+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

IAPS-CS Culture & Space Network: Kültür ve Mekan Buluşmaları 4

2 Ekim 2018, 11:00
  defa okundu.

İstanbul’un, kentin ‘artiküle edilebilen hali’ üzerinden sorgulandığı 4. Kültür ve Mekan Buluşmaları'nın son etkinliği, 16 Şubat 2018 günü TAK Kadıköy'de yapılacak.

IAPS-CS Culture & Space Network: Kültür ve Mekan Buluşmaları 4

İstanbul'un, kentin 'artiküle edilebilen hali' üzerinden sorgulandığı 4. Kültür ve Mekan Buluşmaları'nın son etkinlikleri olan, atölye ve yarışma ürünlerinin sergisi 11-16 Şubat 2019 tarihleri arasında, Kültür ve Mekan Öğrenci Buluşması ise 16 Şubat 2019 günü TAK Kadıköy'de yapılacak.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Levent Şentürk'ün "Sonsuz Artikülasyon İmgeleri | Mimarların ve Kentsel Tasarımcıların Zihnini Meşgul Eden Modern Kavramlara Yönelik Eleştirel Bir Okuma" başlıklı konuşmasıyla davetli olduğu Kültür ve Mekan Öğrenci Buluşması ise 16 Şubat 2019 günü TAK Kadıköy'de yapılacak.

Daha önce 2012, 2014 ve 2016'da düzenlenmiş olan IAPS-CS Network Kültür ve Mekan Öğrenci Buluşması, "IAPS-CS Culture & Space Network: Kültür ve Mekan Buluşmaları 4" kapsamında atölye ve fikir yarışması ürünlerinin sergileneceği, ödüllerin verileceği, makale sunumlarının yapılacağı ve farklı okullardan öğrencilerin katılacağı bir etkinlikler dizisi ile tamamlanacaktır. Bu kapsamda 11-16 Şubat 2019 tarihleri arasında Tasarım Atölyeleri ve Ulusal Öğrenci Fikir Yarışması ürünlerinin sergisi, 16 Şubat 2019 tarihinde atölye, makale seçkisi ve yarışma ödül töreninin de yapılacağı Kültür ve Mekan Öğrenci Buluşması, TAK Kadıköy adresinde yapılacaktır.

NOT: Tüm çalışmaların sonuç ürünleri kitap haline getirilecektir. Ödül alan makalelerin, indeksli bir dergide İngilizce/Türkçe olarak yayınlanacaktır. Diğer çalışmalar da ulusal dergilerde yayınlanacaktır. Ayrıca gerçekleştirilen tüm çalışmalar, sergi ve arşiv niteliğinde kitap haline getirilecek ve dijital platforma taşınacaktır.

Detaylı bilgi için:

www.iaps-culturespace.com
www.iaps-culturespace.com/bulusmalar4
www.iapscsnetwork2018.tumblr.com
www.instagram.com/iapscultureandspace

Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!


Henüz yorum yapılmamış!

ETKİNLİK BİTTİ
Dokümanlar

Duyuru Kitapçığı
Künye
Başlangıç: 16 Şubat 2019 10:00
Bitiş: 16 Şubat 2019 18:00
Kent: İstanbul
Yaklaşan Bugün
İlgili Etkinlikler