+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

4 Ekim 2016, 07:40
  defa okundu.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'nin ihtiyaç duyduğu hizmet binasının tasarımının elde edilmesiyle ilgili 24 Haziran'da ilan edilen yarışma süreci, jürinin seçimini tamamlamasıyla sona erdi.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından "Mimarlık, Peyzaj Mimarlığı, Mühendislik, Kentsel Tasarım Projeleri, Şehir ve Bölge Planlama ve Güzel Sanat Eserleri Yarışmaları Yönetmeliği" kuralları içinde "Serbest, Ulusal ve tek kademeli" olarak açılan yarışmada şartname satın alan 133 müellifin 95'i proje teslim etti.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur'un da katıldığı değerlendirme çalışmaları Doç.Dr. Ebru Erdönmez Dinçer başkanlığındaki 7 kişilik asli jüri tarafından yapıldı.

Yarışmada dereceye giren isimler şunlar:

1. Ödül

54 sıra numaralı proje (Rumuz: 17544)

Proje Ekibi

  • Barış DEMİR (Ekip Temsilcisi), Mimar
  • Sıddık GÜVENDİ, Mimar
  • Burak PELENK, Mimar
  • Gökşen Ezgi BOZ, Peyzaj Mimarı
  • Murat AKYÜZ, İnşaat Mühendisi

Yardımcılar

  • Damla İÇYER, Mimar
  • Betül YILMAZ, Mimar
  • Ebru Elif AYDIN, Öğrenci
  • Merve EFLATUN, Öğrenci
  • Oğuzhan YILMAZ, Öğrenci
  • Ahmet YAYMANOĞLU, Öğrenci


2. Ödül

84 sıra numaralı proje (Rumuz: 23754)

Proje Ekibi

  • Murat SÖNMEZ (Ekip Temsilcisi), Mimar
  • Derya GÜLEÇ ÖZER, Mimar
  • Nesli Naz AKSU, Peyzaj Mimarı
  • Özgür ÖZCAN, İnşaat Mühendisi

Danışmanlar

  • Aktan ACAR, Mimar
  • Işıl RUHİ SİPAHİOĞLU, Mimar
  • Merve AŞÇIOĞLU, İç Mimar
  • Zeynep SAVCI ÖZGÜVEN, Mimar
  • İrem ŞERİFOĞLU, İnşaat Mühendisi
  • Murat ÇUBUK, İnşaat Mühendisi
  • Melih ÖZÜNER, Makine Mühendisi
  • Kemal AYKAÇ, Elektrik Mühendisi

Yardımcılar

  • Çiğdem KOÇ, Mimar
  • Parisa MOBARAKİ, Mimar
  • Furkan BALCI, Öğrenci
  • Gülsün Ecem DURUKAN, Öğrenci
  • Mert DOĞARAY, Öğrenci
  • Utku DOĞANAY, Öğrenci
  • Yusuf ERTAŞ, Öğrenci


3. Ödül

43 sıra numaralı proje (Rumuz: 53215)

Proje Ekibi

  • Mert VELİPAŞAOĞLU (Ekip Temsilcisi), Mimar
  • Caner BİLGİN, Mimar

Danışmanlar

  • Emel ŞANOĞLU, Peyzaj Mimarı
  • Bora KACAR, İnşaat Mühendisi
  • Berkan BİRKAY, İnşaat Mühendisi

Yardımcılar

  • Begüm YILMAZ BİLGİN
  • Didem YAVUZ VELİPAŞAOĞLU
  • Serdar ALBAZ


1. Mansiyon

9 sıra numaralı proje (Rumuz: 92741)

Proje Ekibi

  • Mert USLU (Ekip Temsilcisi), Mimar
  • Nilay ÖZCAN USLU, Mimar
  • Melek GÜNEYSU, Mimar
  • Gizem Rahime KESİKBAŞ, Peyzaj Mimarı
  • Mehmet Ali AKÇAKAYA, İnşaat Mühendisi

Yardımcılar

  • Ayşe Ece DAYIBAŞ, Öğrenci
  • Selen ÖZKAN, Öğrenci


2. Mansiyon

27 sıra numaralı proje (Rumuz: 27513

Proje Ekibi

  • İbrahim EYÜP (Ekip Temsilcisi), Mimar
  • Olcay OVALA EYÜP, Mimar
  • Hakan Deniz ÖZDEMİR, Mimar

