+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Manisa Belediyesi Hizmet Binası ve Çevresi Ulusal Mimari Proje Yarışması'nın Sonuçları Belli Oldu!

4 Temmuz 2011, 18:31
  defa okundu.

Manisa Belediyesi Hizmet Binası ve Çevresi Ulusal Mimari Proje Yarışması'nın sonuçları açıklandı.

Manisa Belediyesi Hizmet Binası ve Çevresi Ulusal Mimari Proje Yarışması'nın Sonuçları Belli Oldu!

Manisa Belediyesi Hizmet Binası ve Çevresi Ulusal Mimari Proje Yarışma jürisi, 1 Temmuz 2011 Cuma günü toplanarak başladığı ikinci kademe değerlendirme çalışmalarını, 4 Temmuz 2011 saat 16:00'da tamamlayarak yarışma sonuçlarını belirledi.

Birincilik ödülünün sahipleri Numan Kerem Piker ve Mehmet Can Anbarlılar'ın ekibi oldu. Yarışma şartnamesinde belirtilen koşullara uygun olarak teslim edilmiş olan 9 projenin değerlendirilmesiyle, yarışma sonuçları aşağıdaki şekilde belirlenmiştir:

1. Ödül

Numan Kerem Piker (Mimar, İTÜ)
Mehmet Can Anbarlılar (Mimar, İTÜ)

Yardımcılar
Erdem Tüzün (Mimar)
Yelta Köm (Mimar)
Deniz Önder (Mimarlık Öğrencisi)
Cavidan Bayraktar (Mimarlık Öğrencisi)
Mehmet Gören (Mimarlık Öğrencisi)
Marta Marzsal (Mimar)

Statik
Mustafa Adnan Öğüt (Y. İnş. Müh., İTÜ)

Mekanik
Cafer Aktürk (Makine Müh., YÜ)

Elektrik
Belgin Pekcan (Elektrik Müh., YÜ)

2. Ödül
Seden Cinasal Avcı (Mimar, GÜ)
Ramazan Avcı (Mimar, DEÜ)

Yardımcı
Hüseyin Komşuoğlu (Mimar)

Danışmanlar
Evren Başbuğ (Mimar)
Dilşad Kurtoğlu (Mimar)
Turgut Şakiroğlu (Mimar)

Statik
Yüksel Konkan (İnş. Müh., ODTÜ)

Mekanik
Ekrem Evren (Makine Müh., EÜ)

Elektrik
Kemal Güravşar (Elektrik Müh., ADMMA)

Trafik Raporu
Hamidreza Yazdani (Y. Şehir Plancısı)

3. Ödül
Onar Gerelioğlu (Mimar, ODTÜ)

Yardımcılar
Vladimir Arsene
Silviu Chitu
Stefan Catalin
Marinela Petrina Pasca
Sinziana Nicolae
Mihaela Vasilescu Guiu
İona Tanasie

Statik
Niyazi Parlar (İnşaat Müh., YÜ)

Mekanik
İbrahim Köroğlu (Makine Yüksek Müh. İTÜ)

Elektrik
Dağıstan Bekiroğlu (Elektrik Müh., YÜ)

Trafik Danışmanı (2. Kademe)
Ergun Gedizlioğlu (Prof. Dr., İnşaat Mühendisi, İTÜ)

4. Ödül
Ayhan Usta (Y. Mimar, KTÜ)
Gülay Keleş Usta (Y. Mimar, KTÜ)
Ali Kemal Şeremet (Mimar, KTÜ)

Statik
Gökhan Beşbaş (İnş. Müh., GÜ)

Mekanik
Şaban Bülbül (Makine Müh. KTÜ)

Elektrik
Özer Öztürk (Elektrik Müh. KTÜ)

5. Ödül
Hayri Sinan Balcı (Y. Mimar, MSGSÜ)
Nejat Balcı (Mimar, İDMMA)

Statik
İsmail Eken (İnş. Müh. UÜ)

Mekanik
Barbaros Köreleroğlu (Makine Müh., UÜ)

Elektrik
Mehmet Nazmi Kacar (Elektrik Müh., İDMMA)

