+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Eğitim Kampüsleri Ön Seçimli Mimari Proje Yarışması 1. Grup Sonuçları Açıklandı

16 Mayıs 2013, 13:48
  defa okundu.

Eğitim Kampüsleri Ön Seçimli Mimari Proje Yarışması'nda 1. grup sonuçları açıklandı.

Eğitim Kampüsleri Ön Seçimli Mimari Proje Yarışması 1. Grup Sonuçları Açıklandı

İstanbul Küçükçekmece Eğitim Kampüsü Proje Yarışması Sonucu

  • 1.lik Ödülü Kazanan Proje: Sıddık Güvendi, Tuna Han Koç, Barış Demir, Oya Eskin Güvendi
  • 2.lik Ödülü Kazanan Proje: İhsan Murat Tabanlıoğlu, Melkan Tabanlıoğlu
  • 3.lik Ödülü Kazanan Proje: Özgür Bingöl, İlke Barka, Tuğba Bilgiç, Berna Göl, Merve Şen
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Yakup Hazan
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Selim Velioğlu, Erce Funda, Orkun Özüer, Ersen Gömleksiz

Erzurum Yakutiye Eğitim Kampüsü Proje Yarışması Sonucu

  • 1.lik Ödülü Kazanan Proje: Ferda Dedeoğlu Bozkurt, Eda Dedeoğlu, Seda Dedeoğlu, Pınar Gülpınar
  • 2.lik Ödülü Kazanan Proje: Deniz Dokgöz, Ferhat Hacıalibeyoğlu, Orhan Ersan
  • 3.lik Ödülü Kazanan Proje: Ömer Selçuk Baz
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Kürşat Aybak, Can Çakır, İzzet Naci Çetingök, Bilge Develi, Hale Serttaş, Nihal Alp, Ayşe Çetingök
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Turgut Toydemir, Cengiz Yeter, Erhan Toydemir, Tuğçe Akyurt

İzmir Bornova Eğitim Kampüsü Proje Yarışması Sonucu

  • 1.lik Ödülü Kazanan Proje: Ahmet Mücip Ürger, Ali Özer
  • 2.lik Ödülü Kazanan Proje: Yavuz Selim Sepin
  • 3.lik Ödülü Kazanan Proje: Nimet Aydın
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Erdal Kemahlıoğlu
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: İlgi Karaaslan, Nuran Ünsal
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Tayyibe Nur Çağlar, Adnan Aksu, Ezgi Başar, Zehra Aksu

Kocaeli Cephanelik Eğitim Kampüsü Proje Yarışması Sonucu

  • 1.lik Ödülü Kazanan Proje: Özcan Uygur, İnanç Eray, Semra Uygur
  • 2.lik Ödülü Kazanan Proje: Oral Göktaş, Sevince Bayrak
  • 3.lik Ödülü Kazanan Proje: Murat Aksu, Umut İyigün
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Mehmet Murat Uluğ, Eylem Pala Uluğ
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Levent İnce
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Levent Timurhan, Reha Benderlioğlu, Azimet Karama, Bülent Biroğlu

Muğla Milas Eğitim Kampüsü Proje Yarışması Sonucu

  • 1.lik Ödülü Kazanan Proje: Bünyamin Derman
  • 2.lik Ödülü Kazanan Proje: Burçin Yıldırım, Pınar Gökbayrak, Ali Eray
  • 3.lik Ödülü Kazanan Proje: Evren Başbuğ, Can Tamirci, Hüseyin Komşuoğu
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Ahmet Can Ersan, Orçun Ersan, Nilgün Deniz, Uğur Furtana
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Hülya Turgut, Cem Erözü
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Emin Balkış, Elvan Çalışkan, Mustafa Batu Kepekçioğlu, Volkan Taşkın, Ali Önalp

Aydın Merkez Eğitim Kampüsü Proje Yarışması Sonucu

  • 1.lik Ödülü Kazanan Proje: Nihat Eyce, Aslı Özbek, Kadir Uyanık, Orkan Zeynel Güzelci, Ali Kemal Terlemez
  • 2.lik Ödülü Kazanan Proje: Rahmi Uysalkan
  • 3.lik Ödülü Kazanan Proje: Can Elmas, Çağla Akyürek Elmas
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Mehpare Evrenol

