+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

FORM.AL Fotoğraf Sergisi

14 Haziran 2019, 09:50
  defa okundu.

Enis Öncüoğlu'nun çektiği mimar portrelerinden oluşan "FORM.AL" sergisi, 21 Haziran - 9 Temmuz tarihleri arasında Pilevneli Gallery Dolapdere’de ziyarete açık olacak.

FORM.AL Fotoğraf Sergisi

Kalebodur'un mimarlık kültürüne katkıda bulunmak amacıyla desteklediği 'FORM.AL' fotoğraf sergisi; mimarlık, tasarım ve sanat dünyasının önemli isimlerini bir araya getiriyor.

Kalebodur'un ev sahipliğinde Pilevneli Gallery Dolapdere'de sanatseverleri ağırlayacak 'FORM.AL' sergisi, 21 Haziran - 9 Temmuz tarihleri arasında ziyarete açık olacak.

Üyesi olduğu mimarlar meslek grubunun yaşayan her nesilden kişilerini kamerası ile buluşturan Enis Öncüoğlu, portre fotoğrafa yönelik ilgisini şöyle anlatıyor: "Görsel hafıza ve algıda seçicilik mimarlıkla beraber gelişen bir refleks oldu. Son birkaç sene öncesine kadar, sadece kentler, mimari ve seyahatler ile sınırlı fotoğraflar çekiyordum. Çevremdeki insanlar ve duygularını kadrajımda görmek, benim ilgimi daha fazla çekmeye başladı. Özellikle yakın çevrem ve mimar dostlarımı her ortamda fotoğraflayarak geniş bir arşiv oluşturdum."

Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!


Henüz yorum yapılmamış!
ETKİNLİK BİTTİ
Künye
Başlangıç: 21 Haziran 2019
Bitiş: 09 Temmuz 2019
Düzenleyen: Kalebodur
Kent: İstanbul
Yaklaşan Bugün
İlgili Etkinlikler