+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Manço Mimarlık The Plan ve S-Arch Ödülleri'nde Finalist Oldu

8 Haziran 2018, 16:35
  defa okundu.

Manço Mimarlık Tarafından tasarlanan Süleymanpaşa Belediyesi projesi Venedik'te düzenlenen The Plan ve S-Arch Ödülleri'nde finalist oldu.

Manço Mimarlık The Plan ve S-Arch Ödülleri'nde Finalist Oldu

700'e yakın projenin katıldığı The Plan Ödülleri 2018'de değerlendirmeyi Benedetta Tagliabue (Miralles Tagliabue EMBT), Nader Tehrani (NADAA), Rocco Yim (Rocco Design Partners) gibi tanınmış isimlerden oluşan jüri yaptı.

100'e yakın projenin katıldığı Uluslararası S-Arch 2018 Ödülleri'nin jürisinde ise Toyo Ito (Toyo Ito & Associates), William Alsop (aLL Design), Viviana Muscettola (Zaha Hadid Architects), Gabriel Kozlowski (MIT) gibi dünyaca ünlü isimler yer aldı.

The Plan ve S-Arch Ödülleri 23 Mayıs tarihinde Venedik'te düzenlenen törenlerde sahiplerini buldu. Manço Mimarlık tarafından tasarlanan Süleymanpaşa Belediyesi projesi, topografya ve kent ile kurduğu ilişki, yerel mimari öğeleri yeniden yorumlaması ve sürdürülebilir özellikleri ile her iki ödülde de finale kaldı. The Plan 2018 Ödülleri'nde,  tüm kategoriler arasında topluluk üyelerinden en fazla desteği alan proje,  daha önce de World Architecture Community 26. Dönem 10+5+X Ödülü'nü hem jürinin hem de üyelerin oyları ile almıştı.

Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!


Henüz yorum yapılmamış!
7 gün içinde en çok
Okunan Yorumlanan
İlgili Haberler