+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Çankaya Belediyesi Başkanlık Hizmet Binası, Sanat Merkezi ve Ulvi Cemal Erkin Konser Salonu Ulusal Mimari Proje Yarışması
(Yarışma No: 201011)

1. Ödül
Ramazan Avcı Mimar (DEÜ) - Ekip Temsilcisi
Seden Cinasal Avcı Mimar (Gazi Ü.)
Evren Başbuğ Y. Mimar (ODTÜ / İst. Bilgi Ü.)

Danışmanlar:
Umut Başbuğ Mimar (ODTÜ)
Suzan Bahtiyar Mimar (DEÜ)
Özcan Kaygısız Mimar (ODTÜ)

Teknik Danışmanlar:
Ekrem Evren Makina Müh. (Ege Ü.)
Kemal Güravşar Elektrik Müh. (ADMMA)
O. Ali Ünsal İnşaat Müh. (Osmangazi Ü.)
Elvan Ender Peyzaj Mimarı (Çukurova Ü.)

2. Ödül
Adnan Aksu Y. Mimar (GÜMMF) - Ekip Temsilcisi
Zehra Türkcan Aksu Mimar (GÜMMF)
Ezgi Başar Mimar (GÜMMF)

Teknik Danışmanlar:
Mehmet Zafer Kınacı İnşaat Müh. (ODTÜ)
Melih Özöner Makina Müh. (ODTÜ)
Kemal Aykaç Elektrik-Elektronik Müh. (GÜMMF)
Doç. Dr. Cüneyt Kurtay Mimar (ADMMA)
Aslı Tokcan Hüseyinoğlu Peyzaj Y. Mimarı ve Kentsel Tasarımcı (Bilkent Ü.)

Yardımcılar:
Mehmet Arıdoğan Mimar (GÜMMF)
Vasili Zlatovcen Öğrenci (GÜMMF)
Atilla Aksu Jeofizik Müh. (AÜ Fen Fak.)
M. Raşit Ayparçası Öğrenci (GÜMMF)
Serkan Nurman Teknik Ressam (İskitler End. Meslek Lisesi)

3. Ödül
Ata Kurt Mimar (ODTÜ) - Ekip Temsilcisi
Dide Dinç Mimar (İYTE)
Necmeddin Selimoğlu Y. Mimar (KTÜ)

Teknik Danışmanlar:
Taşkın Topal İnşaat Müh. (İÜ)
Osman Yetkin Elektrik Müh. (YTÜ)
Duyal Karagözoğlu Akustik Y. Müh.

Yardımcılar:
Ali Hakan Yolcu Mimar (ODTÜ)
Elif Simge Fettahoğlu Mimar (Yeditepe Ü.)
Elvin Erkut Y. Mimar (Yeditepe Ü.)
Merve Babalı Mimar (Trakya Ü.)
Seçil Tezer Mimar (MSGSÜ)

1. Mansiyon
Erhan Vural Mimar (YTÜ) - Ekip Temsilcisi
Hakkı Can Özkan Mimar (YTÜ)
Dilek Topuz Derman Mimar (YTÜ)

Teknik Danışmanlar:
Erdinç Özkara İnşaat Müh. (YTÜ)
Mehmet Karadurak Elektrik Müh. (İTÜ)
Başak Taş Peyzaj Mimarı (İÜ)
Zühtü Ferah Makina Müh. / Akustik Danışmanı ()
Mehmet Çalışkan Makina Müh. / Akustik Danışmanı ()

Yardımcılar:
Semih Arslan Mimar (Uludağ Ü.)
Yusuf Uyar Mimar (Uludağ Ü.)

2. Mansiyon
Oral Göktaş Y. Mimar (İTÜ)
Sevince Bayrak Y. Mimar (İTÜ)
Ilgın Avcı Mimar (İTÜ)
Emine Derya Ertan Mimar (İTÜ)

Teknik Danışmanlar:
Ceyda Özbilen Peyzaj Mimarı (Yeditepe Ü.)
Gülsun Parlar İnşaat Müh. (YTÜ)
Mehmet Karadurak Elektrik Müh. (İTÜ)
Cafer Aktürk Makina Müh. (YTÜ)

3. Mansiyon
İpek Yürekli Mimar (İTÜ) - Ekip Temsilcisi
Suna Birsen Otay Mimar (İTÜ)
Arda İnceoğlu Mimar (İTÜ)

Teknik Danışmanlar:
Hakan Çatalkaya (İTÜ)
Belgin Merey (İTÜ)
Sarper Giray (İTÜ)
Deniz Aslan (İTÜ)
Cem Altun (İTÜ)

Yardımcılar:
Fulya Eliyatkın
Eylem Yılmaz
Sevda Ağcakale
Gürkan Okta
Mehmet Gören
Benek Çinçik

4. Mansiyon
Tolga İltir Mimar (Gazi Ü.) - Ekip Temsilcisi
R. Kıvılcım Duruk Y. Mimar (Gazi Ü.)
B. Kaan Duran Mimar (İYTE)
Kadir Öztürk Y. Mimar (İYTE)

Teknik Danışmanlar:
Necdet Demirel İnşaat Müh. (DEÜ)
L. Hulusi Satoğlu Makina Müh. (İTÜ / Sakarya Müh. Fak.)
Namık Onmuş Elektrik Müh. (İDMMA)
Sercem Murat Sağın Y. Mimar (DEÜ)
Bilgen Öztopçu Peyzaj Mimarı (AÜ)

5. Mansiyon
Onur Sağkan Mimar (MSÜ) - Ekip Temsilcisi
Hakan Karaman Mimar (MSÜ)
A. Erdem Tüzün Mimar (İTÜ)
Mihriban Duman Mimar (İTÜ)

Teknik Danışmanlar:
Jacques Pocho
Müjdem Vural
Celal Çavuşoğlu
Erhan İşözen
Cem Ercan Makina Müh. (Koç Ü.)
Süleyman Emre Pusat İnşaat Müh. (YTÜ)
Mustafa Buğra Yerliyurt Peyzaj Mimarı (İÜ)
Aslı Özçevik Y. Mimar (YTÜ)

Yardımcılar:
Yelta Köm
Hayrettin Günç
Erinç Okudan
Guillaume Rousseau

6. Mansiyon
Ozan Özdilek Mimar (YTÜ) - Ekip Temsilcisi
Bilge Altuğ Mimar (YTÜ)

Teknik Danışmanlar:
Tuğba Alper Elektrik Müh. (Kocaeli Ü.)
Eray Gül Makina Müh. (İTÜ)
Cafer Aktürk Makina Müh. (YTÜ)
Ala Leman Cemali Peyzaj Mimarı (İÜ)
Özgür Önsel İnşaat Müh. (İTÜ)

Yardımcılar:
Elif Aksayan Mimar (YTÜ)
Gülnar Ocakdan Mimar (YTÜ)



22 EKİ 2012
18 MAY 2012
04 EKİ 2011
27 OCA 2011
25 OCA 2011
25 OCA 2011
11 EKİ 2010
13 EKİ 2009
13 EKİ 2009
01 OCA 1970
01 OCA 1970