+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Opera Binası Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

23 Ağustos 2010, 17:45
  defa okundu.

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan "İzmir Büyükşehir Belediyesi Opera Binası Mimari Proje Yarışması"nın sonuçları belli oldu.

Sonuçlara göre dereceye giren projeler şu şekilde sıralanıyor:

1. Ödül

Ekip
Mehmet Kütükçüoğlu, Y. Mimar (ekip temsilcisi)
Ertuğ Uçar, Y. Mimar
Mert Üçer, Mimar
Onur Akın, Mimar

Yardımcı Ekip
Emiliano Bugatti, Y. Mimar
İrem Güçlü, Öğrenci
Ali Can Atabey, Öğrenci

Teknik Ekip - Danışman
Uğur Seymen, Y. İnş. Müh.
Serhan Çaycılar, Mak. Müh.
Serhan Bucak, Elk. Müh.
Aygen Kancı, Peyzaj Mimarı
Sorgun Akkor, Akustik Müh.

* İkinci kademede açılan ek kimlik zarfı

Ekip
Caner Bilgin

Teknik Ekip - Danışman
Anne Minors, Sahne ve Çevresi Danışmanı
John Risley - Paul Scott, Statik Danışmanı

Sorgun Akkor yerine
Robert Essert, Akustik Danışmanı

2. Ödül

Ekip
Hakkı Can Özkan, Mimar (ekip temsilcisi)
Dilek Topuz Derman, Mimar

Yardımcı Ekip
Semih Arslan, Öğrenci

Teknik Ekip - Danışman
Uğur Seymen, İnş. Müh.
Zühtü Ferah, Mak. Müh.
Mehmet Karadurak, Elk. Müh.
Başak Taş, Peyzaj Mimarı
Mehmet Çalışkan, Mak. Müh. (akustik danışmanı)

3. Ödül

Ekip
Erhan Vural, Mimar (ekip temsilcisi)
Ozan Soya, Mimar

Teknik Ekip - Danışman
Uğur Seymen, İnş. Müh.
Zühtü Ferah, Mak. Müh.
Mehmet Karadurak, Elk. Müh.
Başak Taş, Peyzaj Mimarı
Mehmet Çalışkan, Mak. Müh. (akustik danışmanı)

1. Mansiyon

Ekip
Burak Pelenk, Mimar (ekip temsilcisi)

Yardımcı Ekip
Sinan Gümrükçüoğlu, Mimar
Zeynep Güngör, Mimar

Teknik Ekip - Danışman
Tolga Bozyiğit, İnş. Müh.
Mehmet Alp Olcaytu, Mak. Müh.
Serdar Tosun, Elk. Müh.
Seda Kurt, Peyzaj Mimarı

* İkinci kademede açılan ek kimlik zarfı

Teknik Ekip - Danışman
Peter Angier, Sahne Mek.
Joseph Hardy, Akustik

Yardımcı Ekip
Stefan Rizo, Mimar
Ceren Kerpiç, Mimar
Gözde Sazak, Mimar
Sezen Bilge, Mimar
Ceyda Özbilen, Peyzaj Mimarı
Eda Ekim, Peyzaj Mimarı

2. Mansiyon

Ekip
Cem İlhan, Mimar (ekip temsilcisi)
Tülin Hadi, Mimar
E. Derya Ertan, Mimar
Şefika Güner, Mimar

Yardımcı Ekip
Aydoğan Özsoy, İç Mimar

Teknik Ekip - Danışman
Erdinç Özkara, İnş. Müh.
Ayşegül Yıldız, Mak. Müh.
Belgin Merey, Elk. Müh
Pınar Şenkaynak, Peyzaj Y. Mimarı

3. Mansiyon

Ekip
Nurbin Paker Kahvecioğlu, Y.Mimar (ekip temsilcisi)
Hüseyin L. Kahvecioğlu, Y. Mimar
Melis Nur İhtiyar, Mimar
Elçin Kara, Y. Mimar

Teknik Ekip - Danışman
Özkan Yalçın, İnş. Y. Müh.
Sabit Cevat Tanrıöver, Mak. Y. Müh.
Tülay Kanıt, Elk. Müh.
Ebru Erbaş Gürler, Peyzaj Y. Mimarı
Oğuz Cem Çelik, İnş. Y. Müh.
Nurgün Tamer Bayazıt, Akustik ve Sahne Mek. Danışmanı, Y. Mimar

4. Mansiyon

Ekip
Mehmet Yiğit Öztürk, Mimar (ekip temsilcisi)
Bünyamin Derman, Mimar
Saro Dionyan, Mimar
Deniz Çiler Erkan, Mimar

