+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Bornova Belediye Binası ve Çevresi Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

14 Eylül 2015, 11:00
  defa okundu.

12 Eylül 2015, Cumartesi günü başlayan jüri çalışmasında, ön seçim aşamasını geçmeye hak kazanan 8 ekibin projeleri değerlendirildi.

Bornova Belediye Binası ve Çevresi Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

Jüri çalışması sonucunda verilen ödüller ve sahipleri:

1.ÖDÜL (Rumuz 50921)

  • Orhan Ersan, Y.Mimar- S.D.Ü (Ekip başı)
  • Ferhat Hacıalibeyoğlu, Yrd.Doç.Dr.- D.E.Ü
  • Deniz Dokgöz, Yrd.Doç.Dr.- D.E.Ü.

Yardımcılar

  • Gülcan Afacan, Mimar
  • Bora Örgülü, Mimar
  • İbrahim Yiğiter, Mimar
  • V. Mustafa Yönder, Mimarlık Öğr.

Danışmanlar

  • Cemal Çoşak, İnş.Y.Müh- D.E.Ü
  • Bülent Özgür, Mak.Y.Müh.-ODTÜ
  • Kemal Güravşar, Elk.Müh.- ADMMA.
  • Melis Sert, Peyzaj Mimarı- Ege Ü.

2. ÖDÜL (Rumuz 42751)

  • Deniz Aslan, Dr.Mimar-İTÜ (Ekip Başı)
  • Ozan Önder Özener, Yrd.Doç.Dr-İTÜ
  • Özlem Ünkap, Y.Mimar-İTÜ
  • Barış Can Cüce, Yük.Lisans Öğrencisi-İTÜ
  • Çağlar Yılmaz, Yük.Lisans Öğrencisi-İTÜ
  • Erenalp Büyüktopçu, Yük.Lisans Öğrencisi-İTÜ
  • Tuğçe Alkaş, Yük.Lisans Öğrencisi-İTÜ

Yardımcılar

  • Fatma Nur Şahin, Mimarlık Öğrencisi-Gediz Ü.
  • Rana İmam, Mimarlık Öğrencisi-İTÜ
  • İlke Şahin, İçmimarlık Öğrencisi-İTÜ

Danışmanlar

  • Bahadır Özcihan
  • Oğuz Cem Çelik, Prof.Dr.-İTÜ, Statik ve Yapı Mühendisliği
  • Bilge Kobaş, Y.Mimar,Süper8 (İTÜ,AA)
  • Selin Etkinöz, Peyzaj Mimarı
  • Sevcan Uçlar, Y. Şehir Plancısı-İTÜ
  • Hasan Özoğul, Mak.Müh.
  • Erden Ayas, Mak.Müh.
  • Aşkın Aydın, Elk.Müh.
  • Rana Birden, Galatasaray Ü.

3. ÖDÜL (Rumuz 73512)

  • Ömer Selçuk Baz,Mimar- Uludağ Ü.(Ekip Başı)
  • Burçin Akcan Ünal, Mimar- YTÜ
  • Ece Özdür, Mimar- Mimar Sinan G.S.Ü.
  • Elif Tuğçe Sarıhan, Mimar- YTÜ
  • Okan Bal, Şehir Plancısı- ODTÜ

Yardımcılar

  • Ege Battal, Mimar
  • Cihan Poçan, Grafik Tasarımcı
  • Berna Çelebi, Grafik Tasarımcı
  • Bengüsu İbiş, Mimarlık Öğrencisi
  • Merve Kavas, Mimarlık Öğrencisi

Danışmanlar

  • Ata Turak, Peyzaj Mimarı- YTÜ.
  • Cenk Yoldaş, Y.Mimar
  • Mehmet Yılmaz, Mak. Müh.- Erciyes Ü.
  • Kemal Ovacık, Elk.Müh.- ODTÜ
  • Cenk Kurtel, İnş.Müh.- Doğu Akdeniz Ü.

