+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Şehitkamil Belediyesi Sanat Merkezi Ulusal Mimari Fikir Projesi Yarışması
(Yarışma No: 201610)

1. Ödül
M. Orkun Özüer (Y.Mimar) (Ekip Başı)
Kerem Çınar (Mimar)
G. Rabia Evkaya (Y.Mimar)

Danışman
Güven Özer (Y. Müh. / Statik)
Ahmet Akçaya (Y.Müh. / Mekanik)
Ramazan Zeytun (Müh / Elektrik)

2. Ödül
Hakan Deniz Özdemir (Y.Mimar) (Ekip Başı)
İbrahim Eyüp (Mimar)

Yardımcı
Olcay Ovalı Eyüp (Mimar)
Hale Keskinalemdar Özdemir (Mimar)

Danışman
Ersin Deniz Çınar (İnş. Yük. Müh.)
Ahmet Naci Boybada (Mak. Müh.)
Berrin Yavuz (Elk. Müh.)

3. Ödül
Cihan Sevindik (Mimar) (Ekip Başı)
Zeynep Canan Sevindik (Mimar)
Doğan Türkkan (Mimar)

Yardımcı
Yusuf Ertaş (Öğrenci)
Mine Sak (Öğrenci)

Danışman
Özgür Şentürk (İnş. Müh.)
Melih Sayı (Mak. Müh.)
Zair Gezmen (Elek. Müh.)

1. Mansiyon
Raşit Dedeoğlu (Mimar) (Ekip Başı)

Yardımcı
Mustafa Elönü (Öğrenci)
Recep Utku (Öğrenci)
Kemal Mete Şahin (Öğrenci)

Danışman
Yusuf Ziya Toprak (İnş. Yük. Müh.)

2. Mansiyon
Murat Sönmez (Mimar) (Ekip Başı)
Mehmet Arıdoğan (Mimar)
Zeliha Burcu Demirci (Mimar)
Ayşe Asena Aras (Mimar)

Yardımcı
Mehmet Burak Konkan
Beyza Nur Batı
Suna Ayyüce Yalçın
Parisa Mobaraki
Furkan Balcı
Utku Doğanay
Yusuf Yılmaz

Danışman
Yüksel Konkan (İnş.Müh)
Melih Özöner (Mekanik Müh.)
Kemal Aykaç (Elektrik Müh.)

3. Mansiyon
Regaip Adem (Mimar) EKİP BAŞI
Tolga Şentürk (Y.Mimar)

Danışman
Uygar Şentürk (İnş.Müh)
Burhan Aydınkal (Elk.Müh.)
İsmail Çelik (Mak.Müh.)

4. Mansiyon
Yavuz Selim Sepin (Mimar) Ekip Başı
Aygül Ceylan (Y. Mimar)
Sercan Durmuş (Mimar)

Yardımcı
Büşra Birinci (Öğrenci)

Danışman
Can Sırlıbaş (İnş.Müh)
Cengiz Emanet (Mak. Müh.)
Yılmaz Oğralı (Elekt.Müh.)
Derya Kalafat Dağlar (İnş Müh.)

5. Mansiyon
Hasan Akyüz (Mimar) Ekip Başı

Danışman
Gürkan Bolca (İnş. Müh.)

Satın Alma
Emrah Bal (Mimar) Ekip Başı
Soner Akçam (Mimar)
Ahmet İlyas Sözeri (Mimar)

Danışman
Can Sırlıbaş (İnş Müh.)

Satın Alma
Ünal Şahin (Mimar) Ekip Başı
Eşref Gökalp (Mimar)
T. Buse Şahin (Mimar)

Yardımcı
Hüseyin Yavuz (Mimar)
Emre Erdoğan (Mimar)

Danışman
Niazi Inayat Grouni (Mimar)
Yard.Doç.Dr. Fikret Zorlu (Şehir Plancı)
Ulaş Cemgil (İnş. Müh.)
Deniz Çam Maden (Elekt. Müh.)
Mehmet Çakmak (Mak. Müh.)



04 NİS
31 ARA 2016
02 ARA 2016
26 EKİ 2016
12 EKİ 2016
17 AĞU 2016
01 AĞU 2016
21 TEM 2016
18 TEM 2016
18 TEM 2016
30 HAZ 2016
29 HAZ 2016
29 HAZ 2016
29 HAZ 2016
27 HAZ 2016
27 HAZ 2016
27 HAZ 2016
27 HAZ 2016