+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Web Tasarımı Atölyesi

6 Ekim 2017, 11:52
  defa okundu.

Web sitelerinin arayüz tasarımı ve kullanıcı deneyimi tasarımı konularına ilgi duyanlar için tasarımcı Can Usta ile Web Tasarımı atölye çalışması 4 Kasım 2017 tarihinde 6+1 Tasarım Atölyeleri'nde!

Web Tasarımı Atölyesi

Web Tasarımı, web sitelerinin planlanması ve oluşturulması için uzmanlık gerektiren özel bir alandır. Bu atölye çalışmasında katılımcılar kullanıcı arayüzü ve deneyimi kapsamında bilgi mimarisi, site yapısı, sayfa düzeni, renk, tipografi, görsel hiyerarşi ve etkileşim gibi konuları uygulamalı olarak deneyimleme fırsatı bulacaktır. Web sitelerinin geliştirilmesi/programlanması ayrı bir uzmanlık gerektirdiği için bu atölye çalışması kapsamında değildir. Atölye çalışmasına katılmak için Adobe Illustrator ya da Adobe Photoshop programlarını başlangıç seviyesinde kullanmak gerekmektedir.

Tarih: 04 Kasım 2017, Gün: Cumartesi, Saat: 10:00-18:00, Süre: 1 Gün, 7 Saat
Detaylı Bilgi & Kayıt: https://www.6arti1.com/TR/Atolyeler/230/Web-Tasarimi/

Can Usta

1983'de İstanbul'da doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi Resim Heykel Bölümü'nde başladığı lisans eğitimine İstanbul Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü'nde burslu olarak devam etti. 2001 yılından bu yana birçok önemli projede web arayüz tasarımcısı ve geliştiricisi olarak başarıyla görev aldı. Halen kurucusu olduğu Common Studio'da çalışmalarına devam ediyor.

Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!


Henüz yorum yapılmamış!
ETKİNLİK BİTTİ
Künye
Başlangıç: 04 Kasım 2017 10:00
Bitiş: 04 Kasım 2017 18:00
Kent: İstanbul
Yaklaşan Bugün
İlgili Etkinlikler