+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Açık Stüdyo Günleri 2018

9 Temmuz 2018, 14:30
  defa okundu.

5-7 Ekim 2018 tarihlerinde düzenlenecek olan Açık Stüdyo Günleri'nde sanatçılar, kendi atölye, ev ve alanlarında eserlerini meraklı bir ziyaretçi kitlesi ile paylaşma fırsatı buluyor olacak.

Açık Stüdyo Günleri 2018

ASG 2018´de resim, heykel, seramik, enstalasyon, fotoğraf, video ve performans gibi disiplinler üzerine çalışmalar yapan görsel sanatçılar, Taksim, Beyoğlu, Cihangir, Galata, Karaköy,Tophane, Teşvikiye, Balat, Büyükada ve Kadıköy bölgelerinde bulunan ev ve atölyelerini ziyaretçilere açıyorlar. Ziyaretçiler, harita aracılığıyla bir atölyeden diğerine ulaşarak normalde ziyarete açık olmayan, sanatçıların çalışma ortamlarına misafir olacak.

Sanatı sergilemek ve günümüz sanat piyasasının önemli unsurlardan biri olan ''ağ oluşturma'' için bağımsız bir yapı mantalitesi güden Açık Stüdyo Günleri, aynı zamanda sanatın herkese erişimine olanak sağlamayı amaçlıyor.

Başvurular Hakkında

Bu yıl beşincisi düzenlenen, Deniz Beşer'in sponsor desteği olmaksızın koordine ettiği organizasyonda sanatçı başvuruları için son tarih 31 Ağustos 2018. Taksim, Beyoğlu, Cihangir, Galata, Karaköy,Tophane, Teşvikiye, Balat, Büyükada ve Kadıköy bölgelerinde ev, atölye ve alanları bulunan resim, heykel, seramik, fotoğraf, enstalasyon, video ve performans gibi disiplinler üzerine çalışmalar yapan tüm görsel sanatçı ve bağımsız sanat mekanları başvuru yapabilir. Katılmak isteyen sanatçıların openstudiodays.com adresinde bulunan başvuru formunu doldurduktan sonra beş farklı eser-proje ve üç adet atölye fotoğrafı ekleyerek [email protected]'a göndermeleri yeterli.

ASG'ye dair güncel gelişmelerden haberdar olmak için aşağıdaki adresler takip edilebilir:

http://openstudiodays.com
facebook.com/openstudiodays

Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!


Henüz yorum yapılmamış!
ETKİNLİK HENÜZ BAŞLAMADI
Künye
Başlangıç: 05 Ekim 2018
Bitiş: 07 Ekim 2018
Kent: İstanbul
Yaklaşan Bugün
İlgili Etkinlikler