Mimari Maket

  • Murat Küçük
  • Mustafa Hacıfazlıoğlu

1.MANSİYON (Rumuz 28915)

  • Özgür Bingöl, Mimar-MSÜ (Ekip Başı)
  • İlke Barka, Mimar-MSÜ
  • Tuba Bilgiç, Mimar-MSGSÜ
  • Merve Şen, Mimar-MSGSÜ
  • Saadet Kök, Mimar-MSGSÜ

Danışmanlar

  • N.Papatya Seçkin, Peyzaj Mimarı-İÜ
  • Günkut Barka, İnş.Müh.-İTÜ
  • Ohannes Gül, Mak.Müh.-İTÜ
  • Nuran Erdoğan, Elk.Müh.-YTÜ
  • Ebru Firidin Özgür, Şehir Plancısı-MSÜ

2. MANSİYON (Rumuz 15908)

  • Bünyamin Derman,Y.Mimar-YTÜ
  • İnanç Eray,Y.Mimar-ODTÜ (Ekip Başı)
  • Dilek Topuz Derman,Mimar-YTÜ

Danışmanlar

  • Gonzalo Carbajo, Mimar-Rosario Üni.
  • Pınar Güvenç, Endüstri Müh.-Bilkent Üni.
  • Kubilay Savaşeri, İnş.Müh.-İTÜ
  • Serhan Çaycılar, Mak.Müh.-YTÜ
  • Selahattin Özdeniz, Elk.Müh.-YTÜ
  • Başak Taş Özdemir, Peyzaj Mimarı-İÜ

Teknik Danışmanlar

  • Meriç Kara, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı-ODTÜ
  • Nurcan Maraş, Mimar/Cephe Danışmanı-DEÜ
  • Cemil Yaman, Leed Danışman/Elk.Elokt.Müh.-İTÜ
  • Engin Ayaz, Sürdürülebilirlik Uzmanı/Çevre Müh.-Stanford Üni.

Yardımcılar

  • H. Can Özkan, Y.Mimar-YTÜ
  • Burak Yardımcı, Y.Mimar-İTÜ
  • Tuğman Büberci, Mimar-MSGSÜ
  • Ayşegül Seyhan,Mimar-ODTÜ
  • Marco Mattia Cristofori,Y.Mimar- Roma Tre Üni.
  • Serdar Köroğlu, Mimar-YTÜ
  • Luisa da Costa Moraes, Öğrenci-New School N.Y.
  • Ege Çakır, Öğrenci-ODTÜ
  • Ekin Sancak, Öğrenci-ODTÜ
  • Zeynep Ece Şahin, Öğrenci-ODTÜ

3. MANSİYON (Rumuz 83591)

  • Alişan Çırakoğlu, Y.Mimar-ODTÜ (Ekip Başı)
  • Ilgın Avcı, Mimar-İTÜ

Yardımcılar

  • Aslı İngenç, Mimar
  • Ayşegül Güner, Mimar
  • Batuhan Kumru, Mimar
  • Deniz Yazıcı, Mimar
  • Oya Esen, Mimar
  • Afif Eymen Nalbant, Mimarlık Öğr.
  • Duygu Bingül, Mimarlık Öğr.
  • S.Volkan Çelik, Mimarlık Öğr.

Danışmanlar

  • Eda Ekim, Peyzaj Mimarı- İTÜ 
  • Efkan Solmaz, İnş.Müh.- YTÜ
  • Necmi Uzunbey, Mak.Müh.- İTÜ
  • Nuri Aykut Halamoğlu, Elk.Müh.- YTÜ

4. MANSİYON (Rumuz 24635)

  • Fatih Yavuz,Y.Mimar-ODTÜ (Ekip Başı)
  • Ramazan Avcı, Mimar-DEÜ
  • Seden Cinasal Avcı, Mimar-GÜ
  • Emre Şavural, Mimar-ODTÜ

Yardımcılar

  • Yücel Hüseyin Sala, Mimar-İYTE
  • Faruk Ünlü, Öğrenci-ODTÜ
  • Melih Tokaç, Öğrenci-ODTÜ
  • Nazlı Kübran Şahin, Öğrenci-KÜ
  • Mertkan Günaslan, Öğrenci-KÜ  

Danışmanlar

  • Zafer Kınacı,İnş.Müh.-ODTÜ
  • Orhan Murat Gürson, Mak.Müh.-Çukurova Ü.
  • Kemal Ovacık, Elk.Müh.-ODTÜ
  • Murat Memluk,Peyzaj Mimarı-Ankara Ü. 

