+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Gökçeada Lise Kampüsü Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

19 Temmuz 2014, 14:12
  defa okundu.

Gökçeada Lise Kampüsü Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

1. Ödül

Ali Eray (Ekip Başı) / Mimar
Burçin Yıldırım / Mimar
Pınar Gökbayrak / Mimar

Yardımcılar

Çağlar Yılmaz / Mimar
A. Selin Gürel / Mimar
C. Zeynep Ceylan / Mimar
Cansu Kaçar / Öğrenci
Berk Kurtel / Öğrenci

Eren Balkış / İnşaat Mühendisi
Elif Çelik / Y.Mimar
Serhan Çaycılar / Makine Mühendisi
Selahattin Özdeniz / Elektrik Mühendisi

2. Ödül

Fatih Yavuz (Ekip Başı) / Y. Mimar
Ramazan Avcı / Mimar
Emre Şavural / Mimar
Seden Cinesal / Mimar

Teknik Danışmanlar

Mehmet Zafer Kınacı / İnşaat Mühendisi
Bahri Türkmen / Makine Mühendisi
Kemal Ovacık / Elektrik Mühendisi
Habibe Aduş Yılmaz / Peyzaj Mimarı

Yardımcılar

Betül Dönmez / Mimar
Sonat Özcivanoğlu / Öğrenci
Hasan Arslan / Öğrenci
Hasan Cem Safa Ece / Öğrenci
Erbil Algan / Öğrenci

Danışmanlar

Mehmet Şen / Öğrenci
Neslihan Avcı / Çocuk Gelişimi Eğitimi Uzmanı
Özlem Ersoy / Çocuk Gelişimi Eğitimi Uzmanı

3. Ödül

Ozan Özdilek (Ekip Başı) / Mimar
Erhan Vural / Mimar
Hasan Sıtkı Gümüşsoy / Mimar
Osman Mürsel Ural / Mimar

Danışmanlar

Gökhan Kodalak / Y. Mimar
Nursen Gümüşsoy / Peyzaj Mimarı
Ömer Yalçın / İnşaat Y. Mühendisi
Serhan Çaycılar / Makine Mühendisi
Selahattin Özdeniz / Elektrik Mühendisi
Tülay Özdilek / Müzik Öğretmeni
Fatma Çölkesen Pamukçu / Psikolog

Yardımcılar

Alex Karpov / Mimar
Ayşe Dede / Mimar
Seda Tugutlu / Mimar
Hazal Eraslan / Mimar
Aslı Alp / Mimar
Nihan Arslan / Mimar
Ezgi Tezcan 

Mansiyon

Umut İyigün (Ekip Başı) / Y. Mimar
Murat Aksu / Y. Mimar

Danışmanlar

Abuzer Sarı / İnşaat Mühendisi
Metin Dağıstanlı / Makine Mühendisi
Hayri Aydın / Elektrik Mühendisi
Onur Yüzen / Peyzaj Mimarı

Yardımcılar

David Rato / Mimar
Sibel Kurugül / Y. Mimar
Ceren Bek / Mimar
Anday Bodur / Mimar
Mert Yıldırım / İç Mimar
Yılmaz Kürtüncü / Mimar
Seren Karaseyfioğlu / Stajer
Çağlan Çelebi / Stajer

Mansiyon

Alişan Çırakoğlu (Ekip Başı) / Y. Mimar
Ilgın Avcı / Mimar
Deniz Yazıcı / Mimar
Aslı İngenç / Mimar
Diğdem Angın / Mimar
Oya Esen / Mimar
Batuhan Kumru / Öğrenci
Öykü Arda / Öğrenci
Sylvia Al-Masani / Öğrenci

Danışmanlar

Efkan Solmaz / İnşaat Mühendisi
Eray Aydın / Makine Mühendisi
Kemal Güravşar / Elektrik Mühendisi
Eda Ekim/ Peyzaj Mimarı 

Mansiyon

Onat Öktem (Ekip Başı) / Mimar
Zeynep Öktem / Mimar
Gizem Karabay / Peyzaj Mimarı
Okan Can / Şehir Ve Bölge Plancısı

