+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Müzik Videosu Atölyesi

3 Ekim 2017, 15:08
  defa okundu.

Müzik videolarının yaratım sürecine ilgi duyanlar ve bu alana yönelmek isteyenler için Müzik Videosu Atölyesi, 21-22 Ekim 2017'de yönetmen Ali Ata Akel'in yürütücüğünde 6+1 Tasarım Atölyeleri'nde!

Müzik Videosu Atölyesi

Müzik Videosu atölye çalışması katılımcılara kendi müzik kliplerini oluşturmak için gerekli olan yaratıcı ve teknik bilgiyi sağlamayı hedeflemektedir. Atölye çalışması boyunca katılımcılar, müzik videosunun tarihi ve filmlerde müzik kullanımı konularının yanı sıra müzik videosu projelerinin sunumu, ön hazırlık süreci, çekim ve post prodüksiyon süreci gibi konuları irdeleme fırsatı bulacaktır. Atölye çalışmasına katılmak için herhangi bir ön bilgi gerekmemektedir.

Tarih: 21-22 Ekim 2017, Gün: Cumartesi-Pazar, Saat: 10:00-18:00, Süre: 2 Gün, 14 Saat 
Detaylı Bilgi & Kayıt: https://www.6arti1.com/TR/Atolyeler/214/Muzik-Videosu/

Ali Ata Akel

1985’te doğdu. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Görsel İletişim Tasarımı eğitimi aldıktan sonra grafik tasarımcı olarak Londra’da çalıştı. İstanbul’a dönünce animasyon yönetmenliğine başladı. Farklı teknikler içeren post prodüksiyon projelerinde yer aldı. Prague Film School’da aldığı eğitim, moda filmleri ve müzik klipleri yönetmenliğinin başlangıcı oldu. Yurtiçinde ve dışında farklı çekimlerde çalıştı. Şimdilerde film, reklam, klip projeleri arasında yeni denemeler yaparak çalışmalarına devam ediyor.

Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!


Henüz yorum yapılmamış!
ETKİNLİK BİTTİ
Künye
Başlangıç: 21 Ekim 2017 10:00
Bitiş: 22 Ekim 2017 18:00
Kent: İstanbul
Yaklaşan Bugün
İlgili Etkinlikler