+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Gayrimenkul Zirvesi'ne İstanbul Damgası

12 Mart 2013, 15:46
  defa okundu.

Dünya'nın en büyük gayrimenkul fuarı Fransa'nın Cannes kentinde kapılarını açtı.

Türkiye'nin onur konuğu olduğu fuarda Türkiye Çadırı'nın açılışını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş yaptı. Topbaş, fuara katılan inşaat firmaları için "Türkiye'nin varlığını Dünya'da hissettiriyorlar" dedi.

Türkiye'nin onur konuğu olduğu Dünya'nın en büyük gayrimenkul fuarı Fransa'nın Cannes şehrinde başladı. Fuarın Türkiye çadırını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş açtı. Katılımcı firmaların yetkilileriyle beraber açılış kurdelesini kesen Topbaş, "Bizim varlığımızı dünyada, özellikle inşaat sektöründe hissettirme adına yaptıkları çalışmaların devamını diliyorum" diyerek Türk firmalarına teşekkür etti. Firmalara "beklentilerinin çok üstünde başarılar" dileyen Topbaş, açılış kurdelesini firma sahipleriyle birlikte imzalayıp günün hatırası olarak aldı. Başkan Topbaş, açılış töreninin ardından çadırdaki Türk inşaat firmalarının stantlarını gezdi...
"Derbent'teki Dönüşümün Garantisi Biziz"

Başkan Topbaş, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Sarıyer Derbent'te sürdürdüğü kentsel dönüşüm çalışmasının sergilendiği standı da inceledi. Topbaş, Derbent Dönüşüm Projesi ile ilgili olarak "Burada büyük bir dönüşüm çalışması yapılıyor, kimse mağdur edilmeyecek, bazıları kafa karıştırıyor, onlara inanmasınlar, biz vatandaşın yanındayız, bize güvensinler, burada 1650 konut dönüşecek, vatandaşlarımız çok daha güvenli evlerde yaşayacaklar, biz bu çalışmanın arkasındayız" dedi.

Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!


Henüz yorum yapılmamış!
7 gün içinde en çok
Okunan Yorumlanan
İlgili Haberler