+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Gaziemir Aktepe ve Emrez Mahalleleri Kentsel Dönüşüm Alanı Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

28 Ağustos 2015, 11:34
  defa okundu.

Raportörlüğe teslim edilen 31 proje arasından ödül almaya hak kazanan ekipler belli oldu.

Gaziemir Aktepe ve Emrez Mahalleleri Kentsel Dönüşüm Alanı Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

Eşdeğer Ödül


Ekip

  • Nurhak İnan Karaçay - Peyzaj Mimari 
  • İlker Ertuğrul - Y.Mimar 
  • Amber Eroyan - Şehir Plancısı


Danışmanlar

  • Nurten Doğan Ertuğrul - Y.Çevre Mühendisi 


Yardımcılar

  • Zeynep Oba - Y.Mimar


Eşdeğer Ödül


Ekip

  • İbrahim Alp - Şehir Plancısı
  • Jülide Alp - Şehir Plancısı 
  • Oknur Çalışkan - Mimar 


Danışmanlar

  • Mehmet Zeyat Hattapoğlu - Peyzaj Mimarı


Eşdeğer Ödül


Ekip

  • H. Büşra Al - Y.Mimar
  • Berrin Özdemir - Mimar
  • İlker İğdeli - Y.Mimar


Danışmanlar

  • Adem Altıntaş -Şehir Plancısı
  • Sena İkiz - Peyzaj Mimarı 


Yardımcılar

  • Ozan Çelik - Öğrenci 
  • Bihter Öztürk - Mimar 
  • Tolgahan Akbulut - Şehir Plancısı
  • Çağla Özardalı - Mimar 
  • Salih Özkan Dursun - Mimar
  • Özge Taşar - Öğrenci
  • Aykut İğdeli - Öğrenci -
  • Elif Gözlügöl - Mimar
  • Sine Yeşilkaya - Mimar

Eşdeğer Ödül


Ekip

  • Süleyman Akkaş - Mimar
  • Nihal Şenkaya Akkaş - Mimar


Danışmanlar

  • Gülsev Kapucu - Peyzaj Mimarı
  • Nevzat Utkan Ilıcalı - Şehir Plancısı

Yardımcılar

  • Cihat Ömer Akgün - Mimar 
  • Bahar Taşçı - Öğrenci
  • Yasin Gül - Öğrenci 
  • Özlem Reis - Öğrenci 


Eşdeğer Ödül

Ekip

  • Seçkin Kutucu - Y.Mimar
  • Ebru Yılmaz - Y.Mimar 
  • Yonca Kutucu - Mimar


Danışmanlar

  • Uğur Bozkurt - Y.Şehir Plancısı 
  • Elvin Sönmez Güler - Peyzaj Mimarı
  • İlker Kahraman - Y.Mimar


Yardımcılar

  • Beyza Nur Beydilli - Mimar 
  • Esra Cevizci - Mimar
  • Can Hoş - Öğrenci 
  • Oğuzhan Zeytinoğlu - Mimar
  • Engin Tayfun Bakış - Öğrenci
  • Eric Ogwal - Öğrenci
  • Orhan Asan - Öğrenci

 

Mansiyon Ödülü


Ekip

  • Tarık Yaşar - Peyzaj Mimarı
  • Tuğyan Kepkep - Peyzaj Mimarı
  • Tunay Kantürer - Mimar


Danışmanlar

  • İbrahim Cihan Kondumer - Şehir Plancısı


Yardımcılar

  • Alican Karalar - Öğrenci 
  • Lizge Oturan - Öğrenci 
  • Zeynep Günöz - Öğrenci 
  • Suat Batuhan Esirgen - Öğrenci 

 

Mansiyon Ödülü


Ekip

  • Sacit Arda Karaatlı – Mimar
  • Lebriz Atan - Mimar

Danışmanlar

  • Elif Demiroğlu - Şehir Plancısı 
  • Süveyda Bayraktar Atagür - Peyzaj Mimarı


Mansiyon Ödülü

Ekip

  • Ahmet Ünveren - Y.Mimar
  • Ahmet Onkaş - Mimar 
  • Can Görgün - Mimar


Danışmanlar

  • Ahmet Onur Altun - Şehir Plancısı
  • Sema Boyoğlu - Peyzaj Mimarı


Yardımcılar

  • Ulufer Çelik - Mimar 


Mansiyon Ödülü


Ekip

  • Metin Kılıç- Mimar
  • Dürrin Süer Kılıç - Mimar
  • Deniz Güner - Dr.Mimar
  • Fulya Selçuk - Mimar 
  • Ali Can Helvacıoğlu - Mimar
  • İrem İnce - Şehir Plancısı 
  • İpek Kaştaş Uzun - Peyzaj Mimarı


Yardımcılar

  • Binnaz Uygur - Öğrenci 
  • Zeynep Soysal - Öğrenci
  • Ali Yontucu - Öğrenci 
  • Enise Hatipoğlu - Öğrenci 
  • Merve Kartal - Öğrenci
  • Gökçe Çelikbilek - Öğrenci 
  • Diclehan Bekir - Öğrenci 

 

Mansiyon Ödülü


Ekip

  • Ayhan Usta - Y.Mimar
  • Gülay Usta - Y.Mimar
  • Ali Kemal Şeremet - Mimar


Danışmanlar

  • Engin Aktaş - Peyzaj Mimarı
  • Adem Altıntaş - Şehir Plancısı


Yardımcılar

  • Ahmet Türel - Mimar 
  • İbrahim Yılmaz - Mimar 
  • Göksu Özalp - Öğrenci 
  • Bekir Topaloğlu - Öğrenci 
  • Melih Kamoğlu - Öğrenci 
  • Ayşegül Ken - Öğrenci
  • Merve Caymaz - Öğrenci
  • Özge Özökçe - Öğrenci
Reklam

Etiketler


Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!


Henüz yorum yapılmamış!
Dokümanlar

1. Aşaöa Jüri Tutanağı
2. Aşama Jüri Tutanağı
7 gün içinde en çok
Okunan Yorumlanan
İlgili Haberler