+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Onar, Üret, Paylaş

20 Mayıs 2019, 10:30
  defa okundu.

MSGSÜ Şehir ve Bölge Planlama Bölümü tarafından düzenlenen Çarşamba Seminerleri’nin bir parçası olarak 22 Mayıs'ta yapılacak olan seminerin konuğu, #görseliletişim teması ile Onaranlar Kulübü olacak.

Onar, Üret, Paylaş

Onaranlar Kulübü'nden Ufuk Emin Akengin, üç boyutlu yazıcı gibi yeni nesil üretim teknolojilerini kullanarak kente yararlı, onarma, üretme ve paylaşma ekseninde farkındalık kazandırmayı hedefleyen projeler üretti. Üç kişi başladıkları Onaranlar Kulübü bir süre sonra farklı disiplinlerden insanların da katıldığı büyük bir gönüllüler topluluğuna dönüştü. Şu an 3Dörtgen adlı konsept üç boyutlu yazıcı mağazasında pazarlama operasyonlarından sorumlu Akengin'in "Onar, Üret, Paylaş" başlıklı sunumunu şöyle tanıtıyor:

Onaranlar Kulübü olarak 2016 yılından bu yana, yaratıcı, yenilikçi, onarmaya teşvik eden, kente, insanlara, hayvanlara, bitkilere kısacası çevreye uyumlu ve ilham veren projeler üreten bir gönüllüler kulübüyüz. Daha sürdürülebilir bir çevre için kente müdahaleler yapıyoruz. Bu seminerde de farklı disiplinlerden gönüllülerin katılımı ile, onarma, üretme ve paylaşma ekseninde yaptığımız projeleri, müdahaleleri ve katılım örneklerini konuşacağız.

Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!


Henüz yorum yapılmamış!

ETKİNLİK BİTTİ
Künye
Yaklaşan Bugün
İlgili Etkinlikler