5. MANSİYON  (Rumuz 95227)

  • Arman Tolga Akdoğan, Mimar-MSÜ

Danışmanlar

  • Seda Kurt Şengün, Peyzaj Mimarı-İTÜ
  • Erim Gürdal, İnş.Y.Müh.-Boğaziçi Ü.
  • Ömer Uluğnoyan, Elk.Müh.-İTÜ
  • Musa Şahin, Mak.Müh.-İTÜ

Yarışmanın kolokyumu ve ödül töreni19 Eylül, Cumartesi günü 13:00'da Yeşilova Höyüğü Ziyaretçi Merkezi, İzmir'de yapılacak.

Reklam

Etiketler
A. Günkut Barka Afif Eymen Nalbant Alişan Çırakoğlu Arman Akdoğan Aslı İngenç Aşkın Aydın Ayşegül Güner Ayşegül Seyhan Bahadır Özcihan Barış Can Cüce Başak Taş Özdemir Batuhan Kumru Bengüsu İbiş Berna Çelebi Bilge Kobaş Bora Örgülü Burak Yardımcı Burçin Akcan Ünal Bülent Özgür Bünyamin Derman Can Özkan Cemal Çoşak Cemil Yaman Cenk Kurtel Cenk Yoldaş Cihan Poçan Çağlar Yılmaz Deniz Aslan Deniz Dokgöz Deniz Yazıcı Dilek Topuz Derman Duygu Bingül Ebru Firidin Özgür Ece Özdür Eda Ekim Efkan Solmaz Ege Battal Ege Çakır Ekin Sancak Elif Tuğçe Sarıhan Engin Ayaz Erden Ayas Erenalp Büyüktopçu Erim Gürdal Faruk Ünlü Fatih Yavuz Fatma Nur Şahin Ferhat Hacıalibeyoğlu Gonzalo Carbajo Gülcan Afacan Hasan Özoğul Ilgın Avcı İbrahim Yiğiter İlke Barka İlke Şahin İnanç Eray Kemal Güravşar Kemal Ovacık Kubilay Savaşeri Luisa da Costa Moraes Marco Mattia Cristofori Mehmet Yılmaz Mehmet Zafer Kınacı Melih Tokaç Melis Sert Meriç Kara Mertkan Günaslan Merve Kavas Merve Şen Murat Küçük Murat Memlük Musa Şahin Mustafa Hacıfazlıoğlu Nazire Papatya Seçkin Nazlı Kübran Şahin Necmi Uzunbey Nuran Erdoğan Nurcan Maraş Nuri Aykut Halamoğlu Oğuz Cem Çelik Ohannes Gül Okan Bal Orhan Ersan Orhan Murat Gürson Oya Esen Ozan Önder Özener Ömer Emre Şavural Ömer Selçuk Baz Ömer Uluğnoyan Özgür Bingöl Özlem Ünkap İliş Pınar Güvenç Ramazan Avcı Rana Birden Rana İmam Saadet Kök Sami Ata Turak Seda Kurt Şengün Seden Cinasal Avcı Selahattin Özdeniz Selin Etkinöz Serdar Köroğlu Serhan Çaycılar Sevcan Uçlar Tuba Bilgiç Tuğçe Alkaş Tuğman Büberci V. Mustafa Yönder Volkan Çelik Yücel Sala Zeynep Şahin


Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!


Henüz yorum yapılmamış!

Dokümanlar

Jüri Raporu
7 gün içinde en çok
Okunan Yorumlanan
İlgili Haberler