+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

6. Uluslararası İç Mimarlık Sempozyumu

6 Haziran 2018, 11:30
  defa okundu.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü'nün uluslararası düzeyde devam ettirdiği iç mimarlık sempozyumlarının altıncısı 14-15-16 Kasım 2018 tarihlerinde Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sedad Hakkı Eldem Oditoryumu’nda yapılacak.

6. Uluslararası İç Mimarlık Sempozyumu

2008’den günümüze kadar kesintisiz süregelen ve 2016’dan itibaren uluslararası statüde düzenlenen İç Mimarlık Sempozyumu, 2018 yılında da Mekan Tasarımında Yenilikçi Yaklaşımların peşine düşen tüm bilgi üretim ve paylaşım tutkunlarını akademik bir buluşma zemininde yan yana getirmeyi planlıyor.

Malzemenin izini sürmeyi ve tasarımcıların çalışmaları ile malzemenin sesi olabilme şansını nasıl yakalayabileceğini sorgulamayı amaçlayan sempozyum, 14-16 Kasım 2018 tarihleri arasında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sedad Hakkı Eldem Oditoryumu'nda yapılacak.

6. Uluslararası İç Mimarlık Sempozyumu, fikir ve bilgi paylaşımıyla katkı sağlayacak olan tüm katılımcılara açıktır. Detaylı bilgi için http://icmimarliksempozyumu.org/ adresi ziyaret edilebilir.

Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!


Henüz yorum yapılmamış!

ETKİNLİK BİTTİ
Künye
Yaklaşan Bugün
İlgili Etkinlikler