Danışmanlar

Prof.Dr.Ferhunda Öktem
Ekin Çoban Turan
Mehmet Zafer Kınacı / inşaat Mühendisi
Kemal Aykaç / Elektrik Elektronik Mühendisi
Servet Seden Çakıroğlu / Makine Mühendisi

Yardımcılar

Osman Sümer
Esat can Meker
Nilüfer Yaşacan
Merve Güven
Loed Stolte

Mansiyon

Semra Uygur (Ekip Başı) / Y. Mimar
Özcan Uygur / Y. Mimar
Ebru Can
Kenan Bilhan
İnanç Eray

Zafer Kınacı / İnşaat Mühendisi
Bahri Türkmen / Makine Mühendisi
Sinan Oktay / Elektrik Mühendisi
Kemal Özgür / Peyzaj Mimarı
Mehmet Savaş / Maket

Yardımcılar

Necati Seren
Özge Evirgen
Deniz Uygur
İrem Erdinç

Mansiyon

Kutlu İnanç Bal (Ekip Başı) / Mimar
Hakan Evkaya / Mimar

Yardımcı

Jülide Arzu Uluçay / Öğrenci
Fatih Mustafa Şahin / İnşaat Mühendisi
Gökçen Bayhan / Makine Mühendisi
Cihan Öztürk / Elektrik-Elektronik Mühendisi
Murat Z. Memlük / Peyzaj Mimarı

Mansiyon

Tolga İltir (Ekip Başı) / Mimar
Selçuk Doğramacı / Mimar

Yardımcılar

Bilge Kaan Duran / Mimar

Danışmanlar

Murat Hocaoğlu / Şehir Plancısı
Özlem Doğan Mangıroğlu / Peyzaj Mimarı
Bekir Ufuk Yıldırımer / İnşaat Mühendisi
İbrahim Kutlu Köroğlu / Makine Mühendisi
Ali Safi Öztürk / Elektrik Mühendisi

Mansiyon

Alper Ünlü (Ekip Başı) / Y. Mimar
Deniz Aslan / Y. Mimar
Ozan Önder Özener / Y. Mimar
Mehmet Emin Şalgamcıoğlu / Y. Mimar

Yardımcılar
Özge Ünlü Demirkuşak / Y. Mimar
Fulya Menderes / Mimar
Gözde Temiz / Mimar
Turan Altıntaş / Mimar

Danışmanlar

Uğur Seymen / İnşaat Mühendisi
Erdinç özkara / İnşaat Mühendisi
İsmail Ahmet Odabaş / Makine Mühendisi
Serdar Çetin / Elektrik Mühendisi
Selin Etkinöz / Peyzaj Mimarı

Mansiyon

Melike Altınışık (Ekip Başı) / Y. Mimar
Alper Derinboğaz / Y. Mimar

Yardımcılar

Selçuk Kişmir / Y.Mimar
Devrim Alan / Mimar
Thomas Kleinow / Mimar
Anas Mahli / Mimar

Danışmanlar

Enise Burcu Karaçizmeli / Y: peyzaj Mimarı
Mehih Altınışık / İnşaat Mühendisi
Elif Çelik / Elektrik Mühendisi
İlknur Danay / Makine mühendisi

Mansiyon

Hasan Özbay (Ekip Başı) / Y. Mimar
Tamer Başbuğ / Mimar
C. Baran İdil / Y. Mimar / Şehir Plancısı
Aslı Özbay / Mimar / Restoratör

Yardımcılar

Özlem Arvas / Mimar
Düşra Korkmaz / Mimar
Mahsure Köse / Restoratör
Murat Ölgün / Mimar
Evren Saracgil / Öğrenci
Rezzan Efil Erdoğan / Öğrenci

Mansiyon

Fatma Eren Günal (Ekip Başı) / Y. Mimar

Danışmanlar

Ayşe Ece Günal / Mimar
Münir Berk Marmaralı / Şehir Bölge Plancısı
Seral Tan / Endüstri Ürünleri Tasarımcısı
Levent Oktar / Peyzaj Mimarı
Mustafa Günal / İnşaat Mühendisi
Tünay Tuna / Makine Mühendisi
Adnan Dirik / Elektrik Mühendisi

