+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

7 İklim 7 Bölge Ulusal Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

3 Kasım 2014, 17:18
  defa okundu.

Büyük tartışmalara konu olan, TOKİ tarafından açılan 7 İklim 7 Bölge Gelenekten Geleceğe Ulusal Mimari Proje Yarışması sonuçları açıklandı.

7 İklim 7 Bölge Ulusal Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

EGE BÖLGESİ

1. Ödül

Ekip Başı
Cihan SEVİNDİK - Mimar

Yardımcılar
Sinan TUNCER - Mimar

2. Ödül

Ekip Başı
Orhan ERSAN - Y. Mimar

Yardımcılar
Gülcan AFACAN - Mimar
Turgut ŞAKİROĞLU - Mimar

3. Ödül

Ekip Başı
Ata KURT - Mimar

Ekip
Ahmet İrfan ERTİŞ - Mimar
Necmeddin SELİMOĞLU - Mimar

Yardımcılar
Yunus ÖZDEMİR - Mimar
Ceyda CİHANGİR - Mimar
Sena KELEŞ - Mimar
Görçen ERKILIÇ - Mimar

1. Mansiyon

Ekip Başı
Nevzat KASAL - Mimar

2. Mansiyon

Ekip Başı
Yavuz Selim SEPİN - Y. Mimar

Yardımcılar
Aygül CEYLAN - Y. Mimar
Ilgın Onur ÖZDEN - Mimar

3. Mansiyon

Ekip Başı
Süleyman AKKAŞ - Mimar

Ekip
Nihal ŞENKAYA AKKAŞ - Mimar

Yardımcılar
Ömer Lütfü ŞENKAYA - Mimar

AKDENİZ BÖLGESİ

1. Ödül

Ekip Başı
Fatma Tuğba OKÇUOĞLU - Mimar

Ekip
Halit Levent FIRAT - Mimar 

Yardımcılar
Şima COŞKUN - Mimar

2. Ödül

Ekip Başı
Rıdvan FİL - Mimar

Ekip
Hüseyin YAVUZ - Mimar

Danışmanlar
Fikret ZORLU - Şehir Bölge Plancısı
Ünal ŞAHİN - Mimar
Eşref GÖKALP - Mimar

Yardımcılar
Selami KÖSEHAN - Mimar
Niazi GROUNI - Mimar
Onur İbrahim ÖZDEMİR - Öğrenci
Yusuf VARMIŞ - Öğrenci

3. Ödül

Ekip Başı
İrem ÇİÇEK - Mimar

Danışmanlar
Yavuz Selim SEPİN - Y. Mimar
Aygül CEYLAN - Y. Mimar

Yardımcılar
Ilgın Onur ÖZDEN - Mimar

1. Mansiyon

Ekip Başı
Ozan ÖZDİLEK - Mimar

Ekip
Hasan Sıtkı GÜMÜŞSOY - Mimar
Osman Mürsel URAL - Mimar

Danışmanlar
Gülhan KODALAK - Y. Mimar

Yardımcılar
Alex KARPOV - Mimar
Ayşe DEDE - Mimar
Ezgi TEZCAN - Mimar
Shamil AKHMEDOV - Mimar
Jamshed SHERMATOV - Mimar
Hurshed ASLONOV - Mimar
Sultan MLSG - Mimar

2. Mansiyon

Ekip Başı
İlker İĞDELİ - Y. Mimar

Danışmanlar
Necdet BEKER - Mimar
Ceyda GÖKOĞLU - Y. Mimar

Yardımcılar
Meltem YAZAL
Çağla OZARDALI
Bihter ÖZTÜRK
Hamdi KALYONCU
Emre İLERİ
Birsel SAYGILI
Barlas ERTÜRK
Irmak KALKAN
Berivan KEFELİ
Fulya ALTAN
Aykut İĞDELİ

İÇ ANADOLU BÖLGESİ

1. Ödül

Ekip Başı
Zeynep Canan AKSU - Y. Mimar

2. Ödül

Ekip Başı
Özlem EREN - Mimar

Ekip
Hurşit Türker ÖZDEDE - Y. Mimar
Mehmet Hakan AKAYDIN - Y.Mimar

3. Ödül

Ekip Başı
Korkut YILDIRIM - Mimar

Ekip
Harun EKERBİÇER - Mimar

GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ

1. Ödül

Ekip Başı
Ahmet YILMAZ - Mimar

Yardımcılar
Elif ALTUNDAŞ ADANAŞ - Mimar
Feyza AVCI - Mimar
Esra TUNÇ - Tekniker
Osman BALAK - Teknik Ressam
Beyza Nur BOZKURT - Mimar

Marmara, Karadeniz ve Doğu Anadolu Bölgelerinde ödül ve mansiyona değer proje bulunamamıştır.

Öğrenci Ödülleri

Ödül

Ekip Başı
Ahmet Uğurtan ÜNAL - Öğrenci (Mimar)

Mansiyon

Ekip
Melih AKCA - Öğrenci (Mimar)
Ezgi ATÇAKAN - Öğrenci (Mimar)
Jülide Arzu ULUÇAY - Öğrenci (Mimar)

Mansiyon

Ekip Başı
Okan TURAN - Öğrenci (Mimar)

Ekip
Muhammed KIZILTOPRAK - Öğrenci (Mimar)
Kadir BİLGİNER - Öğrenci (Mimar)
Emre GÜNAY - Öğrenci (Mimar)
Soyer BAYRAKTAR - Öğrenci (Mimar)

Mansiyon

Ekip
Mesut ALTUN - Öğrenci (Mimar)
Gökhan DEĞİRMENCİ - Öğrenci (Mimar)
Yakup EKİN - Öğrenci (Mimar)
Miromid KABİRİ - Öğrenci (Mimar)

Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!


Henüz yorum yapılmamış!
7 gün içinde en çok
Okunan Yorumlanan
İlgili Haberler