+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

AA Istanbul Visiting School'a Katılmak İsteyen 1 Kişiye Burs İmkanı...

11 Nisan 2017, 11:40
  defa okundu.

AA Istanbul Visiting School'da yer almak isteyen 1 katılımcıya Arkitera'nın desteği ile tam burs verilecek. Yaz okuluna burslu katılım için son başvuru tarihi 26 Mayıs.

AA Istanbul Visiting School'a Katılmak İsteyen 1 Kişiye Burs İmkanı...

Architectural Association (AA) School of Architecture ve İstanbul Bilgi Üniversitesi iş birliği ile "Robotic Mediations" başlığı altında düzenlenen AA Istanbul Visiting School 28 Haziran - 07 Temmuz 2017 tarihlerinde Bilgi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nde yapılacak.

AA Istanbul Visiting School'da yer almak isteyen 1 katılımcıya Arkitera'nın desteği ile tam burs verilecek. Burslu katılım olanağından yararlanmak isteyen kişilerin portfolyo ile başvuru yapmaları gerekiyor. 

Başvuru detayları:

  • Portfolyo formatı katılımcıya bırakılmıştır.
  • Portfolyolar dijital olarak teslim edilecektir. Dijital teslimler [email protected] adresine gönderilmelidir.
  • Dijital portfolyoların boyutu 5 MB'tan fazla olmamalıdır.
  • Portfolyo dili İngilizce'dir. AA Istanbul Visiting School'a Arkitera ile burslu katılım için son başvuru tarihi 26 Mayıs 2017'dir. Burslu katılım başvurusu ile ilgili sorular [email protected] adresine email ile gönderilebilir.


AA Istanbul Visiting School hakkında daha detaylı bilgi almak için http://www.arkitera.com/etkinlik/4257/aa-istanbul-visiting-school--robotic-mediations adresini ziyaret edebilirsiniz.

Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!


Henüz yorum yapılmamış!
7 gün içinde en çok
Okunan Yorumlanan
İlgili Haberler