+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Karşılaşma No:3 Tasarım Pratikleri Sergisi

21 Nisan 2017, 08:31
  defa okundu.

Sakarya Üniversitesi Mimarlık Bölümü öğrenci ve akademisyenlerinin kolektif olarak organize ettiği “Karşılaşma No:3 Tasarım Pratikleri Sergisi” 26-29 Nisan tarihleri arasında yapılacak.

Karşılaşma No:3 Tasarım Pratikleri Sergisi

Ağırlıklı olarak Mimarlık 1. sınıf stüdyolarına dair üretimlerin bulunduğu sergide 2. ve 3. Sınıf tasarım stüdyoları ile "Mekansal Pratikler" ve "Kültür Mekan" derslerine ait üretimler de yer alacak.

Saü Mimarlık Bölümü kurulmasından itibaren geçen 3 yıl içerisinde "temas ve karşılaşma" başlıkları altında çok sayıda sergi/konferans/atölye/film gösterimleri gibi etkinlikler düzenliyor. Hem kampüs içi dinamiklere, hem de farklı üniversite ve disiplinlerden akademisyen, uzman ve öğrenci gruplarına 'temas' etmeye çalışan bölümün eğitim politikası da bu tür 'karşılaşma'ların sayısını ve niteliğini artırmayı hedefliyor. Bu anlamda 26 Nisan'daki Karşılaşma onlar için bir sergi'den daha fazlasını ifade ediyor. "Birlikte öğrenme, birlikte üretme ve tüm bunların tadını çıkarmak adına birlikte eğlenmek" için tasarım pratiğiyle ilgilenen herkesi bekliyorlar.

Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!


Henüz yorum yapılmamış!
ETKİNLİK BİTTİ
Künye
Başlangıç: 26 Nisan 2017 14:30
Bitiş: 29 Nisan 2017 18:00
Yaklaşan Bugün
İlgili Etkinlikler