1. Mansiyon
Burçin Cem Arabacıoğlu (Y. Mimar, MSGÜ)
Feride Pınar Arabacıoğlu (Y. Mimar, YTÜ)

Yardımcı
Mustafa Adil Kasapseçkin (İç Mimar, ÇÜ)

Statik
İrfan Saydar (İnş. Müh. , İTÜ)

Mekanik
Mehmet Yiğet Tümer (Makine Müh., İTÜ)

Elektrik
Necati Öcal Çağlın (Elektrik Müh. İTÜ)

2. Mansiyon
Deniz Dokgöz (Mimar, DEÜ)
Ferhat Hacıalibeyoğlu (Mimar, DEÜ)
Orhan Ersan (Y. Mimar, SDÜ - DEÜ)

Yardımcılar
Ecem Öksüz (Mimarlık Öğrencisi, İTÜ)
Deniz Coşkun (Mimarlık Öğrencisi, ODTÜ)

Statik
Cemal Coşak (İnş. Y. Müh., DEÜ)

Mekanik
Salih Emre Damar (Makine Müh., EÜ)

Elektrik
Gökçe Haver Toprak (Elektrik Elektronik Mühendisi, KTÜ)

3. Mansiyon
Tolga Sayın (Y. Mimar, MSÜ)
Yasin Çağatay Seçkin (Y. Mimar, MSÜ)

Danışmanlar
Ebru Firidin Özgür (Y. Şehir Plancısı, MSGSÜ)

Yardımcılar
Emre Özdemir (MSGSÜ)
Tuba Kılıç (MSGSÜ)
F. Sinem Domaniçli (Y. Mimar, İTÜ)
Birge Yıldırım (Y. Mimar, İTÜ)
Ali Seifloo (Mimar, URMİA)
Esra Sert (Mimar, YTÜ)

Statik
Onur Demir (İnşaat Mühendisi, YTÜ)

Makine
Mustafa Salim Dinççağ (Makine Mühendisi, YTÜ)

Elektrik
Baki Akyol (Elektrik Mühendisi, YTÜ)

İkinci kademede ilave olan kimlik bilgileri:

Trafik Raporu
Ergül Gedizlioğlu (İnşaat Y. Müh. , İTÜ)

Yardımcılar
Emre Özdemir (MSGSÜ)
Tuba Kılıç (MSGSÜ)
F. Sinem Domaniçli (Y. Mimar, İTÜ)
Ali Seifloo (Mimar, URMİA)
Deniz Eyyuboğlu (Peyzaj Mimarı, İU)

4. Mansiyon

Seçkin Kutucu (Y.Mimar, DEÜ)
Ebru Yılmaz (Y.Mimar, DEÜ)
Yonca Kutucu (Mimar, DEÜ)

Yardımcılar
Ali Sakal (Mimar)
Nabi Hamdi Mortan (Öğrenci, İ.Y.T.E.)
Pelin Timurcan (Öğrenci, İ.Y.T.E.)
Burcu Köken (Öğrenci, İ.Y.T.E.)
Deniz Serbest (Öğrenci, İ.Y.T.E.)
Sinem Samancı (Öğrenci, İ.Y.T.E.)
Berk Ekici (Öğrenci, Yaşar Ü.)
Ender Aydın (Mimar, DEÜ)

Danışmanlar
Selim Ardalı (İnşaat Mühendisi, BÜ)
Taner Kocaova (Makine Mühendisi, EÜ)
Namık Onmuş (Elektrik Mühendisi, İDMMA)

Kolokyum
Kolokyum 9 Temmuz 2011 Cumartesi günü Manisa Fuar Merkezinde yapılacak. Yarışmanın sergisi aynı mekanda gezilebilir.

Kolokyum programı:
Ödül Töreni ve Kolokyum 16.30 – 18.30
Kokteyl 19.00

9 Temmuz 2011 Cumartesi günü saat 14.00'da İzmir Adnan Menderes Havaalanı'ndan Manisa'ya ulaşım sağlanacak.

Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!
Omer Yilmaz / 4 Temmuz 2011, 18:39
Birinci ve ikinci ekip başta olmak üzere kazananları tebrik ederim. Umarım ortaya yarışmayla elde edilmiş nitelikli bir yapı çıkacak.
 
 

7 gün içinde en çok
Okunan Yorumlanan
İlgili Haberler