Teknik Ekip - Danışman
Uğur Seymen, İnş. Müh.
Zühtü Ferah, Mak. Müh.
Mehmet Karadurak, Elk. Müh.
Başak Taş, Peyzaj Mimarı
Mehmet Çalışkan, Mak. Müh. (akustik danışmanı)

5. Mansiyon

Ekip
Ömer Selçuk Baz, Mimar (ekip temsilcisi)
Didem Durakbaşa, Y. Mimar

Yardımcı Ekip
Ege Battal, Mimar
M. Cihan Poçan, Öğrenci

Teknik Ekip - Danışman
Feridun Gültekin, İnş. Müh.
Kemal Ulaş Işın, Mak. Müh.
Berrin Yavuz, Elk. Müh.
Sultan Gündüz, Peyzaj Y. Mimarı

* İkinci kademede açılan ek kimlik zarfı

Ekip
Arda Yavuz, Mimar

Yardımcı Ekip
Sezi Zaman, Şehir Plancısı
Çiçek Şadiye Tezer, Mimar
Melek Kılınç, Mimar
Ayşe Sabah, Mimar

6. Mansiyon

Ekip
Rahmi Uysalkan, Mimar (ekip temsilcisi)

Yardımcı Ekip
Esra Doğu, Y. Mimar
Gülay Mizan Yamanlı, Y. Şehir Plancısı
Ege Battal, Mimar
M. Cihan Poçan, Öğrenci

Teknik Ekip - Danışman
Galip Topönder, İnş. Müh.
Kemal Ulaş Işın, Mak. Müh.
Berrin Yavuz, Elk. Müh.
Sultan Gündüz, Peyzaj Y. Mimarı

* İkinci kademede açılan ek kimlik zarfı

Ekip
Arda Yavuz, Mimar

Yardımcı Ekip
Hanefi Sekmen, Mimar
Doğucan Temizel, Mimar
Barış Öztürk, Öğrenci
Elif Gökmen, Öğrenci
Ayşe Sabah, Mimar

7. Mansiyon

Ekip
Münir Fındık, Y. Mimar (ekip temsilcisi)

Yardımcı Ekip
Bengihan Fındık, Öğrenci

Teknik Ekip - Danışman
Atilla Uçar, İnş. Müh.
Nahit Abak, Mak. Müh.
Özcan Yücedağ, Elk. Müh.
Arzu Güç, Peyzaj Mimarı

* İkinci kademede açılan ek kimlik zarfı

Teknik Ekip - Danışman
S. Türker Talayman, Elk. Müh. (akustik danışmanı)

8. Mansiyon

Ekip
M. Boran Ekinci, Mimar (ekip temsilcisi)
Hakan Dalokay, Mimar

Yardımcı Ekip
Evren Öztürk, Mimar
Deniz Okten, Mimar
Handenur Yazıcı Engin, Mimar
Yeliz Tekin Yeşilçimen, Mimar
Nilay Arslan, Mimar
Roysi Ojalvo, Mimar

Teknik Ekip - Danışman
Bülent Deveci, İnş. Müh.
Cafer Aktürk, Mak. Müh.
Yaşar Arzu İşeri Dirlik, Elk. Müh.
Nurat Ayter, İnş. Müh.
Selin Etkinöz, Peyzaj Mimarı
Mehmet Çalışkan, Mak. Müh. (akustik danışmanı)
Kıvanç Sayın, Mak. Müh. (sahne mekaniği)

9. Mansiyon

Ekip
Tevfik Tozkoparan, mimar (ekip temsilcisi)
Emre Ulaş, mimar
Ufuk Ersoy, mimar

Yardımcı Ekip
Dinçer Savaşkan, Mimar
Berrin Terim, Mimar

Teknik Ekip - Danışman
Güven İncirlioğlu, Mimar
Can Aysan, End. Tasarımcı
Sıddık Erdoğan, İç Mimar
Arzu Kutkam Nuhoğlu, Peyzaj Mimarı

Arup Müh.
Ercan Ağar, Y. Mak. Müh.
Cüneyt Mahmut Anadolu, İnş. Müh.
Emre Çulban, Elk. Müh.
Rob Harris, Akustik Uzmanı
Ned Crowe, Akustik Uzmanı
Alex Wardle, Sahne Mek. Uzmanı

Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!


Henüz yorum yapılmamış!
7 gün içinde en çok
Okunan Yorumlanan
İlgili Haberler