özlem özbaş / Öğrenci

Mansiyon

Cem Yücel (Ekip Başı) / Mimar
Gökçen Acar /Mimar
Ayışığı Satıkbuğra /Mimar

Niyazi Parlar /İnşaat Mühendisi
Okan Karaca/ Makina Mühendisi
Levent Yıldız / Elektrik Mühendisi
Begüm eryılmaz / Peyzaj Mimarı

Yardımcılar

İklim er / Öğrenci
Ender Kantar / Öğrenci
Michal Rachela / Öğrenci

Mansiyon

Ervin Garip (Ekip Başı) / Y. Mimar
Banu Garip / Y. Mimar

Danışmanlar

Semiha Altıntaş / Peyzaj Mimarı
Zafer Garip / Y. İnşaat Mühendisi
Yakup Altunkaynak / Elektrik Mühendisi
Eray Allıpak / Makine Mühendisi

Yardımcılar

Mehmet Emin Bayraktar / Y. Mimar
Reşad Çoban / Y. İç Mimar
F. Deniz Kozluca / Öğrenci

 

Selim Velioğlu (Ekip Başı) / Y. Mimar
Proje Göndermedi.

Kerem Piker (Ekip Başı) / Mimar
Proje Göndermedi.

Evren Başbuğ / Y. Mimar (Ekip Temsilcisi)
Mazeret bildirdi, Proje Göndermedi.

Reklam

Etiketler
Abuzer Sarı Adnan Dirik Alex Karpov Ali Eray Ali Safi Öztürk Alişan Çırakoğlu Alper Derinboğaz Alper Ünlü Aslı Alp Aslı İngenç Aslı Özbay Ayşe Dede Ayşe Ece Günal Ayşe Selin Gürel Banu Garip Baran İdil Batuhan Kumru Bekir Ufuk Yıldırımer Berk Kurtel Burçin Yıldırım C. Zeynep Ceylan Cansu Kaçar Cem Yücel Cihan Öztürk Çağlar Yılmaz Deniz Aslan Deniz Yazıcı Diğdem Angın Ebru Can Eda Ekim Efkan Solmaz Ekin Çoban Turan Elif Çelik Eray Aydın Eren Balkış Erhan Vural Ervin Garip Fatih Mustafa Şahin Fatih Yavuz Fatma Çölkesen Pamukçu Fatma Eren Günal Ferhunda Öktem Gizem Karabay Gökçen Acar Gökhan Kodalak Habibe Aduş Yılmaz Hakan Evkaya Hasan Özbay Hasan Sıtkı Gümüşsoy Hayri Aydın Hazal Eraslan Ilgın Avcı İbrahim Kutlu Köroğlu İnanç Eray Jülide Arzu Uluçay Kemal Güravşar Kemal Ovacık Kemal Özgür Kenan Bilhan Kutlu İnanç Bal Levent Oktar Loed Stolte Mehmet Emin Şalgamcıoğlu Mehmet Zafer Kınacı Melike Altınışık Merve Güven Metin Dağıstanlı Murat Aksu Murat Hocaoğlu Murat Memlük Mustafa Günal Münir Berk Marmaralı Nihan Arslan Nilüfer Yaşacan Nursen Gümüşsoy Okan Can Onat Öktem Onur Yüzer Osman Mürsel Ural Osman Sümer Oya Esen Ozan Önder Özener Ozan Özdilek Ömer Emre Şavural Ömer Yalçın Öykü Arda Özcan Uygur Özge Evirgen Özlem Doğan Mangıroğlu özlem özbaş Pınar Gökbayrak Ramazan Avcı Selahattin Özdeniz Selçuk Doğramacı Semra Uygur Seral Tan Serhan Çaycılar Servet Seden Çakıroğlu Sinan Oktay Sylvia Al-Masani Tamer Başbuğ Tolga İltir Tülay Özdilek Tünay Tuna Umut İyigün Zeynep Öktem


Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!
Ahmet Turan Köksal / 19 Temmuz 2014, 19:20
PAB'ı ve kazanan diğer ekipleri kutlarım.
 
 
7 gün içinde en çok
Okunan Yorumlanan
İlgili Haberler