+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Bornova Evka 3 Sosyal Merkez ve Aktarma İstasyonu Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

21 Şubat 2017, 11:29
  defa okundu.

Bornova'da Sosyal Merkez ve Aktarma İstasyonu projesinin elde edilmesi amacıyla açılan ve 100 adet projenin teslim edildiği mimari proje yarışması sonuçlandı.

Bornova Evka 3 Sosyal Merkez ve Aktarma İstasyonu Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı


1. ÖDÜL - 14 Sıra Numaralı 17545 Rumuzlu Proje


Ekip Listesi

  • Sıddık Güvendi – Mimar (Ekip Temsilcisi)
  • Barış Demir – Mimar
  • Oya Eskin Güvendi – Mimar
  • Özge Dominguez Perez – Peyzaj Mimarı
  • Mehmet Ali Yılmaz – İnşaat Mühendisi


Yardımcılar

  • Büşra Temiz – Mimar
  • Ece Abdioğlu – Mimar
  • Oğuzhan Yılmaz – Öğrenci
  • Deniz Söy – Öğrenci

 


2. ÖDÜL - 39 Sıra Numaralı 16092 Rumuzlu Proje


Ekip Listesi

  • Ramazan Avcı – Mimar (Ekip Temsilcisi)
  • Seden Cinasal Avcı – Mimar
  • Elvan Ender – Peyzaj Mimarı
  • Zafer Kınacı – İnşaat Mühendisi


Yardımcılar

  • Merve Özduman – Mimar
  • Mert Doğaray – Öğrenci
  • Nil Özkır – Öğrenci
  • Yusra Ekin – Öğrenci
  • Mustafa Can – Maket



3. ÖDÜL - 36 Sıra Numaralı 72351 Rumuzlu Proje


Ekip Listesi

  • Güven Şener – Mimar (Ekip Temsilcisi)
  • Şirin Bayram – Mimar
  • Ayça Yeşim Çağlayan – Peyzaj Mimarı
  • Ahmet Baran – İnşaat Mühendisi


Yardımcılar

  • Mehmet Sümbül
  • Kaan Kutluer
  • Sadık Ecer



1. MANSİYON - 20 Sıra Numaralı 41528 Rumuzlu Proje


Ekip Listesi

  • Kemal Serkan Demir – Mimar (Ekip Temsilcisi) 
  • Ece Türkel Demir – Mimar
  • Feyza Nur Çelik – Peyzaj Mimarı
  • Ali Erman Aydın – İnşaat Mühendisi


Yardımcı

  • Sinem Demir – Öğrenci



2. MANSİYON - 30 Sıra Numaralı 47162 Rumuzlu Proje


Ekip Listesi

  • Sevince Bayrak – Yüksek Mimar (Ekip Temsilcisi)
  • Oral Göktaş – Yüksek Mimar
  • Atıl Aggündüz – Mimar
  • Derya Ertan – Mimar
  • Elif Çelik Tangör – Y. Mimar
  • Saime Selda İpek – Peyzaj Mimarı
  • Mustafa İspir Gürbüz – İnşaat Mühendisi


Yardımcılar

  • Elif Çivici – Öğrenci
  • Baran Aybars – Öğrenci



3. MANSİYON  - 15 Sıra Numaralı 21375 Rumuzlu Proje


Ekip Listesi

  • İskender Hüseyinkulu – Mimar (Ekip Temsilcisi)
  • Doğukan Abacı – Peyzaj Mimarı
  • Melik Rüçhan Şensoy – İnşaat Mühendisi


Yardımcılar

  • Ebru Kanlı – Mimar
  • Altın Özdemir – Mimar
  • Zeynep Baştürk – Mimar
  • Bekir Çakan – Maketçi



4. MANSİYON - 28 Sıra Numaralı 50712 Rumuzlu Proje


Ekip Listesi

  • Lebriz Atan Karaatlı – Mimar (Ekip Temsilcisi)
  • Sacit Arda Karaatlı – Mimar
  • Didem Karaca – Peyzaj Mimarı
  • Mustafa Yavuz Bilgiç – İnşaat Mühendisi



5. MANSİYON - 64 Sıra Numaralı 15201 Rumuzlu Proje


Ekip Listesi

  • Ayhan Usta – Y. Mimar / Prof. Dr. (Ekip Temsilcisi)
  • Gülay Usta – Y. Mimar / Prof. Dr.
  • Ali Kemal Şeremet – Mimar
  • Elçin Hande Oktay – Mimar
  • Orhan Selahattin Bektaş – İnşaat Yüksek Mühendisi
  • Zekiye Esra Sunayol – Peyzaj Mimarı


Yardımcılar

  • Göksu Özalp – Mimar
  • Kadir Türkdönmez – Mimar
  • Şafak Beşiroğlu – Öğrenci
  • Barış Terzi – Öğrenci



6. MANSİYON - 92 Sıra Numaralı 47931 Rumuzlu Proje


Ekip Listesi

  • Mustafa Barış Yegena – Mimar (Ekip Temsilcisi)
  • Özge Özkul – Mimar
  • Yiğitcan Karacaoluk – İnşaat Mühendisi
  • Hande Kalender – Peyzaj Mimarı


Danışmanlar

  • Mustafa Kürşat Başar – Makina Mühendisi
  • Sabit Cevat Tanrıöver – Makina Yüksek Mühendisi
  • Mustafa Öksüz – Makina Mühendisi
  • Abdullah Kalıner – İnşaat Mühendisi
  • Tanzer Sezen – Şehir ve Bölge Plancısı
  • Yeşim Akın – Şehir ve Bölge Plancısı
  • Mehlika Afra Cebeci – Peyzaj Mimarı
  • Sabri Pehlivan – Elektrik Mühendisi

 

Jüri yarışma proje raporuna buradan, jüri toplantı tutanağına ise buradan ulaşılabilir.

Kolokyum ve ödül töreni 25 Şubat 2017 Cumartesi günü yapılacak.

Yer: Kültürpark – İzfaş 1A, 1B Holleri

Saat: 14.00

Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!
Muhammet Nazif Öztürk / 22 Şubat 2017, 21:02
Kimse beni yanlış anlamasın, 1.olan projeyi tabanlıoğlu mimarlığın Dakar Congress Center projesine benzettim. Dereceye giren ve girmeyen tüm proje sahiplerinin ellerine sağlık ciddi emekler var...
 
Sinan Alper / 21 Şubat 2017, 21:40
Ödül alan projeler ve jüri tutanakları ekli linkte yayınlanmıştır.
https://goo.gl/rBahRA
 
 
Dökümanlar

Jüri Yarışma Proje Raporu
Jüri Toplantı Tutanağı
Rumuz-Sıra No
7 gün içinde en çok
Okunan Yorumlanan
İlgili Haberler