+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Mimari Ustalık Sınıfları - Yapı Fuarı 2019 - Şantiye ve Kaba Yapı

17 Haziran 2019, 15:00
  defa okundu.

Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, 18 - 21 Haziran tarihlerinde dört gün boyunca malzeme firmalarının standına yapılacak ziyaretle ve usta mimarlar - mühendislerle söyleşiyi içeren özel bir program hazırladı.

Mimari Ustalık Sınıfları - Yapı Fuarı 2019 - Şantiye ve Kaba Yapı

İkinci yılında “Mimari Ustalık Sınıfları” fuarın İç Yapı, Yalıtım ve Yapı Malzemeleri, Doğrama (Kapı ve Pencere) ve Cephe Sistemleri, Şantiye ve Kaba Yapı salon düzenini tematik çerçeve olarak kullanıyor. Etkinlik fuar alanındaki standlarda malzeme konuşmaları ve tematik çerçevelere odaklanmış sohbetler ile bilgi alışverişi sağlıyor, katılımcılara yerinde malzeme uygulamalarıyla etkileşimli bir fuar deneyimi sunuyor.

Etkinlik, mimari ofislerin proje süreçlerine yön veren ya da kendi ofisini yöneten genç profesyoneller ile yüksek lisans ve doktora seviyesinde akademik çalışmalarına devam eden öğrencileri, malzeme uzmanları ve konuk mimarlarla doğrudan etkileşim sağlayan bu buluşmaya katılmak için Yapı Fuarı’na davet ediyor.

Katılımcıların gün sonunda sertifika alacakları etkinlik, mimar ve mühendislere yönelik özel bir gezi niteliği taşıyor. “Mimari Ustalık Sınıfları”ndan birine/tümüne kayıt yaptıran katılımcılar moderatör ile Fuar Alanı içinde gün bazında toplam 5 standa ziyaret gerçekleştiriyor. Etkinliğin konuğu olan usta mimar ve mühendislerle doğrudan bağlantı kurma imkanı buluyor ve onların deneyimlerinden faydalanıyor.

21 Haziran Cuma günü Şantiye ve Kaba Yapı tematik çerçevesinde Mimar Mehmet Kütükçüoğlu (TEGET), Mimar Hande Ciğerli (TEGET) ve Mühendis Yonca Çeltikçi (ARCE Mühendislik), İstiklal Caddesi’deki Yapı Kredi Kültür Sanat binasının yapımını, şantiye alanı, çevresi ve şantiye sürecinin yönetimi kapsamında konuşacaklar.

Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!


Henüz yorum yapılmamış!

ETKİNLİK BİTTİ
Künye
Başlangıç: 21 Haziran 2019 11:30
Bitiş: 21 Haziran 2019 16:30
Yaklaşan Bugün
İlgili Etkinlikler