleburgaz Belediyesi ve TMMOB Peyzaj Mimarları Odası resmi internet adresinden alıntıdır.
 
 
7 gün içinde en çok
Okunan Yorumlanan
İlgili Haberler