Şanlıurfa Merkez Eğitim Kampüsü Proje Yarışması Sonucu

  • 1.lik Ödülü Kazanan Proje: Cem İlhan
  • 2.lik Ödülü Kazanan Proje: Şükrü Ünal, Ekin Çoban Turhan, Ercan Çoban, Yurdanur Sepkin, Öner Olcay
  • 3.lik Ödülü Kazanan Proje: Devrim Çimen, Sertaç Erten
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Mustafa Mürşit Günday
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Şeniz Erdoğan, Taner Erdoğan
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Cahit Kumru Alpaydın

Adana Seyhan Eğitim Kampüsü Proje Yarışması Sonucu

  • 1.lik Ödülü Kazanan Proje: Ayhan Usta, Gülay Usta, Ali Kemal Şeremet
  • 2.lik Ödülü Kazanan Proje: Osman Ümit Sirel, Ayşe Sirel, Burak Tursoy, Erkal Şahoğlu
  • 3.lik Ödülü Kazanan Proje: Osman Üstünal, Mustafa Necati Gündüz, Muhsin Kapuci, Abdulmelik Aydın, Hasan Aydın, Lamia Tuğçe Esirkış
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Özkan Özgür, Kutlay Batur, Serap Güler, Yeşim Güler, Özge Ançel Kutluoğlu, Necla Yeşil Kitaplı
  • Mansiyon Ödülü Kazanan Proje: Aytek İtez, Neşe İtez

Yarışmanın jüri tutanaklarına buradan, jüri raporuna buradan ulaşabilirsiniz.

Reklam

Etiketler
Abdulmelik Aydın Adnan Aksu Ahmet Can Ersan Ahmet Mucip Ürger Ali Eray Ali Kemal Şeremet Ali Kemal Terlemez Ali Önalp Ali Özer Aslı Özbek Ayhan Usta Ayşe Çetingök Ayşe Sirel Aytek İtez Azimet Karaman Barış Demir Berna Göl Bilge Develi Burak Türsoy Burçin Yıldırım Bülent Biroğlu Bünyamin Derman Can Çakır Can Elmas Can Tamirci Cem Erözü Cem İlhan Cengiz Yeter Çağla Akyürek Elmas Deniz Dokgöz Devrim Çimen Eda Dedeoğlu Ekin Çoban Turhan Elvan Çalışkan Emin Balkış Ercan Çoban Erce Funda Erdal Kemahlıoğlu Erhan Toydemir Erkal Şahoğlu Ersen Gömleksiz Evren Başbuğ Eylem Pala Uluğ Ezgi Başar Ferda Dedeoğlu Ferhat Hacıalibeyoğlu Gülay Keleş Usta Hale Serttaş Hasan Aydın Hülya Turgut Hüseyin Komşuoğlu İlgi Karaaslan İlke Barka İnanç Eray İzzet Naci Çetingök Kadir Uyanık Kumru C. Alpaydın Kutlay Batur Kürşat Aybak Lamia Tuğçe Esirkış Levent İnce Levent Timurhan Mehpare Evrenol Melkan Gürsel Merve Şen Muhsin Kapuci Murat Aksu Murat Tabanlıoğlu Murat Uluğ Mustafa Batu Kepekçioğlu Mustafa Mürşit Günday Mustafa Necati Gündüz Necla Yeşil Kitaplı Neşe İtez Nihal Alp Nihat Eyce Nilgün Deniz Nimet Aydın Nur Çağlar Nuran Ünsal Oral Göktaş Orçun Ersan Orhan Ersan Orkan Zeynel Güzelci Orkun Özüer Osman Ümit Sirel Osman Üstünal Oya Eskin Güvendi Ömer Selçuk Baz Öner Olcay Özcan Uygur Özge Ançel Kutluoğlu Özgür Bingöl Özkan Özgür Pınar Gökbayrak Pınar Gülpınar Rahmi Uysalkan Reha Benderlioğlu Seda Dedeoğlu Selim Velioğlu Semra Uygur Serap Güler Sertaç Erten Sevince Bayrak Sıddık Güvendi Şeniz Erdoğan Şükrü Ünal Taner Erdoğan Tuğçe Akyurt Tuna Han Koç Turgut Toydemir Uğur Furtana Umut İyigün Volkan Taşkın Yakup Hazan Yavuz Selim Sepin Yeşim Güler Yurdanur Sepkin Zehra Aksu


Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!


Henüz yorum yapılmamış!
Dokümanlar

Jüri Değerlendirme Tutanakları
Jüri Raporu
7 gün içinde en çok
Okunan Yorumlanan
İlgili Haberler