+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Şehir Fotoğrafçılığı Atölyesi

6 Ekim 2017, 12:11
  defa okundu.

Fotoğrafçı Engin Gerçek'in yürütücülüğünü yapacağı Şehir Fotoğrafçılığı atölye çalışması 12 Kasım Pazar günü 6+1 Tasarım Atölyeleri'nde!

Şehir Fotoğrafçılığı Atölyesi

Şehir Fotoğrafçılığı atölye çalışması katılımcılara temel fotoğraf tekniklerinin yanı sıra Balat sokaklarında günlük yaşamı fotoğraflayarak şehir fotoğrafçılığı ile ilgili uygulamalı olarak pratik bilgiler vermeyi hedeflemektedir. Katılımcılar çekilen fotoğrafları kritik etme, eleme ve düzenleme üzerine tartışma fırsatı bulacaklar. Atölye çalışması için katılımcıların dijital fotoğraf makineleri ile gelmeleri beklenmektedir. Fotoğraf makinesine ihtiyacı olan katılımcıların başvuru yapmadan önce iletişime geçmeleri gerekmektedir.

Tarih: 12 Kasım 2017, Gün: Pazar, Saat: 10:00-18:00, Süre: 1 Gün, 7 Saat
Detaylı Bilgi & Kayıt: https://www.6arti1.com/TR/Atolyeler/203/Sehir-Fotografciligi/

Engin Gerçek

1977'de İstanbul'da doğdu. Lisans ve yüksek lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü'nde tamamladı. 2007 yılına kadar mezun olduğu İstanbul Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü'nde asistan olarak çalıştı. Öğrencilik ve profesyonel yaşamı süresince fotoğraf projeleri üretmenin yanı sıra çalışmalarıyla birçok sergiye katıldı. 3 fotoğraf kitabı bulunmakta. 2010 yılından beri çalışmalarına kurucusu olduğu Studio Majo'da devam ediyor.

Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!


Henüz yorum yapılmamış!
ETKİNLİK BİTTİ
Künye
Başlangıç: 12 Kasım 2017 10:00
Bitiş: 12 Kasım 2017 18:00
Kent: İstanbul
Yaklaşan Bugün
İlgili Etkinlikler