Arkitera Mimarlık Merkezi - Etiket http://www.arkitera.com/etiket/57108/hangi-urunle-yapildi 2000 yılından beri İstanbul'da faaliyet gösteren Arkitera Mimarlık Merkezi, mimarlık kültürünün gelişmesi için ulusal ve uluslararası alanda çalışan Türkiye'nin ilk bağımsız mimarlık merkezidir. Nefes Alan Yeşil Şehirler İçin Ondugreen http://www.arkitera.com/urun/6956/nefes-alan-yesil-sehirler-icin-ondugreen Nilüfer Karakoç Onduline Avrasya'nın kentlere nefes aldıran yeşil çatı sistemi Ondugreen, gün geçtikçe betonlaşan ve doğaya ihtiyaç duyan şehirlerin eko-dengesi için alternatif bir çözüm sunuyor. Thu, 24 May 2018 06:00:00 +03 Vodafone Arena http://www.arkitera.com/proje/6880/vodafone-arena Özüm İtez 2016 yılında inşaatı tamamlanan Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün yeni stadı DB Mimarlık'ın tarafından tasarlandı. Thu, 05 Apr 2018 17:10:00 +03 Zorlu Center http://www.arkitera.com/proje/2648/zorlu-center Fulya Aksu EAA (Emre Arolat Architects) tarafından tasarlanan konut, alışveriş merkezi, kültür merkezi, konser salonu karma yapı ARKIV Seçkileri 2013'te yer alıyor. Thu, 05 Apr 2018 10:53:00 +03 Mermerler Plaza http://www.arkitera.com/proje/6508/mermerler-plaza Özüm İtez Ergün Mimarlık'ın tasarladığı Mermerler Plaza, mimari karakterini ve yerleşim ilkelerini, çevredeki yapı ve yol örüntüsünü ön planda tutarak oluşturan bir ofis yapısıdır. Thu, 05 Apr 2018 10:50:00 +03 Yapı Kredi Kültür Sanat (YKKS) http://www.arkitera.com/proje/8613/yapi-kredi-kultur-sanat-ykks Özüm İtez TEGET Mimarlık tarafından dönüştürülen ve yeniden işlevlendirilen YKKS binası 1958 yılında Paul Schmitthener tarafından inşa edilmişti. Mon, 02 Apr 2018 11:07:00 +03 Özyeğin Üniversitesi Yurt 6 – Misafirhane ve Konukevi Projesi http://www.arkitera.com/proje/8314/ozyegin-universitesi-yurt-6-%E2%80%93-misafirhane-ve-konukevi-projesi Özüm İtez Hatırlı Mimarlık tarafından tasarlanan misafirhane ve yurt binasının inşaatı 2017 yılında tamamlandı. Mon, 02 Apr 2018 10:36:00 +03 Next Level Ankara http://www.arkitera.com/proje/3881/next-level-ankara Özüm İtez Brigitte Weber Architects'in tasarladığı Ankara Eskişehir Yolu üzerinde bulunan Next Level projesi; içinde ofis, rezidans ve alışveriş merkezi bulunduruyor. Mon, 02 Apr 2018 10:20:00 +03 Acıbadem Altunizade Hastanesi http://www.arkitera.com/proje/8139/acibadem-altunizade-hastanesi Özüm İtez İstanbul Üsküdar'da bulunan Acıbadem Altunizade Hastanesi, Lina Mimarlık tarafından tasarlandı ve inşaatı 2017 yılında tamamlandı. Mon, 26 Mar 2018 15:12:00 +03 Unigen’den ONTO Maru® ve Dickson® http://www.arkitera.com/urun/6820/unigen-den-onto-maru%C2%AE-ve-dickson%C2%AE Nilüfer Karakoç M-Ofis Mimarlık tarafından tasarlanan Türkiye Finans Katılım Bankası, Ümraniye projesinde, Unigen Yapı'nın ürün gruplarından ONTO Maru® yükseltilmiş döşeme sistemi 22.000 