Yardımcılar

  • Hale ÖZDEMİR, Mimar

Danışmanlar

  • Ersin Deniz ÇINAR, İnşaat Mühendisi
  • Kıvanç KORKMAZ, Peyzaj Mimarı
  • Ahmet Naci BOYBADA, Makine Mühendisi
  • Sabri PEHLİVAN, Elektrik Mühendisi


3. Mansiyon

81 sıra numaralı proje (Rumuz: 459227)

Proje Ekibi

  • Ahmed İlyas BİLGİN (Ekip Temsilcisi), Mimar
  • Muhammed Faruk KURT, İnşaat Mühendisi
  • Elvan ENDER, Peyzaj Mimarı

Yardımcılar

  • Faruk ÖZGÖKÇE, Mimar
  • Serhat ÖZLÜ, Mimar
  • Emirhan BURSALI, Öğrenci
  • İlyas KARA, Öğrenci
  • Abdurrahim ACAR, Öğrenci
  • Yunus TONGUÇ, Öğrenci
  • Hasan KAVAN, Mimar
  • Nur BOLVADİN BİLGİN, Maket


4. Mansiyon

66 sıra numaralı proje (Rumuz: 34785)

Proje Ekibi

  • Ata KURT (Ekip Temsilcisi), Mimar
  • Selen SARIKULAK BAL, Mimar
  • Emre BAL, Mimar
  • Ahmet İrfan ERTİŞ, Mimar
  • Mehmet Zafer KINACI, İnşaat Mühendisi
  • Sercan Cihanbilir, Peyzaj Mimarı

Yardımcılar

  • Yunus ÖZDEMİR, Mimar
  • Doğancan DEMİR, Mimar


5. Mansiyon

50 sıra numaralı proje (Rumuz: 34325)

Proje Ekibi

  • Erce FUNDA (Ekip Temsilcisi), Mimar
  • Serna İNAN, Peyzaj mimarı
  • Yunus Emre ŞAYAN, İnşaat Mühendisi
  • Cafer AKTÜRK, Makine Mühendisi
  • Hayri AYDIN, Elektrik Mühendisi
  • Ersen GÖMLEKSİZ, Mimar


Satın Alma

17 sıra numaralı proje (Rumuz: 69387)

Proje Ekibi

  • Ercan AĞIRBAŞ (Ekip Temsilcisi), Mimar/Şehir Plancısı
  • Canan OYTAN, Mimar
  • Meryem KUNDUROĞLU, Mimar
  • Frank EITTORF, Mimar

Danışmanlar

  • Fadime Asya ŞAHİN, İnşaat mühendisi
  • Feride Kübra TAY, Peyzaj Mimarı

Yardımcılar

  • Muharrem DUMAN, Mimar
  • Cemtuğ Kaan TAŞAN, Mimar
  • Beyza ÖZYÜREK, Öğrenci
  • Özge TAŞAR, Öğrenci
  • Mehmet Ali GASSELOĞLU, Öğrenci


Satın Alma 

31 sıra numaralı proje (Rumuz: 73613)

Proje Ekibi

  • Rahmi UYSALKAN, Mimar

Yardımcılar

  • Hanifi SEKMEN, Mimar
  • Bensu KENARLI, Mimar
  • Doğukan ERDOĞAN, Mimar
  • Hüseyin AHMET, Mimar
  • Oğuzhan CENGİZ, Mimar
  • Vladimir KALMİK, Öğrenci
  • Sevda ÇOKKESER, Öğrenci
  • Emile Uwamungu, Öğrenci

Danışmanlar

  • Tuncay GÜN, İnşaat Mühendisi
  • Enise Burcu DERİNBOĞAZ, Peyzaj Mimarı


Jüri raporuna buradan ulaşılabilir.

Reklam

Etiketler


Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!


Henüz yorum yapılmamış!
Dokümanlar

Tutanak_1
Tutanak_2
Tutanak_3
Rumuz_Sira_Numarasi
juri_raporu
statik_rapor
proje_tavsiyeleri
odul_kimlik
acilabilir_kimlik
7 gün içinde en çok
Okunan Yorumlanan
İlgili Haberler