+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Pazartesi Konuşmaları: Mimarlık ve Grafik Tasarım

9 Kasım 2017, 08:50
  defa okundu.

İstanbul Serbest Mimarlar Derneği’nin Kalebodur’un desteği ile düzenlediği “Mimarlık Ve…” buluşmalarının sekizincisi 18 Aralık Pazartesi günü “İstanbulSMD ve Kalebodur’la Pazartesi Buluşmaları- Mimarlık ve Grafik Tasarım” başlığı altında yapılacak.

Pazartesi Konuşmaları: Mimarlık ve Grafik Tasarım

"Mimarlık ve Grafik Tasarımı" buluşmasına, 22 senedir grafik tasarım yapan, çeşitli ulusal ve uluslararası ödülleri bulunan ve İstanbulSMD'nin kurumsal kimlik ve grafik tasarım çalışmalarını da yürüten Emre Çıkınoğlu; 2012'den beri Grafik Tasarımcılar Meslek Kuruluşu'nun başkanlığını yürüten Umut Südüak; Terminal Mekan Çözümleri Merkezi kurucusu ve halen Mimar Sinan Üniversitesi'nde grafik bölümünde sergileme tasarımı dersleri veren Akın Nalça panelist olarak katılacak. Betonart dergisi yayın yönetmeni ve Arredamento Mimarlık yayın ekibinde yer alan mimar Neslihan Şık ise paneli yürütecek.

İki saate yakın sürecek, herkese açık ve ücretsiz olacak "İstanbulSMD ve Kalebodur'la Pazartesi Buluşmaları" adlı konuşmalar serisinde, ilerleyen aylarda da farklı pencerelerden mimarlığa bakılmaya devam edilecek. Bu panellerde katılımcı konukların çağdaş mimarlık ve kent hayatı üzerine kişisel deneyimleri ve gözlemleri izleyicilerle paylaşılmakta. Kalebodur'un desteği ile düzenlenen "Mimarlık Ve..." adı altındaki paneller serisi ile İstanbulSMD, mimarlığı ve kentleşmeyi disiplinler arası bir tartışmaya açıyor.

"Mimarlık ve Grafik Tasarım" paneli 18 Aralık Pazartesi günü saat 19:00-20:30 arasında Salt Galata'da ücretsiz izlenebilir.

Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!


Henüz yorum yapılmamış!

ETKİNLİK BİTTİ
Künye
Başlangıç: 11 Aralık 2017 19:00
Bitiş: 11 Aralık 2017 20:30
Kent: İstanbul
Yaklaşan Bugün
İlgili Etkinlikler