+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

AS Architects ve Gökhan Aksoy Architects’e WA Awards’tan Ödül

18 Temmuz 2017, 10:43
  defa okundu.

AS Architects ve Gökhan Aksoy Architects tarafından tasarlanan “Adres Yalıkavak” projesi World Architecture Community tarafından verilen ödüllerde, 25. proje döngüsünde ödüle layık görüldü.

AS Architects ve Gökhan Aksoy Architects’e WA Awards’tan Ödül

"Adres Yalıkavak" 2006 yılından bu yana World Architecture Community tarafından düzenlenen WA Awards kapsamında, Japonya, Amerika, Brezilya, Hindistan ve Türkiye gibi 17 farklı ülkeden birçok projenin katıldığı yarışmada, "Tasarlanmış Proje" kategorisinde jüri üyelerinin ve daha önce WA Awards ödülü almaya hak kazanmış üyelerin oylamaları ile ödül alan projeler arasında yer aldı.

"Adres Yalıkavak" projesi geçtiğimiz Ekim ayında, merkezi İngiltere'de yer alan "Avrupa Gayrimenkul Ödülleri" 2016-2017 kapsamında "Çoklu Konut Mimarisi" dalında "Yüksek Övgü" (Highly Commended) ödülüne layık görülmüştü.

Mimari projesi AS Architects ve Gökhan Aksoy Architects tarafından tasarlanan, yatırımı ve inşaatı M2 İnşaat tarafından gerçekleştirilen Adres Yalıkavak, Bodrum Yalıkavak, Gökçebel bölgesinde yer alıyor.

Proje konut ve otel olmak üzere iki ayrı fonksiyonu kapsıyor. Proje genelinde toplamda 43 adet dubleks ve 25 adet flat olarak tasarlanan, toplam 68 adet konut ve 11 odalı otel bulunuyor. Bununla birlikte, proje kapsamında sosyal tesis, beach club, restoran, açık havuz, spor alanı, kapalı otopark, satış ünitesi gibi sosyal alanlara da yer veriliyor.

Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!


Henüz yorum yapılmamış!
7 gün içinde en çok
Okunan Yorumlanan
İlgili Haberler