+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

İşte Mecidiyeköy-Altunizade Teleferik Hattı

Derleyen: Derya Gürsel
12 Şubat 2014, 13:32
  defa okundu.

Kadir Topbaş, Mecidiyeköy-Altunizade Teleferik Hattı'nı tweetleriyle tanıttı.

İşte Mecidiyeköy-Altunizade Teleferik Hattı

Kadir Topbaş, Mecidiyeköy-Altunizade Teleferik Projesi'nde ihale aşamasına gelindiğini, Mecidiyeköy'den Altunizade'ye teleferikle 15 dakikada geçmenin mümkün olacağını belirten tweetleriyle yine gündemin ilk maddesi oldu.

Kabinlerin 32 kişilik planlandığını belirten Topbaş, Teleferik Hattı'na dair ilk videoyu da yine ilk defa kişisel sosyal medya hesabından paylaşmış oldu!

Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!
Brgul Keser / 17 Şubat 2014, 13:52
Tüm dünyanın aşık olduğu güzelim İstanbul'u daha fazla nasıl çirkinleştiririz çabalarına hergün bir yenisi daha ekleniyor.
Gördüğüm en çirkin projelerden biri. Böyle Çirkin Projeye böyle aptalca bir animasyon yaraşırdı zaten .Vatan Şaşmazın metrobüs reklamı gibi olmuş.

Çok üzücü bir olay !!
 
Talha Gencer / 17 Şubat 2014, 11:51
İstanbul Büyükşehir belediyesinin yeni eseri(!)...Haliç metro köprüsü; 16/9 kuleleri, Sulukule, Taksim beton çölü, Tarihi yarımada'ya eklenen Yenikapı "ur"u, Çamlıca ucubesi, Four Winds apartmanları ve daha neler neler... Saymakla bitmez.
 
Ilker Kutukoglu / 13 Şubat 2014, 12:37
cevahir avm'ye alışverişe gelen arapları çamlıca'daki camiye taşımak için düşünülmüş olsa gerek. taksim, tarlabaşı, sulukule, yenikapı, haliç, çengelköy...sonrası şaşırdığımı söyleyemem. artık utanç duygumu da yitirdim, derin bir sessizliğe büründüm.
 
vehbi dürüst / 13 Şubat 2014, 12:34
Acele edilmeden biraz daha tartışılıp düşünülmesi için zaman verilmesi dileğimle...
 
 
7 gün içinde en çok
Okunan Yorumlanan
İlgili Haberler