+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Çaycuma Belediyesi Çaycuma Spor Merkezi Mimari Proje Yarışması
(Yarışma No: 201603)

1. Ödül

Cenk Çeşmeli, Mimar (ODTÜ)
Diğer Disiplinler: Tolga Çeşmeli, İnşaat Mühendisi (Dokuz Eylül Üniversitesi)
Yardımcılar: Müge Erkılıç, Mimar (ODTÜ)

2. Ödül

Derya Ekim Öztepe, Yüksek Mimar (YTÜ)
Ozan Öztepe, Y. Mimar (YTÜ)
Diğer Disiplinler: Can Sırlıbaş, İnşaat Y. Mühendisi (İTÜ); Mukadder Gültekin, Makine Mühendisi (Fırat Üniversitesi); Yılmaz Oğralı, Elektrik Mühendisi (İDMMA)
Yardımcılar:  Umut Sert, Y. Mimar Zsofıa Török, Y. Mimar

3. Ödül

Arman Tolga Akdoğan, Mimar (Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi)
Diğer Disiplinler: Sukan Külekçi, İnşaat Y. Mühendisi (KTÜ)
Yardımcılar: Felix Madrazo, Mimar; Eren Özad, Mimar; Ferhat Doğan, Mimar; Hazal Ceylan, Mimar; Davıde Grandi, Mimar; Pablo Roquero, Y. Mimar

1. Mansiyon

Miraç Çağlar Yazıcı, Mimar (İTÜ)
Diğer Disiplinler: Hasan Akkar, İnşaat Y. Mühendisi (İTÜ)

2. Mansiyon

Güray Oskay, Mimar (YTÜ)
Diğer Disiplinler: Ersin Deniz Çınar, İnşaat Y. Mühendisi (İTÜ)

3. Mansiyon

Mehmet Can Günay, Mimar (Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi)
Seçil Yavuz, Mimar (Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi)
Diğer Disiplinler: Ahmet Özakcan, İnşaat Mühendisi (Dokuz Eylül Üniversitesi) 

Yardımcılar: Sümeyye Kaymak, Mimar

4. Mansiyon

Samet Mor, Y. Mimar (ODTÜ)
Fatma Derya Marangoz, Y. Mimar (ODTÜ)
Damla Göre, Mimar (ODTÜ)
Diğer Disiplinler: Yeşim Vardar, İnşaat Mühendisi (Pamukkale Üniversitesi); Özge Karakaş, Mimar (ODTÜ); Doğan Ayan, Makine Mühendisi (Hitit Üniversitesi); Baran Mang, Elektrik Elektronik Mühendisi (ODTÜ)

5. Mansiyon

Emrah Bal, Mimar (Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi)
Diğer Disiplinler: Can Sırlıbaş, İnşaat Y. Mühendisi (İTÜ)

 

 

 



04 NİS 2017
12 EKİ 2016
17 AĞU 2016
23 HAZ 2016
19 NİS 2016
14 NİS 2016
13 NİS 2016
11 NİS 2016
07 NİS 2016
06 NİS 2016
05 NİS 2016
05 NİS 2016
04 NİS 2016
04 NİS 2016
04 NİS 2016
04 NİS 2016
04 NİS 2016
04 NİS 2016