m<sup>2</sup>, Dickson® örgü vinil 13.000 m<sup>2</sup> ve Kingdom ahşap görünümlü LVT 5.500 m<sup>2</sup> zemin kaplamaları tercih edildi. Wed, 07 Mar 2018 09:28:00 +03 Türkiye Finans Katılım Bankası Genel Merkez Binası İç Mekan Projesi http://www.arkitera.com/proje/8971/turkiye-finans-katilim-bankasi-genel-mudurlugu-ic-mekan-projesi Özüm İtez İç mekan tasarımı M-Ofis Mimarlık tarafından yapılan Türkiye Finans Katılım Bankası yeni genel merkez binası İstanbul Ümraniye'de bulunuyor. Wed, 28 Feb 2018 14:21:00 +03 AD Group - CopperPlus Paslanmazlı Lamine Bakır Çatı ve Cephe Kaplama Malzemesi http://www.arkitera.com/urun/6755/ad-group---copperplus-paslanmazli-lamine-bakir-cati-ve-cephe-kaplama-malzemesi Nilüfer Karakoç Bakır ve bakır alaşımlı ürünlerden biri olan CopperPlus, Alman patentli dünyanın ilk ve en büyük paslanmazlı lamine bakır üreticilerindendir. CopperPlus iki kat bakır arasında paslanmaz çelikten oluşan kompozit kaplama malzemesidir. Fri, 02 Feb 2018 07:58:00 +03 Kasso Mühendislik - Mimaride Metal Kabuklar http://www.arkitera.com/urun/6798/kasso-muhendislik---mimaride-metal-kabuklar6 Nilüfer Karakoç Tamamı Türkiye'de üretilen metal işleme ve çelik konstrüksiyon konusunda en geniş ürün gamı ile mimari ve tasarıma özgünlük kazandıran Kasso Mühendislik, genişletilmiş, perfore ve özel desen kesimli metal paneller ile projelerde ikincil cephe, güneş kontrol panelleri, asma tavan, korkuluk, kanopi, klima muhafazası gibi birçok uygulama alanı bulmaya devam ediyor. Fri, 02 Feb 2018 06:22:00 +03 Payguru Ofis http://www.arkitera.com/proje/4638/payguru-ofis Özüm İtez mimaristudio, İTÜ Teknokent Arı-1'de bulunan Payguru Ofis'in iç mekan projesini anlatıyor: Thu, 19 Oct 2017 10:10:00 +03 Philip Morris Sabancı Pazarlama ve Satış AŞ Kağıthane Ofisi http://www.arkitera.com/proje/6536/philip-morris-sabanci-pazarlama-ve-satis-as-kagithane-ofisi Özüm İtez Proje, mimaristudio tarafından 2009 yılında tasarlanan, aynı işverene ait Güneşli ofisinin, yine mimaristudio tarafından tasarım, proje ve proje yönetimi çalışmaları üstlenilmiş yeni çalışma ve operasyon merkezi. Thu, 19 Oct 2017 09:22:00 +03 Naz City Hotel Taksim http://www.arkitera.com/proje/4756/naz-city-hotel-dolapdere Özüm İtez Metex Design Group projeyi anlatıyor: Wed, 18 Oct 2017 10:35:00 +03 Şişecam Genel Merkezi http://www.arkitera.com/proje/7378/sisecam-genel-merkezi Özüm İtez Bakırküre Mimarlık, projeyi anlatıyor: Tue, 17 Oct 2017 13:32:00 +03 Lapis Han http://www.arkitera.com/proje/3065/lapis-han İlknur Sudaş NSMH tarafından tasarlanan Kartal Lapis Han'ın inşaatı sona erdi. Mon, 16 Oct 2017 09:30:00 +03 Modulo Şapaltı http://www.arkitera.com/urun/6588/modulo-sapalti Nilüfer Karakoç Modulo Şapaltı ile 3 cm'den başlayarak istenilen ölçüde betonarme yükseltilmiş döşemeler oluşturulabiliyor. Wed, 11 Oct 2017 08:50:00 +03