+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.
P'not: "P’not Technical" ve "P'not Chill Out"

P'not: "P’not Technical" ve "P'not Chill Out"

5 Şubat 2019, 13:30
  defa okundu.

P'not Etkinlikler Dizisi kapsamında düzenlenen "P'not Technical" alt serisinin 14 Şubat 2019 Perşembe akşamı yapılacak olan etkinliğine, Guardian Glass Türkiye Teknik Müdürü Volkan Oskay konuk olacak.

ACE Mimarlık tarafından düzenlenmekte olan P'not Etkinlikler Dizisi'nin bir serisi olarak meslek ile ilgili teknik konuların paylaşıldığı "P'not Technical" kapsamında bir sonraki etkinliğin konuğu Guardian Glass Türkiye Teknik Müdürü Volkan Oskay olacak. Volkan Oskay, "Günümüz Cephelerinde Cam Seçim Kriterleri" konu başlıklı sunumu ile konuklarla bir araya gelecek.

Guardian Glass sponsorluğunda ACE Mimarlık ofisinde yapılacak olan etkinlik, Seren Çoşaner Jazz Quartet’in konuk olacağı özel bir müzik dinletisi ile devam edecek.

Etkinliğe katılım durumunu bildirmek için 0312 439 68 38-39-40-41 numaralı telefonlardan Ace Mimarlık'a ulaşılabilir. Etkinlik, katılamayanlar için Ace Mimarlık'ın Instagram ve facebook hesaplarından canlı olarak yayınlacaktır. Gelecek etkinlikler ise firmanın tüm sosyal medya hesaplarından güncel olarak takip edilebilir.

Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!


Henüz yorum yapılmamış!

ETKİNLİK BİTTİ
Künye
Başlangıç: 14 Şubat 2019 19:00
Bitiş: 14 Şubat 2019 22:00
Düzenleyen: ACE Mimarlık
Kent: Ankara
Yaklaşan Bugün
İlgili Etkinlikler