+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

"Heritage İstanbul" Sempozyumu

26 Aralık 2016, 11:09
  defa okundu.

Türkiye’de Restorasyon, Arkeoloji ve Müzecilik teknolojilerini konu alan "Heritage İstanbul" etkinliği, 27-29 Nisan 2017 tarihlerinde Hilton İstanbul Convention & Exhibition Center’da düzenlenecek.

"Heritage İstanbul" Sempozyumu

Türkiye'nin kültürel miras varlığının korunması, saklanması ve gelecek yıllara aktarılmasına yönelik çalışan kamu personeli akademisyenler, kurum ve kuruluşlar ile sektörle ilgili tedarikçiler fuarda bir araya gelecek. Etkinlikte, sektörün gelecek vizyonuna yönelik sunumlar yer alacak.

2017 organizasyonunda, restorasyon, arkeoloji, müzecilik sektörlerinden profesyonellere yönelik yerli ve yabancı uzmanların vereceği çeşitli workshoplar; firmaları, devlet kurumları ve yerel yönetimlerle bir araya getirmesi amaçlanan online randevu sistemiyle düzenlenecek. B2B-business platform, yurt içi ve yurtdışından gelen konuklarla bire bir görüşme olanakları sağlayacak.

Danışma kurulunda Arkeolog Prof. Dr. Mehmet Özdoğan, Dünya Müzeler Konseyi - ICOM Başkanı Suay Aksoy, Gürsoy Grup Yönetim Kurulu Üyesi Nilgün Olgun ve Arkeoloji ve Sanat Yayınları başkanı Nezih Başgelen'in de bulunuyor.

Ayrıntılı bilgilere ve programa buradan ulaşabilirsiniz.

Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!


Henüz yorum yapılmamış!
ETKİNLİK BİTTİ
Künye
Başlangıç: 27 Nisan 2017
Bitiş: 29 Nisan 2017
Kent: İstanbul
Yaklaşan Bugün
İlgili Etkinlikler